Rozhodne rozstřel

Rozhodne rozstřel
Uherské Hradiště Sport 05 / 03 / 2015

HOPE pětka osmé kolo

V osmém pokračování HOPE pětky získali Petr Ševčík a Jaromír Schön shodně po devíti bodech. O vítězi se rozhodne v telefonickém rozstřelu. Do čela průběžného pořadí opět poskočil Martin Schön.
9 P. Ševčík (UB), J. Schön (Mistřice).
7 M. Vaškových (UH), J. Pauřík (Kun.), D. Hykl (Jar.), S. Gajdošík (UH).
6 F. Rýc (Svárov), L. Hanáček (UB), A. Bánovský (Kněžpole), Z. Borýsek (UH), Z. Brázdil (UH), F. Šupka (Kun.).
5 M. Rozsypálek (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice), M. Schön (Mistřice), J. Omelka (Bánov), R. Kouřil (UH), V. Volčík (UH), R. Holásek (UH), L. Omelková (Bánov), V. Měrková (Mistřice), M. Plundrák (Mor. Písek), F. Botek (Kudlovice), A. Kolaja (Svárov), P. Večeřa (UH), O. Adamík (Huštěnovice), A. Kolaja ml. (Svárov).
4 P. Salvet (Bojkovice), J. Zemek (UB), M. Jančová (D. Němčí), A. Ševčíková (UB), Z. Rýc (Svárov), I. Mařák (UH), M. Měrka (Mistřice), M. Doležalová (UH), M. Bělovský (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice), A. Pauřík (Kněžpole), R. Měrka (Mařatice), V. Kadlčíková (Popovice), L. Mikulka (Spytihněv).
3 I. Štefko (UB), P. Zelinka (D. Němčí), M. Weintrittová (Míkovice), L. Zichová (Traplice), M. Hlavinková (Jar.), P. Hlavinka (Jar.), O. Hlavinka (Jar.), P. Svoboda (Mor. Písek).
2 K. Kopeček (UB), Z. Bělovský (Kněžpole), P. Jančová (D. Němčí), L. Kovařík (UO), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Kundera (SM).
1 M. Zapletalová (Vlčnov), J. Bělovská (Kněžpole), M. Janůšek (UH).

Průběžné pořadí
50 M. Schön (Mistřice).
49 P. Salvet (Bojkovice).
43 P. Ševčík (UB).
42 I. Mařák (UH).
41 J. Schön (Mistřice), Z. Borýsek (UH), L. Omelková (Bánov), R. Kouřil (UH).
40 F. Botek (Kudlovice), A. Pauřík (Kněžpole), L. Hanáček (UB).
39 I. Štefko (UB), F. Rýc (Svárov).
38 M. Doležalová (UH), S. Gajdošík (UH), A. Kolaja (Svárov), L. Zichová (Traplice).
36 M. Rozsypálek (Jar.), J. Pauřík (Kun.).
35 V. Kadlčíková (Popovice), R. Holásek (UH), L. Kovařík (UO), A. Bánovský (Kněžpole), J. Omelka (Bánov), R. Měrka (Mařatice).
34 D. Hykl (Jar.), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Janůšek (UH).
33 V. Volčík (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.).
32 V. Měrková (Mistřice).
31 M. Vaškových (UH), M. Bělovský (Kněžpole), Z. Rýc (Svárov), P. Zelinka (D. Němčí), M. Jančová (D. Němčí), Z. Bělovský (Kněžpole), O. Hlavinka (Jar.).
30 O. Adamík (Huštěnovice), M. Weintrittová (Míkovice), P. Hlavinka (Jar.), J. Zemek (UB).
29 M. Zapletal (Kudlovice), Z. Brázdil (UH), M. Plundrák (Mor. Písek).
28 K. Kopeček (UB).
27 P. Večeřa (UH), A. Trávníčková (Traplice).
26 F. Šupka (Kun.), L. Mikulka (Spytihněv).
25 P. Jančová (D. Němčí), M. Zapletalová (Vlčnov), M. Hlavinková (Jar.).
24 M. Měrka (Mistřice), J. Bělovská (Kněžpole).
23 M. Kundera (SM), A. Kolaja ml. (Svárov).
22 V. Melichárek (Jar.).
21 L. Kalina (UB).
20 T. Doležal (UH).
15 L. Zelinková (D. Němčí), A. Ševčíková (UB).
13 S. Tinka (D. Němčí), Š. Kret (D. Němčí).
12 B. Zelinka (D. Němčí).
10 V. Šimík (Nedakonice).
9 P. Janošek (Kudlovice), M. Schönová (Mistřice).


Správné výsledky 8. kola
1. 0:1  2. 2:1  3.x:x  4. 0:4  5. 5:5


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace