Rozjeté Kunovice zdolaly další překážku

Kunovice Sport 25 / 10 / 2010

Druholigové házenkářky Kunovic pokračují ve spanilé jízdě, v sobotě udolaly i ambiciózní Karvinou a s plným počtem bodů vládnou soutěži. Z vítězství se o víkendu radovala i záloha Veselí nad Moravou, která o gól přehrála Velké Meziříčí.
Kunovice - Karviná 29:27 (15:18)
Na kunovické Bělince se servíroval zajímavý a dramatický duel. Hostující celek si vypracoval přibližně v polovině první půle tříbrankový náskok, který si udržoval až do závěrečné desetiminutovky. Až pak se Kunovjankám podařilo několik rychlých přechodů do útoku, na jejichž konci byly většinou Štěrbová se Sklenářovou a převážily misky vah na svou stranu. Sedmičky 4/3:6/6, vyloučení 4:4. Rozhodčí Krobothová, Macharáčková, 64 diváků.
KUNOVICE: M. Pavlíčková, Rajnohová - Burďáková, Hrabalová, Gálová 4/2, Hastíková 4, Sklenářová 8/1, Křivová, Beranová 3, Kosinková, Štěrbová 10.
Veselí - Velké Meziříčí 26:25 (14:11)
Veselanky odehrály zápas jako na houpačce. V prvním poločase si vypracovaly několikabrankový náskok, aby o něj postupně přišly a deset minut před koncem dokonce byly přinuceny dohánět brankové manko. O vítězství Veselanek nakonec rozhodla přesná ruka Kratochvílové a Glozové, která se po porodu velmi rychle dostává zpět do herní pohody. Sedmičky 1/1:2/1, vyloučení 2:5. Rozhodčí Brzósková, Zbranková, 60 diváků.
VESELÍ: Benedíková, Nejezchlebová - Romanová, Kratochvílová 8, Doležalová, Furyová 3/1, Ježková, Jagošová 2, Jandásková 2, Glozová 5, Bílková, Jurasová 2, Vinklárková 4.