Rozhodli až v závěru

Boršice Sport 28 / 08 / 2014

Boršice - Chropyně 2:1 (1:1)
Hosté byli v úvodu aktivnější a dvakrát nebezpečně vystřelili, v 15. min. se k odraženému míči dostal Panáček a výstavní střelou vymetl šibenici Remešovy branky. V 18. min. Kuzma ideálně uvolnil Konráda a ten střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Do konce půle byly šance už jen na straně domácích; ve 23. min. trefil Slaný tyč a ve 35. min. Konrád své sólo na golmana neproměnil. Ve druhé půli udávali tempo hry domácí, ale dlouho nemohli vyzrát na pozorně hrající obranu v čele s golmanem Večeřou, který zlikvidoval dvě střely Hromady, střela Slaného šla těsně mimo. Střeleckou smůlu protrhl až v 81. min. Konrád. V poslední minutě mohl zpečetit výhru Šustr, ale šanci zahodil. Rozhodčí Žniva, 200 diváků.
Boršice: Remeš - Filipský, Konrád, Kopčil, Šustr, Dufek, Kuzma, Brázdil, Klvaňa T., Slaný, Hromada. Střídali: Vlk, Franta, Ohnutek
Fryšták - Bystřice p/H. 1:2 PK (1:0), Luhačovice - Vsetín 3:5 (2:3), Rožnov p/R. - Baťov 1930 1:0 (0:0), Morkovice - Provodov 4:3 PK (0:3), Holešov - Vizovice 5:1 (0:0), Kelč - Vigantice 3:2 (2:0)