Remeš vítězem šestého kola

Remeš vítězem šestého kola
Uherské Hradiště Sport 16 / 09 / 2015

Lukáš Remeš se stal se třinácti body vítězem 6. kola Hamé Slovácké sedmy. V celkovém pořadí se na průběžné první příčce stále drží Roman Dvouletý s tříbodovým náskokem před Miroslavem Zapletalem.
13 L. Remeš (Kněžpole).
11 L. Omelková (Bánov), J. Ludvíček (Boršice), O. Adamík (Huštěnovice).
10 Z. Bělovský (Kněžpole), R. Kouřil (UH), I. Štefko (UB), J. Medek (Topolná), L. Kalinová (UB).
9 P. Zelinka (D. Němčí), M. Zapletal (Kudlovice), J. Javor (Vlčnov), L. Kovařík (UO), V. Melichárek (Jar.), J. Šurmánek (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole).
8 F. Rýc (Svárov), M. Čech (Kudlovice), D. Hykl (Jar.), V. Měrková (Mistřice), F. Vaverka (Huštěnovice), R. Měrka (Mařatice), J. Hřib (Šumice), L. Mikulka (Spytihněv), F. Lukeš (Nivnice), F. Piňos (Hluk), V. Kadlčíková (Popovice), I. Kučík (Jankovice), M. Kotásková (UH), R. Dvouletá (Nedakonice).
7 I. Mařák (UH), R. Dvouletý (Nedakonice), M. Kadlčík (Topolná), M. Schönová (Mistřice), J. Omelka (Bánov), F. Šupka (Kun.), Z. Borýsek (UH), D. Hyklová (Jar.), M. Anger (Jar.), M. Jančová (D. Němčí), J. Kazík (Sušice), J. Matulka (UH), I. Pavolová (Traplice), L. Kalina (UB), J. Červenka (Tupesy).
6 F. Botek (Kudlovice), M. Janůšek (UH), Z. Brož (Jar.), M. Šurmánek (Jar.), P. Jančová (D. Němčí), P. Večeřa (UH), P. Ševčík (UB), F. Kocáb (Nedachlebice), M. Rozsypálek (Jar.), J. Čech (UH), L. Zichová (Traplice).
5 K. Kopeček (UB), A. Kolaja (Svárov), M. Hlavinková (Jar.), Z. Rýc (Svárov), M. Doležalová (UH), J. Gazdík (UB), V. Volčík (UH), Š. Kret (D. Němčí), J. Schön (Mistřice), M. Krsičková (Sušice), P. Krsička (Sušice), F. Kozelek (Topolná), V. Remeš (Kněžpole), J. Mazůrek ml. (Kun.).
4 P. Svoboda (Mor. Písek), O. Hlavinka (Jar.), J. Mazurková (UH), J. Hrubošová (Kněžpole), A. Ševčíková (UB), J. Koželuha (Zlechov), P. Hanáček (Jar.), J. Mazůrek st. (Kun.), S. Gajdošík (UH), J. Pauřík (Kun.), J. Horký (Nedakonice), A. Zpěvák (Sady), P. Hlavinka (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Brožová (Jar.), L. Mikulík (Kudlovice), M. Weintrittová (Míkovice), A. Krpal (Stříbrnice).
3 Z. Mahdalík (Korytná), L. Hanáček (UB), M. Juřík (UH), Z. Brázdil (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), Z. Jančová (Ostrava), M. Schön (Mistřice), M. Kundera (SM), J. Bělovská (Kněžpole), Z. Křiklava (Osvětimany), A. Trávníčková (Traplice), J. Jakšík (Topolná), J. Srnec (UB), J. Zemek (UB).
2 V. Tomáštík (UH), A. Bánovský (Kněžpole), L. Zelinková (D. Němčí), R. Holásek (UH), L. Svoboda (Podolí), M. Hyklová (Jar.), M. Vaškových (UH).
1 M. Měrka (Mistřice), L. Salvet (Bojkovice), M. Bělovský (Kněžpole).

Průběžné pořadí
55 R. Dvouletý (Nedakonice).
52 M. Zapletal (Kudlovice).
50 O. Adamík (Huštěnovice).
49 M. Hlavinková (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole).
48 M. Rozsypálek (Jar.).
47 L. Kovařík (UO), L. Omelková (Bánov), V. Kadlčíková (Popovice).
46 Z. Mahdalík (Korytná).
45 A. Kolaja (Svárov), J. Hřib (Šumice), J. Omelka (Bánov), M. Janůšek (UH), F. Lukeš (Nivnice), J. Medek (Topolná).
44 J. Horký (Nedakonice), M. Šurmánek (Jar.), R. Kouřil (UH).
43 M. Anger (Jar.).
42 J. Jakšík (Topolná), J. Schön (Mistřice), J. Čech (UH), M. Brožová (Jar.).
41 L. Kalinová (UB), F. Šupka (Kun.), J. Matulka (UH), D. Hykl (Jar.), Z. Brož (Jar.), I. Mařák (UH).
40 P. Večeřa (UH), J. Koželuha (Zlechov), P. Krsička (Sušice).
39 L. Mikulík (Kudlovice), R. Měrka (Mařatice), M. Kadlčík (Topolná).
38 J. Mazurková (UH), F. Vaverka (Huštěnovice), K. Blaha (Huštěnovice), P. Ševčík (UB), R. Dvouletá (Nedakonice), V. Melichárek (Jar.), M. Krsičková (Sušice), M. Schönová (Mistřice), Z. Rýc (Svárov), M. Plundrák (Mor. Písek).
37 F. Rýc (Svárov), J. Ludvíček (Boršice), J. Červenka (Tupesy), J. Javor (Vlčnov), F. Kozelek (Topolná), L. Hanáček (UB), J. Mazůrek st. (Kun.), V. Měrková (Mistřice).
36 F. Botek (Kudlovice), J. Gazdík (UB), L. Zichová (Traplice), P. Zelinka (D. Němčí), J. Kazík (Sušice), Z. Borýsek (UH), L. Mikulka (Spytihněv), S. Gajdošík (UH).
35 M. Jančová (D. Němčí), J. Zemek (UB), M. Čech (Kudlovice), M. Weintrittová (Míkovice), A. Zpěvák (Sady), M. Doležalová (UH), L. Kalina (UB).
34 I. Pavolová (Traplice), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Šurmánek (Jar.).
33 M. Schön (Mistřice), K. Kopeček (UB), V. Volčík (UH), L. Remeš (Kněžpole), Z. Bělovský (Kněžpole).
32 P. Hanáček (Jar.), I. Kučík (Jankovice), V. Remeš (Kněžpole), Š. Kret (D. Němčí), J. Mazůrek ml. (Kun.), I. Štefko (UB), M. Hyklová (Jar.), O. Hlavinka (Jar.), J. Pauřík (Kun.), F. Kocáb (Nedachlebice), Z. Brázdil (UH).
31 J. Srnec (UB), L. Svoboda (Podolí), A. Trávníčková (Traplice), Z. Jančová (Ostrava).
30 J. Hrubošová (Kněžpole).
29 M. Měrka (Mistřice), P. Salvet (Bojkovice).
28 M. Kundera (SM).
27 Z. Křiklava (Osvětimany), P. Jančová (D. Němčí).
26 P. Hlavinka (Jar.), M. Kotásková (UH), R. Holásek (UH), M. Vaškových (UH).
24 T. Doležal (UH), A. Kolaja ml. (Svárov).
23 V. Jančík (Jar.).
22 V. Tomáštík (UH), F. Piňos (Hluk), A. Krpal (Stříbrnice).
21 V. Horká (Buchlovice), M. Bělovský (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole).
19 A. Ševčíková (UB), J. Bělovská (Kněžpole).
13 M. Juřík (UH), L. Salvet (Bojkovice).
11 M. Katrňák (Kudlovice).
10 J. Mikulková (Spytihněv).
8 J. Kalus (UH).
7 D. Hyklová (Jar.).
6 O. Prokeš (Kun.), P. Kalina (UB).
5 P. Štefaník (Vlčnov).
4 L. Zelinková (D. Němčí).
3 P. Janošek (Kudlovice).
1 T. Mikulka (Topolná).

VÝSLEDKY 6. KOLA
1. 1:2   2. 3:2   3. 3:1   4. 4:3   5. 4:0   6. 2:2   7. 2:4

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace