Řada favoritů vyhořela!

Řada favoritů vyhořela!
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 05 / 09 / 2023

Tři plichty zaskočily i zkušené tipéry. Stejně tak tři body pro Broďany tipovala jen hrstka z vás. A když k tomu Přečkovice do Hrozenkova nedorazily, o triumf v pátém kole si v rozstřelu zahrál trojlístek osmibodových. Nejpřesnější tip měl dlouholetý permanentkář 1.FC Slovácko Antonín Kolaja ze Svárova, na kterého v redakci DOBRÉHO DNE čeká dárkové balení vína od Mojí vinotéky.

8 A. Kolaja (Svárov), Z. Žiška (Traplice), L. Lekeš (Bánov).
7 A. Pauřík (Kněžpole).
6 D. Marášek (Nedachlebice), Z. Bělovský (Kněžpole), A. Zpěvák (Sady), M. Rozsypálek (Jarošov), M. Jakšík (Nedachlebice), J. Horký (Nedakonice), S. Soukup (Nedachlebice), J. Schneider (UH), K. Blaha (Huštěnovice), L. Kocábová (Nedachlebice), Z. Mahdalík (Korytná), I. Kučík (Jankovice), J. Pauřík (Kunovice), P. Ševčík (UB).
5 Z. Rýc (Svárov), L. Kalina (UB), J. Čech (UH), M. Doležalová (UH), A. Bánovský (Kněžpole), J. Matulka (UH), T. Doležal (UH).
4 M. Šurmánek (Jarošov), M. Kundera (STM), M. Bartošík (UH), J. Hřib (Šumice), O. Adamík (Huštěnovice), V. Kadlčíková (Popovice), V. Jančík (Jarošov), V. Hruboš (Břestek), F. Kocáb (Nedachlebice), M. Kotásková (UH).
3 J. Tóth (Strání), V. Popelka (Strání), K. Garžík (UH), J. Šurmánek (UH), V. Marášek (Nedachlebice), M. Schön (Mistřice), O. Bláha (Mistřice), J. Medek (Topolná), D. Adamek (UH), V. Remeš (Kněžpole), V. Vašková (Mařatice), H. Janíková (Strání), V. Vlk (Jalubí), L. Bartoňová (Buchlovice), J. Mazůrek (Kunovice), L. Hanáček (UB), M. Straka (Huštěnovice), F. Rýc (Svárov), L. Kalinová (UB), J. Ježková (Dolní Němčí), F. Kozelek (Topolná), P. Večeřa (UH), V. Volčík (UH).

Celkové pořadí po pěti kolech

38 L. Kalina (UB).
36 M. Doležalová (UH).
34 F. Kozelek (Topolná), I. Kučík (Jankovice).
33 D. Marášek (Nedachlebice), A. Zpěvák (Sady).
32 Z. Žiška (Traplice), Z. Mahdalík (Korytná).
31 M. Šurmánek (Jarošov), A. Kolaja (Svárov).
30 M. Jakšík (Nedachlebice), J. Medek (Topolná), F. Kocáb (Nedachlebice).
29 P. Ševčík (UB), J. Horký (Nedakonice).
28 M. Schön (Mistřice), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Kundera (STM).
27 V. Remeš (Kněžpole), V. Volčík (UH), M. Bartošík (UH), J. Matulka (UH), V. Vašková (Mařatice), V. Popelka (Strání), P. Večeřa (UH).
26 L. Lekeš (Bánov), A. Pauřík (Kněžpole), Z. Rýc (Svárov).
25 O. Bláha (Mistřice), J. Schneider (UH), A. Bánovský (Kněžpole), J. Čech (UH).
24 M. Rozsypálek (Jarošov), L. Bartoňová (Buchlovice), J. Šurmánek (UH), V. Kadlčíková (Popovice), L. Kocábová (Nedachlebice).
23 V. Hruboš (Břestek), K. Blaha (Huštěnovice), M. Kotásková (UH), L. Kalinová (UB), V. Vlk (Jalubí), J. Mazůrek (Kunovice).
22 V. Marášek (Nedachlebice), M. Jančová (Dolní Němčí), H. Janíková (Strání), V. Jančík (Jarošov).
21 T. Doležal (UH), J. Hřib (Šumice), S. Soukup (Nedachlebice).
20 J. Pauřík (Kunovice), D. Adamek (UH), L. Hanáček (UB), J. Ježková (Dolní Němčí).
19 F. Hráček (UH).
18 F. Rýc (Svárov).
16 K. Garžík (UH), R. Holásek (UH).
15 M. Straka (Huštěnovice), O. Adamík (Huštěnovice).
13 V. Jahoda (Nivnice).
11 J. Tóth (Strání)


Tagy článku

TOPlist