Rozjeté Kunovice nezarazily ani Tupesy

Slovácko Sport 21 / 09 / 2011

Okresní soutěž 7. kolo

Babice - Huštěnovice 3:2 (1:0)
Branky: 26. vlastní, 57. Maňásek J., 61. Chmel R. - 58. Vaverka T., 78. Kulhavý David
ŽK: 75. Lahola T., 84. Poiselt A. - 21. Střítecký M., 44. Petrželka J.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Martin Strapina (8) - Zdeněk Ondryáš (laik), Jan Hruboš (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
Babice: Hájek M. - Müller T., Maňásek Z., Maňásek J., Liška J., Lahola T., Koukal P., Körber S., Horníček E., Fusek I. (46. Poiselt A.), Mikulica A. (51. Chmel R.).
Trenér: neuveden.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R. (75. Vaverka A.), Vaverka T., Umlauf M., Střítecký M. (75. Řehůřek J.), Silný F., Petrželka J., Malenovský P. (75. Kulhavý D.), Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Od prvních minut derby mezi Huštěnovicemi a Babicemi začalo velmi profesionálně. V 26. minutě první gól dali hosté, bohužel pro ně však do vlastní sítě. Hosté byli lepší a aktivnější, ale nedokázali vstřelit branku. První půle tak skončila 1:0 pro Babice. V 57. minutě hlavičkou po zvýšil vedení domácích Maňášek. O minutu poději se poštěstilo hostům, když po chybě gólmana snížil na 2:1 Váverka. V 61. minutě utekl Chmel a dostal domácí do vedení na 3:1. Hosté usilovali o další baranku, kterou se jim podařilo vsítit v 78. minutě Kulhavým. V 90. minutě se sám řítil na gólmana Poiselt, ale vystřelil míč do rukou gólmana. Do konce zapasu se již nic nestalo.
Nejlepší hráči: Erik Horníček - Tomáš Vaverka

Jarošov - Boršice u Bl. 3:3 (1:1)
Branky: 40., 57., 61. Vyorálek J. - 9., 50., 89. Nožička J.
ŽK: 50. Šácha J. - 29. Gál J., 68. Bilík V.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Štěpán Strumf (laik), František Motyčka (laik).
Jarošov: Hančík F. - Vyorálek J., Vaculík M., Šácha J. (67. Kamočai L.), Staroba R., Malina J. (46. Malina L.), Kováč P., Janík V., Grebeníček P., Dujka J. (87. Kolaja L.), Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Tureček M. (73. Ondra P.), Polášek M. (46. Šimek R.), Nožička J., Němeček R., Kusenda R. (59. Bilík V.), Kusenda P., Huspenina M., Halík M., Gál J. Trenér: Vladimír Bilík.
Od úvodu utkání vévodili domácí hráči. Už ve 3. minutě se ocitl sám před brankářem domácí Vyorálek, ale z malého vápna přestřelil. Hosté poprvé zahrozili v 9. minutě a vstřelili vedoucí branku Němečkem. Domácí vyrovnali ve 40. minutě, když míč poslal za záda brankaře Vyorálek. Úvod druhé půle opět patřil domácím, ale byl to v 50. minutě hostující Nožička kdo změnil skóre. Domácí mužstvo neponechalo nic náhodě a v 57. minutě svou druhou brankou vyrovnal znovu na 2:2 Vyorálek. O 4 minuty později ten samý hráč dokončil svůj hattrick, když hlavičkoval do brány. Domácí v závěru utkání neproměnili penaltu a tak i hostující Němeček dokončil také hattrick.
Nejlepší hráči: Jakub Vyorálek - Jaroslav Nožička

Kněžpole B - O. N. Ves B 5:2 (4:0)
Branky: 19., 32. Hruboš L., 2. Kozelek O., 35. Varga R., 85. Kašný R. - 51. Štěrba J., 60. Pokorný L.
ŽK: 48. Palčík R. - 34. Drechsel M., 84. Svoboda P.
Diváci: 50.
Rozhodčí: David Šimoník - Václav Lapčík (laik), Antonín Mazůrek (laik).
Kněžpole B: Vyorálek J. - Varga R. (86. Sedlák M.), Palčík R., Krejčiřík M. (79. Křen B.), Kozelek O. (73. Kozelek M.), Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Haša M., Flíbor T. Trenér: Martin Haša.
O. N. Ves B: Hůsek M. - Štěrba J., Szabo M., Svoboda P., Slezák V., Pokorný L., Němec M. (86. Kvapil R.), Jurásek D., Hábl O., Franěk P., Drechsel M. Trenér: Michal Kusák.
Domácí měli raketový vstup do utkání, když se hned ve 2. minutě se prosadil po samostatném úniku Kozelek. Domácí zvýšili náskok v 19. minutě, kdy Hůska překonal krásným lobem Hruboš. Ve 32. minutě vstřelil tentýž hráč ještě hezčí branku, když z 20 metrů nádherně vymetl šibenici Hůskovy brány. Ve 35. minutě zvýšili domácí na 4:0, tečí se zapsal mezi střelce Varga. Novovešťané vstoupili do 2. poločasu aktivně a odměnou jim bylo snížení z kopačky Štěrby. V 60. minutě to bylo už pouze o dvě branky, to se krásnou střelou prosadil Pokorný. Od tohoto momentu si již domácí nepřipustili žádné komplikace, vytvářeli si i další šance, ale prosadili se až v 85. minutě Kašným. Domácí vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Lukáš Hruboš - Matěj Hůsek

Pitín - Bánov 1:3 (0:2)
Branky: 83. Trllo Z. - 4. Durďák V., 14. Mahdalík J., 49. Polanský L.
ŽK: 33. Voda M., 75. Struhař P. - 47. Mahdalíček P., 67. Polanský L.
Rozhodčí: Josef Tomanec - Pavel Berčík (laik), Břetislav Polanský (laik).
Pitín: Škovran P. - Voda M. (71. Berčík P.), Urbánek P., Trllo Z., Struhař P., Martínek V., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Kavka P., Bureš M. Trenér: David Lukáš.
Bánov: Vrábel R. - Suchánek P., Polanský T., Mahdalík J. (46. Polanský L.), Mahdalíček P., Mahdal L., Horňák L. (79. Mikyska M.), Gajdůšek M., Durďák V., Bulejko P. (68. Vrága A.), Beníček J. Trenér: Karel Kopeček.
V bojovném, ale velmi slušně hraném utkání z obou stran se hosté ujali vedení, když se hned první střelou na branku trefil Durďák. Ve 14. minutě zvyšoval na 0:2 po krásné akci pro hosty Mahdalík. Domácí ohrozili branku hostí v prvním poločase pouze třemi střelami z dálky, ale skóre se již nezměnilo. Druhý poločas byl kopií prvního. Ve 49. minutě zvyšoval nový hráč na hřišti Polanský na 0:3. Domácí měli ve druhém poločase územní převahu a vytvořili si i dvě slibné gólové šance. Hosté podnikali rychlé protiútoky, ale skóre již nezvýšili. Domácí se dočkali čestného úspěchu v 83. minutě, kdy se nádherně trefil Trllo a uzavřel skóre na 1:3.
Nejlepší hráči: Petr Kavka - Lukáš Mahdal

St. Město - Buchlovice 4:3 (0:1)
Branky: 49., 85. Hastík O., 60. Hastík R., 67. Žajdlík J. - 23., 57. Mikula J., 82. Marek B.
ŽK: 71. Vlček P., 84. Hastík R., 89. Trávník R. - 35. Strakoš S., 60. Dvořák J., 80. Dvořák P.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Jiří Stuchlík (laik), Zdeněk Tomešek (laik).
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Vlček P., Trávník R., Šobáň P. (65. Josiek M.), Svoboda O., Smělík M., Kubík L. (29. Hastík R.), Hastík O., Daťko J., Andrýsek M.
Trenér: Milan Višenka.
Buchlovice: Hlůšek P. - Šustr M., Strakoš S., Procházka J., Mikula J., Marek B., Kovařík P., Hlůšek R. (74. Jurča A.), Dvořák P., Dvořák J., Belant L. Trenér: Josef Surý.
První poločas začal lépe pro hosty z Buchlovic, kteří ve 23. minutě zásluhou Mikuly otevřeli skóre a ujali se vedení 0:1. Domácí postupem času vyrovnali hru a začali být i nebezpeční, ale do konce prvního poločasu se jim vyrovnat nepodařilo, a proto byl poločasový výsledek 0:1. Hned ve 4. minutě druhého poločasu domácí Hastík vyrovnával na 1:1. Radost domácím v 57. minutě zkazil opět Mikula, který poslal Buchlovice do vedení. V 60. minutě bylo opět vyrovnáno, kdy z přímého kopu vymetl šibenici Roman Hastík. V 67. minutě nádhernou střelou z vápna poslal Staré Město do vedení Žajdlík. Osm minut před koncem vyrovnal Marek a poslední slovo měl Ondřej Hastík, který v 85. minutě upravil na 4:3.
Nejlepší hráči: Ondřej Hastík - Jiří Mikula

Strání B - Korytná 3:1 (2:1)
Branky: 2. Janošík J., 5. Šimek J., 56. Zderčík R. - 26. Bartoš A.
ŽK: 25. Zderčík P., 60. Zderčík R. - 49. Matucha J., 50. Janča J., 51. Navláčil O.
Diváci: 150.
Rozhodčí: David Šimoník - Jiří Guryča (laik), Josef Flasar (laik).
Strání B: Děcký R. - Zderčík R., Zderčík P. (55. Málek L.), Šimek J., Popelka O., Motola J., Janošík R. (74. Bruštík A.), Janošík J., Houšť V., Adámek T. (77. Adámek R.), Adámek M. Trenér: Václav Popelka.
Korytná: Málek Mi. - Žajgla T. (79. Maciček J.), Vacula J., Navláčil O., Medůsek M., Matucha J., Janovský L. (68. Málek Ma.), Janík D., Janča J., Bublík I. (44. Kadlčík K.), Bartoš A. Trenér: Pavel Tinka.
Domácí vlétli do utkání jako uragán, hned ve 2. minutě se hlavou prosadil Janošík. O tři minuty později to s hosty vypadalo ještě hůř, to se prosadil Šimek. Straňané měli i nadále velké množství vyložených šancí, žádnou ovšem nedokázali proměnit. Po dvaceti minutách se začali osmělovat i hosté, ale samostatný únik Děcký vychytal. Ve 26. minutě se prosadil Bartoš, který snížil na 2:1. Do druhého poločasu vstoupili domácí opět aktivně a výsledkem byla branka Zderčíka v 56. minutě. Od tohoto momentu měli ještě obě mužstva vyložené šance, ale s koncovkou byli na štíru. A tak si domácí připisují zasloužené tři body.
Nejlepší hráči: Jakub Motola - Adam Bartoš

Tupesy - Kunovice 0:1 (0:0)
Branky: 85. Remeš M.
Diváci: 135.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Jiří Vávra (laik), Zdeněk Černý (laik).
Tupesy: Chramcov J. - Vávra P., Tříska M., Nožička R. (73. Drška M.), Maňásek M., Madzia D., Kubíček T., Hruška J. (88. Šimek O.), Gejdoš J., Bureš R., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
Kunovice: Uhlík R. - Šebák O., Střelec T., Sklenář J., Polášek R., Mareček M. (65. Lahodný J.), Kučera M. (54. Remeš M.), Černý L., Brim O., Baný J., Balaštík A. (58. David T.). Trenér: Dušan Klvaňa.
Od úvodního hvizdu se hosté marně snažili dobýt domácí svatyni, dílem jim v tom bránil velmi nerovný terén a i dobré zákroky domácího gólmana. Když už byl překonaný, zachránila jej branková konstrukce. Domácí si v první půli vytvořili jednu šanci, ale hlavičkou těsně minuli hostující branku. I druhá půle se nesla ve stejném duchu, domácí odpovědně bránili a hosté nedokázali vstřelit branku. To se jim povedlo až v samotném závěru, když v 85. minutě střídající David vnikl do pokutového území a ideálně předložil míč Remešovi, který vstřelil jedinou branku zápasu.
Nejlepší hráči: Jiří Chramcov - Ondřej Brim