Rozhodli po přestávce

Uherský Brod Sport 07 / 09 / 2010

I ve druhém domácím utkání si fotbalisté Uherského Brodu připsali na své konto vítězství. V utkání, ve kterém měli převahu, rozhodli o výhře 3:1 až po přestávce. Dvěma góly se blýskl Lukeš.
Uherský Brod - Sparta Brno 3:1 (0:0)
Už od úvodního hvizdu si domácí vytvořili převahu, kterou ovšem nedokázali přetavit v gól. Dvořák šel sám na gólmana, Horňák překopl prázdnou bránu. Další šance zůstaly také bez využití. Změna nastala ihned po změně stran. Ve 47. minutě Vacula technickou střelou přeloboval hostujícího gólmana. Vedoucí branka brodské trochu uklidnila. V 60. minutě ovšem Brno vyrovnalo, což domácí zmrazilo. Ti se pak nemohli dostat do tempa. Vše napravil Lukeš, který do prázdné brány dorážel gólmanem vyražený míč po Lysoňkově střele. Vzápětí po samostatné akci zvyšuje opět Lukeš na 3:1.
Ve středu v 17.00 přivítá doma Uh. Brod vedoucí Konice, v neděli zajíždí do Hodonína.
Branky: Lukeš 2, Vacula
Uh. Brod: Ondrůšek - David, P. Ligas, Vrága, Lysoněk - Dvořák, Slinták (87. L. Ligas), Daněk, Horňák (46. Zalubil) - Vacula, Lukeš (85. Kukuča). Trenér: Lubomír Blaha.