Rozhodl neuznaný gól

Slovácko Sport 12 / 04 / 2010

Krajský přebor

O. N. Ves - Nedašov 1:2 (0:2)
Domácí nezachytili nástup Nedašova a inkasovali již ve 12. minutě z kopačky Šuráně. Na poločasových 2:0 upravil ve 26. minutě Fojtík. Domácí si po přestávce vytvořili brankové šance Strakou a Máčalou, ale střelecky úspěšný byl až v 72. minutě Čápek. V 77. minutě byl za faul vyloučen hostující Novák. Po drtivém tlaku se domácím v 89. minutě podařilo vyrovnat na 2:2 hlavičkou Straky. Hlavní rozhodčí Bernatík branku neuznal na pokyn pomezního rozhodčího Šťastného za údajné postavení mimo hru domácích hráčů. Rozhodčí Bednařík, 150 diváků.
O.N.Ves: Hájek - Franta, Kadaš, Kreisl, Píštěk, Šálek, Silnica, Straka, Máčala, Pokorný M., Vařecha. Střídali: Čápek, Pokorný L., Galuška
Hluk - Kateřinice 3:2 (2:1)
První desetiminutovka byla ve znamení chyb obranných řad: v 5. min. hostující gólman po „malé domů“ špatně odehrál míč, toho se zmocnil Rybnikář, pro kterého nebyl už problém skórovat. Hrubku vyrobila hlucká obrana o pouhou minutu později, Jaroš chybu potrestal a srovnal na 1:1.  Na 2:1 strhl vedení na stranu Hluku ve 45. min. Botek. Hostům se podařilo po nenápadné střele vyrovnat v 68. min. Kurníkem. Domácí ale nechtěli žádné drama připustit a v 74. min. šli do vedení Minaříkem. Rozhodčí Vesleský, 200 diváků
Hluk:  Fojtík - Machala A., Machala J., Botek, Dufka, Rybnikář, Jurásek, Machala O., Hlaváček, Minařík, Šimčík. Střídali: Miroš, Zalubil O.
Slušovice - Spytihněv 4:1 (3:0), 1.Valašský FC - FC Vsetín 3:3 (1:1), Morkovice - Chropyně 2:1 (1:0), Vel. Karlovice - Luhačovice 0:0, Vigantice - Bystřice p/H. 3:0 (1:0), Holešov - Provodov 1:2 (0:1)