Rozlosování podzimní části 1.Gambrinus ligy

Rozlosování podzimní části 1.Gambrinus ligy
Uherské Hradiště Sport 22 / 07 / 2011

Slovácko čeká v premiéře Příbram

1. kolo (víkend 30. a 31. července)
Slovácko - Příbram, Bohemians 1905 - Slavia, Dukla - Olomouc, Jablonec - Boleslav, Budějovice - Sparta, Ostrava - Teplice,  Plzeň - Liberec, Hradec - Žižkov
2. kolo (víkend 6. a 7. srpna)
Boleslav - Slovácko, Bohemians - Plzeň, Dukla - Budějovice. Liberec - Slavia, Příbram - Žižkov, Teplice - Hradec,  Olomouc - Ostrava, Sparta - Jablonec
3. kolo (víkend 13. a 14. srpna)
Slovácko - Sparta, Jablonec - Bohemians, Budějovice - Olomouc, Ostrava - Boleslav,  Plzeň - Teplice, Hradec - Liberec, Slavia - Příbram, Žižkov - Dukla
4. kolo (víkend 20. a 21. srpna)
Olomouc - Slovácko, Bohemians - Budějovice, Dukla - Plzeň, Jablonec - Ostrava, Příbram - Liberec, Teplice - Slavia, Boleslav - Žižkov,  Sparta - Hradec
5. kolo (víkend 27. a 28. srpna)
Slovácko - Dukla, Budějovice - Jablonec, Ostrava - Bohemians,  Plzeň - Sparta, Hradec - Příbram, Slavia - Boleslav, Žižkov - Olomouc, Liberec - Teplice
6. kolo (víkend 10. a 11. září)
Bohemians - Slovácko, Dukla - Hradec, Jablonec - Slavia, Budějovice - Ostrava, Teplice - Příbram, Boleslav - Liberec, Olomouc - Plzeň, Sparta - Žižkov
7. kolo (víkend 17. a 18. září)
Slovácko - Budějovice, Ostrava - Sparta,  Plzeň - Jablonec, Hradec - Bohemians, Slavia - Dukla, Žižkov - Teplice, Liberec - Olomoucm, Příbram - Ml. Boleslav
8. kolo (víkend 24. a 25. září)
Ostrava - Slovácko, Bohemians - Liberec, Dukla - Příbram, Jablonec - Žižkov, Budějovice - Plzeň,  Boleslav - Hradec, Olomouc - Teplice, Sparta - Slavia
9. kolo (víkend 1. a 2. října)
Slovácko - Jablonec, Plzeň - Ostrava, Hradec - Budějovice, Slavia - Olomouc, Žižkov - Bohemians, Liberec - Dukla, Příbram - Sparta, Teplice - Boleslav
10. kolo (víkend 15. a 16. října)
Slovácko - Plzeň, Bohemians - Dukla, Jablonec - Příbram, Budějovice - Teplice, Ostrava - Hradec,  Žižkov - Slavia, Olomouc - Boleslav, Sparta - Liberec
11. kolo (víkend 22. a 23. října)
Hradec - Slovácko, Dukla - Jablonec, Plzeň - Žižkov,  Slavia - Budějovice, Liberec-Ostrava, Příbram - Olomouc, Teplice - Sparta, Boleslav - Bohemians
12. kolo (víkend 29. a 30. října)
Slovácko - Slavia, Bohemians - Olomouc, Jablonec - Teplice, Budějovice - Příbram, Ostrava - Dukla,  Plzeň - Hradec, Žižkov - Liberec, Sparta - Boleslav
13. kolo (víkend 5. a 6. listopadu)
Teplice - Slovácko, Hradec - Jablonec, Slavia - Plzeň, Žižkov - Ostrava, Liberec - Budějovice, Příbram - Bohemians,  Boleslav - Dukla, Olomouc - Sparta
14. kolo (víkend 12. a 13. listopadu)
Slovácko - Liberec, Bohemians - Sparta, Dukla - Teplice, Jablonec - Olomouc, Budějovice - Žižkov,
Ostrava - Příbram,  Plzeň - Boleslav, Hradec - Slavia
15. kolo (víkend 19. a 20. listopadu)
Žižkov - Slovácko, Slavia - Ostrava,  Liberec - Jablonec, Příbram - Plzeň, Teplice - Bohemians, Boleslav - Budějovice, Olomouc - Hradec, Sparta - Dukla

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace