Rozhodla Kučerová

Uherský Brod Sport 06 / 05 / 2016

Fotbalistky ČSK Uherský Brod zůstávají ve hře o postup do divize i po derby s Babicemi. Jeho hvězdou se stala Michaela Kučerová, která zápas rozhodla dvěma brankami v rozpětí osmi minut. Broďanky tak na lídra z Březnice ztrácejí jen bod.
UH. BROD - BABICE 2:0
„Soupeř nás na podzim vyřadil z pohárové rulety, porážku jsme mu chtěli vrátit. Vsadili jsme na propracovanou defenzívu s cílem uhlídat exligovou Dudovou, které není možné nechat ani metr volného prostoru. Trenéři přitom hráčky nabádali k trpělivosti,“ odtajnil taktiku Petr Zpěvák, sekretář brodského klubu.
První poločas připomínal šachovou partii, šancí bylo jako šafránu. I proto skončil bezbrankovou remízou. Po obrátce se aktivita přesunula na domácí kopačky. Úrichová ještě brejk neproměnila, ale pak si vzala slovo Michaela Kučerová, která dvěma slepenými góly (v 70. a 78. minutě - pozn. autora) rozhodla. Na její rány pod břevno byla gólmanka Hladíková překrátká. Branky: M. Kučerová 2. Poločas 0:0.
UH. BROD: Kočendová - Vidová, Andrlíková, Pospíšilová, L. Kučerová, Florešová, Eliášová, M. Kučerová, Úrichová, S. Zálešáková, Oharková. BABICE: Hladíková - Hudcová, Habáňová, Tichá, P. Matušová, K. Matušová, K. Kotlabová, T. Kotlabová, Fusková, Dudová, Malíková.