Rozhodl druhý poločas

Boršice Sport 28 / 04 / 2016

Krajský přebor

Boršice - Bystřice p/H. 2:1 (0:0)
První záblesk měli hosté v 10. minutě, kdy míč proletěl pokutovým územím, nikdo však nedokázal zareagovat včas. V 33. minutě chybička v obraně Boršic, míč propadl až k volnému Krajcarovi, kterého reflexivně vychytal Janečka. V 37. minutě se hosté opět dostali do šance, Kušík přiklepl Krajcarovi, který vysoko přestřelil. Ve 42. minutě domácí kontrovali, kdy pěkný centr Hromady zakončil hlavou Dufek, ovšem těsně vedl. Po obrátce se hrál úplně jiný fotbal, neboť šance se rojily jako na běžícím pásu. Ve 47. minutě Dufek vybídl Šustra ke skórování, ten však byl v ofsajdové pozici. Za minutu Dufek vzal zakončení na sebe a domácí vedli 1:0. V 55. minutě se opakovala situace, kdy Šustr přihrával Dufkovi opět do ofsajdu. V 56. minutě po rohovém kopu Vlček prodloužil míč hlavou na zadní tyč, domácí vedli 2:0. I hosté měli blízko ke vstřelení branky, po rohovém kopu tvrdě hlavičkoval Kašpar, těsně mimo. Domácí poté nevyužili několik šancí, buď branku přestřelili, nebo nevyzráli na pozorného gólmana Sedláka. V 77. minutě se však dočkali hosté zaslouženého snížení, kdy Zapletal z trestného kopu pěkně trefil šibenici. Hosté poté ožili, ovšem domácí měli ještě několik šancí ke skórování, ovšem ty nevyužili, a tak utkání skončilo těsnou výhrou domácích.
BORŠICE: Janečka - Groulík, Kaspřák (90. Bartl), Bělaška, Kopčil, Dufek, Šustr (83. Franta), Vlček, Zach, Přikryl, Hromada.