Psotková zachránila bod

Uherský Brod Sport 05 / 05 / 2015

Divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod si připsaly do tabulky další bodík za plichtu v Šardicích, který zachraňovala kanonýrka Kristýna Psotková. Svěřenky kouče Tibora Malasky totiž poslední tým tabulky vyloženě podcenily...
Šardice - UH. BROD 2:2
Broďanky si zpočátku myslely, že jim vítězství spadne do klína samo. Probraly se až ve 20. minutě, kdy prohrávaly 0:2! A když za dalších deset minut odstoupila se zlomeným kotníkem Oharková, hostující výběr dohrával v deseti, neboť jeho lavička byla prázdná...
S nepříznivým osudem se však bojovnice z Lapače popraly. Ve svém středu totiž mají kanonýrku Psotkovou, která do přestávky zařídila kontaktní gól a v 60. minutě vyrovnání. Ještě předtím tým podržela brankářka Hladíková, která vytahovala z rukávu jeden skvělý zákrok za druhým.
V hektickém závěru měla Psotková na kopačce hattrick, ale trefila tyčku.
„Smekám klobouk. Holky zápas nezabalily, bojovaly a vydřely bod, která má vzhledem k průběhu cenu zlata. Hrát v deseti více než hodinu je neskutečně frustrující,“ uvedl Petr Zpěvák, sekretář klubu. Branky: Psotková 2. Poločas 2:1.
UH. BROD: Hladíková - M. Kučerová, Petrková st., Slavíčková, Vidová, Petrková ml., Pospíšilová, Šmilauerová, Oharková, Zálešáková, Psotková.