Rozlosování I. Gambrinus ligy 2010/2011

Rozlosování I. Gambrinus ligy 2010/2011
Uherské Hradiště Sport 12 / 07 / 2010

1. kolo, 17. července
Hradec Kr. - Sparta
Bohemians 1905 - Slavia
Slovácko - Teplice
Plzeň - Olomouc
Č. Budějovice - Liberec
Ústí - Ml. Boleslav
Jablonec - Brno
Příbram - Ostrava

2. kolo, 24. července
Hradec Kr. - Bohemians 1905
Ostrava - Slavia
Brno - Ústí
Ml. Boleslav - Č. Budějovice
Olomouc - Jablonec
Teplice - Příbram
Liberec - Plzeň
Sparta - Slovácko

3. kolo, 31. července
Slovácko - Hradec Kr.
Plzeň - Bohemians 1905
Č. Budějovice - Sparta
Ústí - Liberec
Jablonec - Teplice
Příbram - Olomouc
Slavia - Ml. Boleslav
Ostrava - Brno

4. kolo, 7. srpna
Hradec Kr. - Plzeň
Bohemians 1905 - Slovácko
Brno - Slavia
Ml. Boleslav - Příbram
Olomouc - Ústí
Teplice - Č. Budějovice
Liberec - Jablonec
Sparta - Ostrava

5. kolo, 14. srpna
Plzeň - Slovácko
Č. Budějovice - Hradec Kr.
Ústí - Teplice
Jablonec - Bohemians 1905
Příbram - Sparta
Slavia - Liberec
Ostrava - Olomouc
Brno - Ml. Boleslav

6. kolo, 21. srpna
Hradec Kr. - Jablonec
Bohemians 1905 - Č. Budějovice
Slovácko - Ústí
Ml. Boleslav - Ostrava
Olomouc - Brno
Teplice - Slavia
Liberec - Příbram
Sparta - Plzeň

7. kolo, 28. srpna
Č. Budějovice - Plzeň
Ústí - Bohemians 1905
Jablonec - Slovácko
Příbram - Hradec Kr.
Slavia - Olomouc
Ostrava - Teplice
Brno - Sparta
Ml. Boleslav - Liberec

8. kolo, 11. září
Hradec Kr. - Slavia
Bohemians 1905 - Příbram
Slovácko - Č. Budějovice
Plzeň - Ústí
Olomouc - Ml. Boleslav
Teplice - Brno
Liberec - Ostrava
Sparta - Jablonec

9. kolo, 18. září
Ústí - Č. Budějovice
Jablonec - Plzeň
Příbram - Slovácko
Slavia - Sparta
Ostrava - Hradec Kr.
Brno - Bohemians 1905
Ml. Boleslav - Teplice
Olomouc - Liberec

10. kolo, 25. září
Hradec Kr. - Ústí
Bohemians 1905 - Ostrava
Slovácko - Slavia
Plzeň - Příbram
Č. Budějovice - Jablonec
Teplice - Olomouc
Liberec - Brno
Sparta - Ml. Boleslav

11. kolo, 2. října
Jablonec - Ústí
Příbram - Č. Budějovice
Slavia - Plzeň
Ostrava - Slovácko
Brno - Hradec Kr.
Ml. Boleslav - Bohemians 1905
Olomouc - Sparta
Teplice - Liberec

12. kolo, 16. října
Hradec Kr. - Ml. Boleslav
Bohemians 1905 - Liberec
Slovácko - Olomouc
Plzeň - Brno
Č. Budějovice - Ostrava
Ústí - Slavia
Jablonec - Příbram
Sparta - Teplice

13. kolo, 23. října
Příbram - Ústí
Slavia - Č. Budějovice
Ostrava - Jablonec
Brno - Slovácko
Ml. Boleslav - Plzeň
Olomouc - Bohemians 1905
Teplice - Hradec Kr.
Liberec - Sparta

14. kolo, 30. října
Hradec Kr. - Olomouc
Bohemians 1905 - Sparta
Slovácko - Liberec
Plzeň - Teplice
Č. Budějovice - Brno
Ústí - Ostrava
Jablonec - Ml. Boleslav
Příbram - Slavia

15. kolo, 6. listopadu
Slavia - Jablonec
Ostrava - Plzeň
Brno - Příbram
Ml. Boleslav - Slovácko
Olomouc - Č. Budějovice
Teplice - Bohemians 1905
Liberec - Hradec Kr.
Sparta - Ústí

16. kolo, 13. listopadu
Bohemians 1905 - Hradec Kr.
Slavia - Ostrava
Ústí - Brno
Č. Budějovice - Ml. Boleslav
Jablonec - Olomouc
Příbram - Teplice
Plzeň - Liberec
Slovácko - Sparta

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace