Regionální trojlístek v přípravě vyhořel

Slovácko Sport 20 / 09 / 2012

Hokejisté Hradiště, Ostrohu i Brodu pilují formu na ligu

Ani jeden z hokejového trojlístku Uherskohradišťska se v přípravě na blížící se start krajské ligy vítězství nedočkal.

Uh. Hradiště - Uničov 6:8
Už ve čtvrté minutě domácí prohrávali 0:2, ve druhé třetině 1:5. Svěřenci Petra Sakrajdy skórovali jen v početní výhodě, když výborného Turka překonal Fridrich. Naději na zvrat vykřesali na konci druhé části, kdy dvěma slepenými góly snížili na 3:5. Jenže vzápětí inkasovali v oslabení a v závěrečné třetině už neměli síly na zvrat. Branky: Fridrich 2, Pudelka, Burša, Hrabec, Horehleď. Třetiny 1:3, 2:3, 3:2.
UH. HRADIŠTĚ: Hubáček (Machálek) - Pochylý, Lažek, Ohnoutek, Ježek - Horehleď, Fridrich, Hrabec, Dvořák, Burša, Dobeš, R. Čech, M. Čech, Brim, Pudelka.

Rožnov p/Radh. - Uh. Hradiště 6:4
Kádr Brodu doznal v letní přestávce jen kosmetických změn, odešli jen Škorec s Kubišem a u Olšavy naopak zakotvil Libor Gazdík, se zkušenostmi z USA a extraligového Zlína. Premiéru v brodském dresu si odbyl na Valašsku, kde nastoupil ve druhé lajně.
„Kádr ale ještě nemáme uzavřený,“ podotkl trenér Zbyněk Kůdela. O porážce jeho výběru v úvodním přátelském zápasu rozhodla poslední třetina.
Branky: Šiller 2, Ďurica, L. Obadal. Třetiny: 1:1, 1:1, 4:2.
UH. BROD: Oharek, Vylímek - Woska, Bahula, Měšťánek, Surý, Kojecký, Ďurica - Marušák, Gergela, Schuster - Gazdík, L. Obadal, Šiller - Hladiš, Pavlůsek, Bršlica.

Uh. Ostroh - Brumov 4:6
Trenéři Ostrohu zatím testují sestavu, a tak dali prostor i mladým hráčům. V dobrém světle se ukázal Janás, který přišel z Hodonína. Třetiny: 2:4, 0:1, 2:1
UH. OSTROH: Valúch, Šurý - Frolek, Nevídal (Sasín), Kučera, Stašek, Vaněk, Klauda (Beneš) - Zelinka, Barák, Kovář - Tóth, Galuška, Janás - Jurča, Pekár, Němec.

autor: ceh, bri, jb