Roman Skuhravý: Slovácko zachráním, ať dělá kdo chce, co chce

Roman Skuhravý: Slovácko zachráním, ať dělá kdo chce, co chce
Foto: 1.FC Slovácko  /  Roman Skuhravý i přes porážku v Olomouci věří v záchranu.
Uherské Hradiště Sport 20 / 04 / 2026

Slovácku jde o život a body chtělo urvat i v Olomouci.

Navíc mu vyšel úvod zápasu. Jenže vedení dlouho nedodrželo, Blahút se nechal zbytečně vyloučit a do šatny dostalo znovu gól, stejně jako v domácím zápase s Hradcem. „Když jsem si pouštěl inkasované góly s Hradcem, tak jsem prostě nevěřil, po jakých chybách jsme je dostali. Dnes jsme dobře začali. Chtěli jsme navázat na poločas s Hradcem, který byl z těch posledních zápasů nejlepší. Strašně mě mrzí gól na 1:1. To jsou věci, které nás zabíjejí. Byla to jednoduchá situace (prohraný souboj Rundiče se Sejkem). K tomu gól na 2:1. Za druhý poločas ale zasloužíme pochvalu. Byli jsme lepší než Olomouc, ale k bodům to nevedlo. Potýkáme se se zdravotními problémy řady hráčů a teď k tomu přijdou ještě dva výpadky za vyloučení. Já ale Slovácko zachráním, ať dělá kdo chce, co chce,“ narážel pravděpodobně trenér Slovácka Roman Skuhravý na rozhodnutí rozhodčích a VARu.

Olomouc v týdnu před utkáním vyměnila trenéra a Janotku nahradil sportovní ředitel Pavel Hapal. „Zápas sám o sobě důležitý. Povedlo se nám otočit vývoj utkání. Druhý poločas byl o hlavě. Každý z kluků udělal spíš krok dozadu než dopředu. Slovácko ale hrálo dobře, má kvalitní hráče. Zápas jsme měli a mohli rozhodnout dřív. Šance jsme na to měli. Na Slavii se musíme zlepšit a podat jiný výkon. Slovácko nás hodně trápilo a pořád žilo,“ uvědomoval si Hapal, že tentokrát se na body jeho tým pořádně nadřel.

autor: Aleš Mazúrek

Tagy článku

TOPlist