Rozstřel pro Rozsypálka

Rozstřel pro Rozsypálka
Uherské Hradiště Sport 30 / 04 / 2015

Páté kolo Aquapark Slovácké sedmy nejlépe sedlo dvojici tipujících, kteří získali shodně po dvanácti bodech. Mezi Františkem Kozelkem a Věrou Měrkovou proběhne telefonický rozstřel. O vítězi kola minulého se také rozhodovalo po telefonu, kdy čtveřice tipujících z Uh. Hradiště a jeho městských částí odpovídala na otázku, kolik diváků přijde na utkání Slovácka s Libercem. Štěstí se nakonec usmálo na jarošovského Milana Rozsypálka, který tipoval 4286 diváků. Do ochozů jich přišlo ještě o 103 více. Jeho soupeři tipovali následovně: Zdeněk Borýsek (UH) 4250, Antonín Zpěvák (Sady) 4121, Miroslava Weintrittová (Míkovice) 4129.
12 F. Kozelek (Topolná), V. Měrková (Mistřice).
9 A. Kolaja (Svárov).
8 J. Javor (Vlčnov), P. Večeřa (UH), V. Remeš (Kněžpole).
7 L. Mikulík (Kudlovice), L. Hanáček (UB), M. Zapletal (Kudlovice), M. Brožová (Jar.), R. Měrka (Mařatice), F. Rýc (Svárov), M. Kadlčík (Topolná), M. Doležalová (UH), M. Bělovský (Kněžpole), M. Jančová (D. Němčí).
6 L. Mikulka (Spytihněv), A. Trávníčková (Traplice), M. Kabát (Podolí), I. Štefko (UB), M. Kundera (SM), M. Schönová (Mistřice), Z. Borýsek (UH), V. Volčík (UH), A. Pauřík (Kněžpole), J. Schön (Mistřice), R. Kouřil (UH), F. Botek (Kudlovice), D. Hykl (Jar.), L. Kalina (UB), P. Jančová (D. Němčí), P. Salvet (Bojkovice), M. Krsičková (Sušice), F. Šupka (Kun.), S. Gajdošík (UH), J. Matulka (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), I. Mařák (UH).
5 P. Zelinka (D. Němčí), Z. Brázdil (UH), P. Janošek (Kudlovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), Z. Mahdalík (Korytná), M. Měrka (Mistřice), M. Schön (Mistřice), P. Krsička (Sušice), J. Koželuha (Zlechov), J. Horký (Nedakonice), O. Hlavinka (Jar.), F. Vaverka (Huštěnovice), Š. Kret (D. Němčí), M. Rozsypálek (Jar.).
4 Z. Brož (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), J. Omelka (Bánov), K. Slováček (UH), J. Červenka (Tupesy), M. Weintrittová (Míkovice), J. Hrubošová (Kněžpole), L. Kovařík (UO), L. Omelková (Bánov), L. Remeš (Kněžpole), Z. Křiklava (Osvětimany), R. Holásek (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Zapletalová (Vlčnov), P. Hlavinka (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice), L. Kalinová (UB), L. Svoboda (Podolí).
3 J. Zemek (UB), A. Ševčíková (UB), V. Melichárek (Jar.), J. Srnec (UB), J. Hřib (Šumice), L. Zichová (Traplice), L. Zelinková (D. Němčí), J. Jakšík (Topolná), J. Medek (Topolná), J. Bělovská (Kněžpole), P. Ševčík (UB).
2 Z. Bělovský (Kněžpole), M. Janůšek (UH), J. Pauřík (Kun.), M. Hruboš (Kněžpole), L. Salvet (Bojkovice), T. Doležal (UH), A. Zpěvák (Sady), B. Kraváček (Kudlovice), Z. Rýc (Svárov), K. Šturma (Jar.), I. Kučík (Jankovice), V. Remeš ml. (Kněžpole), P. Svoboda (Mor. Písek).
1 A. Kolaja ml. (Svárov), Z. Jančová (D.Němčí), K. Kopeček (UB), J. Mikulková (Spytihněv), M. Hlavinková (Jar.), M. Čech (Kudlovice), J. Ludvíček (Boršice), A. Bánovský (Kněžpole).

Průběžné pořadí
32 M. Krsičková (Sušice).
31 Z. Borýsek (UH), I. Mařák (UH).
29 Z. Mahdalík (Korytná), M. Schönová (Mistřice).
28 M. Doležalová (UH), M. Rozsypálek (Jar.).
27 M. Zapletal (Kudlovice), A. Kolaja (Svárov), M. Jančová (D. Němčí), P. Janošek (Kudlovice), L. Kalina (UB).
26 F. Šupka (Kun.), R. Kouřil (UH).
25 M. Brožová (Jar.), J. Jakšík (Topolná), P. Hlavinka (Jar.), P. Krsička (Sušice), D. Hykl (Jar.).
24 V. Měrková (Mistřice), J. Matulka (UH), L. Hanáček (UB), A. Pauřík (Kněžpole), J. Medek (Topolná), V. Volčík (UH), T. Doležal (UH), L. Mikulka (Spytihněv), M. Weintrittová (Míkovice).
23 F. Kozelek (Topolná), L. Kalinová (UB), P. Salvet (Bojkovice), K. Blaha (Huštěnovice), J. Javor (Vlčnov), F. Botek (Kudlovice), J. Bělovská (Kněžpole).
22 L. Omelková (Bánov), I. Štefko (UB).
21 M. Zapletalová (Vlčnov), J. Omelka (Bánov), Z. Křiklava (Osvětimany), J. Schön (Mistřice), F. Rýc (Svárov), L. Mikulík (Kudlovice), Z. Brož (Jar.).
20 J. Koželuha (Zlechov), J. Červenka (Tupesy), P. Zelinka (D. Němčí), A. Zpěvák (Sady), V. Kadlčíková (Popovice), L. Kovařík (UO), P. Večeřa (UH).
19 P. Ševčík (UB), L. Remeš (Kněžpole), J. Horký (Nedakonice), M. Schön (Mistřice), A. Trávníčková (Traplice), Z. Rýc (Svárov), M. Měrka (Mistřice).
18 J. Hřib (Šumice), K. Šturma (Jar.), V. Remeš (Kněžpole), L. Zichová (Traplice), K. Kopeček (UB), P. Svoboda (Mor. Písek), R. Holásek (UH).
17 F. Vaverka (Huštěnovice), Š. Kret (D. Němčí), V. Remeš ml. (Kněžpole), O. Hlavinka (Jar.), M. Bělovský (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek), Z. Bělovský (Kněžpole).
16 K. Slováček (UH), I. Kučík (Jankovice), M. Janůšek (UH).
15 J. Srnec (UB), J. Zemek (UB), J. Mazůrek ml. (Kun.), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Kundera (SM), O. Adamík (Huštěnovice), D. Slováček (Brno), M. Hlavinková (Jar.).
14 V. Melichárek (Jar.), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Kabát (Podolí), R. Měrka (Mařatice).
13 J. Ludvíček (Boršice), Z. Brázdil (UH), J. Mikulková (Spytihněv), J. Pauřík (Kun.).
12 S. Gajdošík (UH), B. Kraváček (Kudlovice).
11 M. Čech (Kudlovice), M. Kadlčík (Topolná).
10 P. Kovařík (Boršice).
9 L. Svoboda (Podolí).
8 P. Jančová (D. Němčí), A. Ševčíková (UB), M. Hyklová (Jar.), L. Salvet (Bojkovice), M. Vaškových (UH), J. Hrubošová (Kněžpole), L. Zelinková (D. Němčí), A. Bánovský (Kněžpole).
6 A. Krpal (Stříbrnice).
5 M. Hruboš (Kněžpole).
4 V. Jančík (Jar.).
2 B. Zelinka (D. Němčí).
1 Z. Jančová (D.Němčí).


VÝSLEDKY 5. KOLA
1. 2:3   2. 1:2   3. 3:0   4. 1:1   5. 1:5   6. 3:5   7. 3:1


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace