Rozhodl kanonýr Kowalík

Sport 25 / 05 / 2011

Strání se opět dotáhlo na vedoucí Otrokovice, ty pouze remizovaly v Bojkovicích

Hluk B - Kudlovice 1:1 (1:1)
V 25. min. se z hranice šestnáctky přesně trefil Urbanec - 0:1.  Vyrovnání zařídil domácí Straka ve 36. min., kdy zužitkoval pěkný pas za obranu soupeře. Po přestávce měly oba celky možnosti ke vstřelení vítězné branky,  ale výsledek se už nezměnil.
Sušice - Koryčany 2:1 (1:1)
Hosté začali ve velkém stylu, když v 5. min. dali branku Lyskem a pak několik dalších šancí ještě zahodili. Domácí srovnali ve 45. min. L. Skopalem z trestného kopu. V 58. min. dal vítěznou branku A. Kaštánek. V závěru mohl výhru pečetit Hejda.
Havřice - Osvětimany 3:2 (2:1)
Hosté byli lepším mužstvem v první půli a od 5. min. vedli brankou Dobeše. Po půlhodině hry se domácím podařilo během pěti minut otočit skore brankami France a Těthala. Po přestávce se hra už vyrovnala a domácí T. Rachůnek dal třetí branku.
Slavkov - Zlámanec 2:1 (0:0)
V první půli si domácí udržovali mírnou převahu, ale brankově se neprosadili. Po přestávce byla jejich převaha ještě výraznější, což potvrdili brankami Stojaspala v 52. a Poláška v 71. min. Několik dalších příležitostí Slavkovští ještě promarnili. Hosté dali v 82. min. kontaktní gól Sadilem z penalty.
Bojkovice - J. Otrokovice 0:0
Zápas připomínal souboj domácích útočníků s výborným golmanem Maťašovským. Ten v úvodních pěti minutách zlikvidoval dvě tutovky Vargy, po přestávce zase zneškodnil bravurně šanci Hankeho. Hosté se k vážnějšímu ohrožení branky domácích nedostali.
Strání - Šumice 2:1 (1:0)
Už ve 4. min. domácí neproměnili penaltu, ale vše si vynahradili ve 24. min., kdy dal vedoucí branku Pomajbík. Po přestávce se hosté zlepšili a srovnali v 64. min.  Kelíškem. Radost hostů ale trvala jen dvě minuty, osud zápasu vzal na sebe Pomajbík a dal vítězný gól.
Zlechov - Jalubí 1:0 (0:0)
Vyrovnané a dramatické utkání rozhodl přesnou střelou z trestného kopu v 83. min. Kowalík. Oporami obou týmu byli oba golmani.