Rozstřel desetibodových

Rozstřel desetibodových
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 20 / 09 / 2021

Pořadím zamíchaly týmy „S“, tedy úspěch Strání a výbuchy Starého Města a Sušic. V týdnu o dárkové balení jarošovského piva půjde do rozstřelu dvojice Volčík - Šurmánek.

10 M. Šurmánek (Jar.), V. Volčík (UH).
9 M. Omelka (Jar.), D. Marášek (Nedachlebice), L. Fiala (UH).
8 L. Hanáček (UB), V. Kadlčíková (Popovice), A. Pauřík (Kněžpole), P. Ševčík (UB), F. Kozelek (Topolná), M. Schön (Mistřice).
6 O. Bláha (Mistřice), K. Blaha (Huštěnovice), M. Rozsypálek (Jar.), L. Kocábová (Nedachlebice), O. Adamík (Huštěnovice), J. Horký (Nedakonice), J. Stašek (Tupesy), M. Kundera (SM), I. Kučík (Jankovice), Z. Rýc (Svárov), J. Mazůrek (Kun.), M. Janůšek (UH), M. Křiklavová (Jarošov), J. Šurmánek (UH), V. Marášek (Nedachlebice), J. Procházka (Tupesy), L. Kovařík (UO), F. Kocáb (Nedachlebice), Z. Mahdalík (Korytná), A. Ševčíková (UB), L. Hromeček (Mistřice), J. Hřib (Šumice), V. Remeš (Kněžpole), J. Čech (UH), O. Hlavinka (Jar.), M. Bartošík (UH), M. Kotásková (UH), A. Kolaja (Svárov), P. Večeřa (UH), J. Matulka (UH), L. Remeš (Kněžpole), M. Jakšík (Nedachlebice), J. Pauřík (Kun.).
5 L. Lekeš (Bánov), J. Schneider (UH), DDK, J. Červenka (Tupesy), P. Lakosil (Tupesy), M. Jančová (D. Němčí), V. Vlk (Jalubí), S. Soukup (Nedachlebice), J. Schön (Mistřice), L. Kalinová (UB), J. Medek (Topolná).
4 L. Bělovský (Kněžpole), J. Bělovská (Kněžpole).
3 Z. Bělovský (Kněžpole).
2 R. Holásek (UH).

Pořadí po sedmém kole

63 M. Šurmánek (Jar.).
62 Z. Mahdalík (Korytná).
59 M. Rozsypálek (Jar.), J. Horký (Nedakonice), L. Remeš (Kněžpole).
58 L. Kovařík (UO), J. Schön (Mistřice).
57 L. Kalinová (UB).
56 V. Remeš (Kněžpole), L. Hanáček (UB).
55 P. Ševčík (UB), M. Kotásková (UH).
54 A. Ševčíková (UB), V. Volčík (UH).
53 M. Jakšík (Nedachlebice), J. Hřib (Šumice), O. Bláha (Mistřice).
52 S. Soukup (Nedachlebice), F. Kozelek (Topolná), A. Pauřík (Kněžpole).
51 V. Kadlčíková (Popovice), I. Kučík (Jankovice), J. Medek (Topolná), M. Schön (Mistřice).
50 J. Mazůrek (Kun.).
49 M. Janůšek (UH), J. Stašek (Tupesy), A. Kolaja (Svárov), F. Kocáb (Nedachlebice).
48 L. Kocábová (Nedachlebice), M. Omelka (Jar.).
47 J. Matulka (UH).
45 O. Adamík (Huštěnovice), Z. Rýc (Svárov).
44 K. Blaha (Huštěnovice).
43 D. Marášek (Nedachlebice).
42 P. Lakosil (Tupesy), L. Kalina (UB).
41 J. Pauřík (Kun.), L. Fiala (UH), M. Bartošík (UH).
40 P. Večeřa (UH), J. Šurmánek (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Čech (UH), J. Procházka (Tupesy).
39 V. Marášek (Nedachlebice).
38 O. Hlavinka (Jar.), R. Holásek (UH).
37 J. Červenka (Tupesy), J. Schneider (UH).
36 M. Jančová (D. Němčí), V. Vlk (Jalubí).
35 M. Kundera (SM).
34 A. Bánovský (Kněžpole).
33 M. Křiklavová (Jarošov).
32 DDK
31 E. Ebner (SM).
27 L. Hromeček (Mistřice).
24 L. Bělovský (Kněžpole).
23 L. Lekeš (Bánov).
21 K. Garžík (UH), J. Bělovská (Kněžpole).
8 P. Havlíček (UH).
7 J. Černý (Břestek).
6 M. Kučera (UH).
5 V. Tomáštík (UH).
4 M. Jančík (UH).
3 L. Bartoňová (Buchlovice).

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace