Remíza Hluku

Slovácko Sport 01 / 06 / 2010

Spytihněv - O. N. Ves 2:0 (2:0)
 Z důvodu podmáčené plochy ve Spytihněvi se utkání hrálo na umělé trávě v Kunovicích. Ve 2. minutě se pěknou střelou do šibenice prezentoval domácí Barot a v 16. min. centrovaný míč hlavou usměrnil do sítě Ulman. Novoveští zahrozili v první půli pouze jednou. Po přestávce se hosté zlepšili, ale pouze po šestnáctku. Domácí postupem času opět převzali taktovku a častěji zaměstnávali Hájka v brance hostí, ale skóre už se nezměnilo. Rozhodčí Zpěvák, 100 diváků
O.N.Ves: Hájek - Silnica, Veselý, Vařecha, Kadaš, Šálek, Píštěk, Máčala, Galuška, Pokorný M., Straka. Střídali: Jurásek, Pokorný L.

Hluk - 1.Valašský FC 2:2 (0:1)
 Na těžkém terénu začali aktivněji domácí, od 10. minuty převzali taktovku hosté. Ve 23. min. se po rohovém kopu hlavou trefil Michal Maléř. Po přestávce mohli hosté zvýšit, ale svou tutovku promarnili. Trest přišel zásluhou Rybnikáře, který vyrovnal. V 72. min. se po rohovém kopu hlavou prosadil M. Zalubil. 2:1. Na konečných 2:2 vyrovnal v 77. min. M. Maléř. Rozhodčí Batík, 150 diváků.
Hluk: Fojtík - Machala J., Botek, Dufka, Zalubil O., Rybnikář, Zalubil M., Hlaváček, Minařík, Radoch, Šimčík. Střídali: Hanák

Kateřinice - Slušovice 3:1 (0:1), Provodov - FC Vsetín 3:1 (1:0), Bystřice p/H. - Chropyně 1:0 (0:0), Vigantice - Vel. Karlovice 1:0 (0:0), Holešov - Morkovice 3:3 (0:2), Nedašov - Luhačovice 2:0 nedohráno pro nezpůsobilý terén.