Pykali za hluchých deset minut

Uherské Hradiště Sport 10 / 05 / 2011

Házenkáři Uherského Hradiště hubenou sbírku vítězství ve Středomoravské lize nerozšířili. Na domácí palubovce podlehli tvrdě hrající Litovli, když o jejich osudu rozhodla hluchá desetiminutovka v úvodu druhého poločasu.
Uh. Hradiště - Litovel 24:30 (13:14)
Jelikož rozhodčí vsadili na velmi benevolentní metr a přehlíželi zákroky, za které hráči obvykle vyfasují dvě minuty, diváci byli svědky hodně tvrdého představení. A to z obou stran. Lépe se s tím vypořádali Hanáci, kteří šli do vedení 6:3, ale domácí zvedli hlavu a srovnali na 11:11. V přestávce však gól ztráceli. Kdo z fanoušků čekal, že ve druhé půli zavelí k obratu, byl zklamán. Domácí si totiž přestávku prodloužili o deset minut, což Litovel využila k šestibrankové šňůře (13:20). „Hlavní příčinou hluché pasáže byla řada technických chyb v postupném i rychlém protiútoku. Kluci navíc vůbec neplnili taktické a technické pokyny, soupeři doslova darovali několik míčů, za což byli potrestáni,“ posteskl si kouč Pavel Blaha. Jeho svěřenci se sice postupně probudili, v 51. minutě snížili na 21:24, čímž donutili soupeře k oddechovému času, ale více už nedokázali.
UH. HRADIŠTĚ: Polešovský - P. Blaha ml. 5, Januš 1, Čechmánek 4, Hospodářský 1,Svoboda 3, Prokop 1, Bureš 1, Pšenčík 2,Vacula 1, Jirský, Marčík 5. Házenkáři Uherského Hradiště hubenou sbírku vítězství ve Středomoravské lize nerozšířili. Na domácí palubovce podlehli tvrdě hrající Litovli, když o jejich osudu rozhodla hluchá desetiminutovka v úvodu druhého poločasu.
UH. HRADIŠTĚ: Polešovský - P. Blaha ml. 5, Januš 1, Čechmánek 4, Hospodářský 1,Svoboda 3, Prokop 1, Bureš 1, Pšenčík 2,Vacula 1, Jirský, Marčík 5.