Remízu neudrželi

Sport 24 / 05 / 2011

Rezerva Slovácka neudržela v Olomouci remízu, inkasovala v závěru utkání
 fotbalovém stadionu v Uh. Hradišti brankami Szmeka a Reinberka porazila Líšeň 2:0. V neděli dopoledne se béčko představilo v Olomouci, kde to dlouho vypadalo na bezbrankovou remízu. Ovšem dvě minuty před koncem domácí dokázali vstřelit branku.
Olomouc B - Slovácko B 1:0 (0:0)
Utkání dvou třetiligových záloh by spíše slušela remíza. Průběh utkání tomu nasvědčoval jak v poměru střel na bránu, který byl 4:4, či mimo - 6:11. V závěru první půle mohl nejprve strhnout vedení na stranu Slovácka dvěma šancemi Franta a vzápětí i Čtvrtníček, jehož hlavičku zázračně vyrazil gólman Lovásik. Po změně stran byli sice hosté aktivnější, ale v konečném účtování byla šťastnější Olomouc, která v 88. minutě po rohu a špatné reakci obránců dokázala vstřelit jedinou branku.
K dalšímu utkání zajíždí béčko Slovácka v sobotu do Hulína.
Slovácko: Matalyha - Habanec, Ruman, Starý, Nešpor (75. Hesek) - Franta, Daníček, V. Valenta, Borusík (89. Ohnutek) - Szmek, Čtvrtníček (84. Sasín). Trenér: Mišovec.

autor: sal, AM