U 19
1.FC Slovácko - Zlín 2:2 (1:1)

Branky: 42., 82. Hlúpik.
Slovácko: Heča - Kolínek, Daníček, Maděrka, Habanec - Ondical, Mikulica (39. Horák), Franta, Jeleček - Hlúpik (88. Stráník), Bančák (69. Kovář). Trenér: Anton Mišovec
Slovácko hrálo většinu utkání na polovině soupeře, který se zaměřil na defenzivu a nakopávané míče. Hosté se ve 30. minutě ujali vedení. Ve 42. minutě Hlúpik vyrovnal, když  využil dlouhého míče, který zahrával Bančák. V 61. minutě soupeř z brejku šťastně zvýšil na 1:2. V 82. minutě Hlúpik po průniku v pokutovém území střelou na zadní tyč vyrovnal na 2:2. Gólem zaváněla i šance Ondici v závěru utkání, kdy obešel dva obránce a brankáře. Slovácko si na své konto připsalo čtvrtou remízu v řadě, z toho dvakrát ztratilo body v domácím prostředí.

Branky: Kovář, Pochylý, Lipoti
Slovácko: Motyčka - Hladiš (45. Forro), Michna, Lipoti, Nedvídek - Masár (49. Prajza), Banasik, Bartoš, Pochylý - Kovář (61. Fránek), Dolina (56. Sladký). Trenér: Somberk
Slovácko nezačalo utkání nejlépe, už v 5. minutě po faulu zahrával Zlín pokutový kop. Ten ale gólman Motyčka chytil. To bylo ze strany Zlína na dlouhou dobu vše. Slovácko po celý první poločas mělo více ze hry a soupeře k ničemu vážnějšímu nepustilo. V 15. minutě otevřel skóre Kovář, kterého o pět minut později napodobil Pochylý. Ve druhé půli domácí hráči Zlín vůbec k ničemu nepustili, a bylo jen otázkou, kolik branek mu nasází. Ze spousty vyložených šancí se ujala jenom jedna, kdy Lipoti zvyšoval na konečných 3:0.

Branka: Foltýn
Slovácko: Mačuda - Malý, Chytil, Hebert, Foltýn - Juřenčák, Křivánek, Kleibert (73. Fránek), Martinec - Zůbek (53. Sladký), Pala (88. Jakůbek). Trenér Vajčner.
Po poměrně vyrovnaném prvním poločase bylo Brno ve druhém lepší a po zásluze v 74. minutě vyrovnalo. Slovácko se ujalo vedení v 15. minutě, kdy přímý volný kop zahrával Foltýn na zadní tyč a ve skrumáži míč proletěl až do brány.

Branky: Groulík, Tesař
Slovácko: Urbánek - Skovajsík (63. Lomaka), Jankůj, Břečka, Řepka - Kübl (74. Masařík), Trávník, Pilka, Groulík (66. Doležel) - Němec, Tesař (48. Machač). Trenéři: Hlahůlek, Uhlíř
Slovácko se v první půli dostalo zaslouženě do vedení brankami Groulíka a Tesaře. K tomu ještě Němec hlavou nastřelil břevno a Tesař ve vyložené šanci také neuspěl. Ve druhé půli po velkých individuálních chybách v obraně nechalo Slovácko soupeře lacině vyrovnat. Fyzicky vyspělý soupeř již domácí do vážnější šance nepustil.