Rozhodl skvělý vstup

Uherské Hradiště Sport 08 / 05 / 2019

Slovácko to na Příbram umí a v letošní sezóně ji porazilo potřetí za sebou. Vstup do utkání jsme měli skvělý. Pak přišla pasivní desetiminutovka, kterou hráčům musím vytknout. Zápas jsme si tím zdramatizovali. V kabině jsme si k tomu ale něco řekli a myslím, že druhá půle byla v tomto daleko zodpovědnější. I při vedení jsme nechtěli zalézat a využívali každé příležitosti k rychlému protiútoku. Díky vysokému presinku jsme vystihli i podruhé rozehrávku soupeře a zaslouženě jsme vyhráli, zhodnotil nedělní zápas trenér Martin Svědík.
Jeho protějšek Roman Nádvorník se mohl na své lavičce uvztekat. Hodnocení je jednoduché - měli jsme katastrofální vstup do zápasu. Individuálními chybami jsme pustili za 20 minut soupeře do vedení 3:0. Pak jsme se malinko zvedli, ale za stavu 1:3 jsme udělali fatální chybu, kterou nevidíte na úrovni žáků, narážel příbramský kouč na Chalušovu chybu před čtvrtým gólem, který definitivně rozhodl.