Prvním vítězem Rozsypálek

Prvním vítězem Rozsypálek
Uherské Hradiště Sport 14 / 08 / 2014

Milan Rozsypálek z Jarošova se stal prvním výherce Aquapark Slovácké sedmy, když si v úvodním kole na své konto připsal dvanáct bodů.
12 M. Rozsypálek (Jar.).
10 M. Jančová (D. Němčí).
9 M. Zapletal (Kudlovice), J. Mazurková (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), M. Brožová (Jar.), M. Schön (Mistřice).
8 J. Schön (Mistřice), J. Omelka (Bánov), L. Omelková (Bánov), V. Horká (Buchlovice), L. Hanáček (UB), J. Mikulková (Spytihněv), J. Javor (Vlčnov), M. Plundrák (Mor. Písek), F. Gajdošík (Tupesy), F. Kozelek (Topolná), F. Rýc (Svárov), M. Kadlčík (Topolná).
7 L. Jelínek (UH), T. Janošek (Kudlovice), V. Volčík (UH), T. Mahdal (Bánov), M. Krsičková (Sušice), I. Mařák (UH), P. Večeřa (UH).
6 L. Kovařík (UO), L. Kalinová (UB), J. Medek (Topolná), V. Kadlčíková (Popovice), M. Čech (Kudlovice), M. Zapletalová (Vlčnov), L. Mikulka (Spytihněv), J. Svobodová (D. Němčí), M. Vaškových (UH), T. Doležal (UH), J. Gazdík (UB), I. Štefko (UB), Z. Bělovský (Kněžpole), L. Kalina (UB), P. Zelinka (D. Němčí).
5 Z. Brož (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice), V. Melichárek (Jar.), V. Polášková (Topolná), J. Červenka (Tupesy), A. Pauřík (Kněžpole), Z. Rýc (Svárov), F. Křůmal (Březolupy), K. Kopeček (UB), K. Šturma (Jar.), J. Hřib (Šumice), P. Ševčík (UB), L. Remeš (Kněžpole), K. Blaha ml. (Huštěnovice), L. Zichová (Traplice), M. Kučera (UH), A. Kolaja (Svárov), O. Hlavinka (Jar.), S. Chmelařová (UH), M. Bělovský (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice), P. Krsička (Sušice), M. Toral (UB).
4 J. Pazderka (UH), S. Synčák (Šumice), V. Vlk (Jalubí), J. Janků (Březová), O. Blaha (Mistřice), R. Holásek (UH), J. Horký (Nedakonice), Z. Borýsek (UH), F. Vaverka (Huštěnovice).
3 J. Zemek (UB), O. Adamík (Huštěnovice), V. Remeš (Kněžpole), J. Ludvíček (Boršice), P. Svoboda (Mor. Písek), V. Šimík (Nedakonice), V. Hubáček (Březolupy), M. Doležalová (UH), P. Hlavinka (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.), F. Botek (Kudlovice), J. Bělovská (Kněžpole), M. Janošek (Kudlovice), A. Koudela (Bojkovice), L. Svoboda (Podolí), A. Zpěvák (Sady).
2 R. Kouřil (UH), F. Šupka (Kun.), J. Pauřík (Kun.), M. Kundera (SM), L. Salvet (Bojkovice), A. Bánovský (Kněžpole), P. Janošek (Kudlovice), V. Jančík (Jar.), I. Kučík (Jankovice), V. Remeš ml. (Kněžpole), M. Hruboš (Kněžpole), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Hrubošová (Kněžpole), K. Slováček (UH), M. Janůšek (UH), J. Koželuha (Zlechov), M. Macela (Mařatice), K. Blaha (Huštěnovice).
1 J. Srnec (UB), S. Gajdošík (UH), P. Hanáček (Jar.), R. Měrka (Mařatice), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Matulka (UH), A. Dvouletý (Nedakonice), M. Měrka (Mistřice).
VÝSLEDKY 1. KOLA
1. 0:0   2. 1:1   3. 1:1   4. 2:3   5. 4:5   6. 2:4   7. 3:2


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace