Remíza by zápasu slušela víc

Remíza by zápasu slušela víc
Uherské Hradiště Sport 21 / 11 / 2012

Jedním z pilířů obrany byl opět Radek Mezlík, který v posledních zápasech střídal posty levého beka a stopera. „Už jsem to říkal dříve. Je mi docela jedno, jaký hraju post.“ Mezlík byl také u nejdůležitějšího momentu utkání. Po souboji s ním upadl před hranici pokutového území jeden z hráčů Baníku a rozhodčí odpískal přímý kop. „Jak mě obvykle nechává výkon rozhodčího klidným, tak tentokrát je to naopak. Už jen proto, že standardku před gólem si vymyslel,“ prozradil svůj pohled na klíčovou situaci zápasu obránce Slovácka. A jeho parťák z obrany Jan Trousil jeho názor jen potvrdil. „Byl to normálně hraný míč. Dva hráči stáli za sebou a jeden spadl, rozhodčí to zapískal,“ popisoval Trousil. „Zajímalo by mě, jestli by to sudí písknul, kdyby to bylo ve vápně,“ ptal se Trousil.
Dalším faktorem utkání byla velká vyhecovanost hráčů, z níž pramenila spousta faulů i karet. „Hráči Baníku byli vyhecovaní od začátku, ale hodně tomu přidalo i zranění Svěrkoše. Přitom ze strany Jirky to nebyl žádný zákrok ani faul,“ obhajoval svého spoluhráče Mezlík, kterého mrzel i horší výkon týmu v prvním poločase. „Nevím, jak bych to hodnotil. Bylo to hodně o soubojích a středu pole než o šancích. Baník musel a moc nás k brance nepouštěl. Od druhé půle jsme ale měli více ze hry, paradoxně jsme inkasovali po nešťastně odražené blokované střele,“ litoval Mezlík nevyužitého zvýšeného úsilí Slovácka v druhé půli. A co na to, jestli chyběli Došek s Volešákem?
„Třeba Libor má v poslední době hodně dobrou formu, daří se mu dávat branky, tak asi chyběl, stejně jako Láďa, ale řešit to, to je jenom rozebírání kdyby coby,“ odmítal spekulace Mezlík.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace