Rozhodne rostřel

Rozhodne rostřel
Uherské Hradiště Sport 18 / 02 / 2016

Šesté kolo Hope pětky přineslo trojici devítibodových výherců. Na řadu opět přijde telefonický rozstřel, který určí vítěze tohoto kola. V celkovém pořadí je na průběžném prvním místě Jaromír Schön z Mistřic.
9 O. Hlavinka (Jar.), R. Holásek (UH), F. Botek (Kudlovice).
8 J. Jakšík (Topolná), P. Ševčík (UB).
7 A. Bánovský (Kněžpole), M. Doležalová (UH).
6 M. Rozsypálek (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), K. Kopeček (UB), Z. Brázdil (UH), V. Kadlčíková (Popovice), J. Schön (Mistřice), J. Zemek (UB), A. Trávníčková (Traplice), A. Kolaja (Svárov).
5 K. Blaha ml. (Huštěnovice), L. Mikulka (Spytihněv), S. Gajdošík (UH), J. Šurmánek (Jar.), P. Hlavinka (Jar.), R. Kouřil (UH), M. Schön (Mistřice), I. Mařák (UH), J. Omelka (Bánov), F. Rýc (Svárov), D. Hykl (Jar.), F. Šupka (Kun.), Z. Rýc (Svárov), M. Jančová (D. Němčí), M. Kundera (SM), L. Svoboda (Podolí), L. Kovařík (UO), J. Mazurková (UH), M. Šurmánek (Jar.), M. Bělovský (Kněžpole), Z. Bělovský (Kněžpole), I. Štefko (UB), O. Adamík (Huštěnovice), L. Zichová (Traplice).
4 J. Bělovská (Kněžpole), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Janůšek (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Vaškových (UH), F. Piňos (Hluk).
3 J. Javor (Vlčnov), V. Volčík (UH), T. Doležal (UH), L. Hanáček (UB), M. Zapletal (Kudlovice), J. Matulka (UH), A. Pauřík (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), M. Hlavinková (Jar.), E. Ebner (SM), Z. Horký (Nedakonice), A. Kolaja ml. (Svárov), Z. Borýsek (UH), P. Svoboda (Mor. Písek).
2 V. Tomáštík (UH).
1 M. Weintrittová (Míkovice).

Průběžné pořadí
41 J. Schön (Mistřice).
39 F. Botek (Kudlovice), P. Ševčík (UB).
38 K. Kopeček (UB).
37 L. Zichová (Traplice), J. Jakšík (Topolná), F. Šupka (Kun.), T. Doležal (UH).
36 K. Blaha (Huštěnovice), F. Rýc (Svárov), R. Kouřil (UH), A. Bánovský (Kněžpole).
35 A. Kolaja (Svárov), L. Kovařík (UO), M. Rozsypálek (Jar.), M. Hlavinková (Jar.), O. Adamík (Huštěnovice), J. Zemek (UB), L. Mikulka (Spytihněv).
34 J. Pauřík (Kun.).
33 E. Ebner (SM), S. Gajdošík (UH), Z. Rýc (Svárov), D. Hykl (Jar.).
32 Z. Borýsek (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), R. Holásek (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), J. Omelka (Bánov), M. Doležalová (UH).
31 J. Mazůrek ml. (Kun.), J. Šurmánek (Jar.), L. Hanáček (UB), P. Hlavinka (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice), J. Javor (Vlčnov), M. Schön (Mistřice).
30 A. Pauřík (Kněžpole), J. Mazurková (UH), Z. Bělovský (Kněžpole).
29 I. Mařák (UH), Z. Brázdil (UH), I. Štefko (UB), V. Volčík (UH).
28 A. Kolaja ml. (Svárov), O. Hlavinka (Jar.), M. Vaškových (UH), M. Šurmánek (Jar.).
27 M. Kundera (SM).
26 M. Bělovský (Kněžpole).
25 P. Večeřa (UH).
24 M. Zapletal (Kudlovice), Z. Brož (Jar.), M. Janůšek (UH).
22 L. Svoboda (Podolí).
21 J. Nikl (UH), J. Bělovská (Kněžpole), M. Jančová (D. Němčí).
20 A. Trávníčková (Traplice), Z. Horký (Nedakonice).
18 K. Blaha ml. (Huštěnovice).
17 V. Tomáštík (UH).
16 P. Zelinka (D. Němčí).
14 J. Matulka (UH).
12 A. Krpal (Stříbrnice).
7 M. Weintrittová (Míkovice).
6 Z. Jančová (Ostrava).
5 Š. Kret (D. Němčí), P. Jančová (D. Němčí).
4 A. Ševčíková (UB), F. Piňos (Hluk).
2 M. Hyklová (Jar.).


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace