Rozhodly dva slepené góly

Uherský Brod Sport 26 / 04 / 2019

Divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod stále čekají na první jarní body. Po prohře ve Vlkoši 1:4 nestačily na domácí půdě ani na Holešovské holky, které neskrývají ambice postoupit do druhé ligy.
UH. BROD - Holešov 2:5
Broďanky se favorita nezalekly, byly aktivnější a ve 13. minutě Kovaříková otevřela skóre. Hostující výběr pak přidal, ale do přestávky pouze vyrovnal. Až do šedesáté minuty byl souboj naprosto vyrovnaný, přestože míč měly na kopačkách častěji holky z Holešova. Slovenská legionářka v domácí bráně Pósová, která má zkušenosti s Ligou mistrů, však většinu šancí zlikvidovala. Pytel s góly se roztrhl až v poslední dvacetiminutovce. Holešov utekl na 3:1, aby vzápětí jiskérku naděje vykřesala Eliášová. Jenže Broďanky otevřely hru s cílem vyrovnat a do otevřené obrany dvakrát inkasovaly. „Hodinu jsme drželi krok, věřil jsem, že můžeme bodovat. V závěru nás ale favorit přehrál a dvěma slepenými góly rozhodl,“ uvedl kouč Jan Gazdík. Branky: Kovaříková, Eliášová. Poločas: 1:1
UH. BROD: Pósová - Kročilová, Dvořáková, Hladíková, Vidová - Chvílíčková, Jurčová, Dufková, Eliášová - Oharková, Kovaříková. Střídaly Šmilaurevá, Kamila Zálešáková, Janíčková.

1. Brumov    9    0    1    39:10    27
2. Holešov    7    1    2    61:9    22
3. Zlín    7    1    1    28:6    22
4. Mutěnice    7    0    3    25:26    21
5. Uh. Brod    4    1    5    18:22    13
6. Vlkoš    3    1    6    21:38    10
7. Březnice    3    0    7    23:28    9