Branky: 47. (p) Janků L., 68., 80. Machara P.
ŽK: 52. Janků L., 78. Gabrhel P., 80. Machara P., 89. Ostravský F. - 62. Panák M. Diváci: 125.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Dušan Šopík (laik), Jiří Šašinka (laik).
St. Hrozenkov: Keňo T. - Ostravský R., Machara P. (84. Sedlačík P.), Lupták M. (82. Ostravský F.), Janků L., Janků J., Janíček P., Gabrhel P., Breznický R., Bečar T., Antál T. (84. Hodulík K.).
Trenér: Michal Králík.
Komňa: Urbánek J. ml. - Varaďa M., Staník M., Ridoško M., Panák M., Lisoněk L. (83. Mojžíšek T.), Krovina Z. (74. Špíšek M.), Hanke T. (83. Michalčík M.), Dolina M., Coník B. (65. Urbánek P.), Birás A.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Derby začali lépe hosté, kteří už v 1. minutě mohli otevřít skóre zápasu, když se Birás sám objevil před gólmanem, ale míč poslal nad bránu. Domácí se snažili, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracovali. To hosté v závěru po standardní situaci opět nedokázali dopravit míč do brány. Druhý poločas začali lépe domácí, kteří se asi v kabině napili živé vody, což se projevilo už v 47. minutě, kdy po rychlé akci se dostali před bránu, ale tam obránci zatáhli za záchrannou brzdu a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Lukáš Janků. Domácí poté pokračovali v náporu, který vyústil v další branku, a to v 68. minutě, kdy se trefil Machara. Hosté nebyli schopni si vypracovat žádnou šanci, zato domácí v 80. minutě pečetili Macharou na 3:0.
Nejlepší hráči: Richard Ostravský - Michal Dolina

Pitín - Rudice 1:2 (0:0)
Branky: 66. Spáčil Z. - 52. Plášek V., 57. Hauerland M.
Rozhodčí: Pavel Moravanský - Pavel Berčík (laik), Ondřej Houba (laik).
Pitín: Bureš M. - Staněk Š. (77. Matoušek M.), Spáčil Z., Schäffer P., Savara A., Lukáš D., Kuchař M., Kozubík A., Holík K. (57. Krejzlík T.), Čuč R., Berčík P.
Trenér: Zdeněk Spáčil.
Rudice: Daněk S. - Poláček D. (22. Minařík T.), Plášek V., Plášek M., Machala P., Jurásek M., Jadrníček A., Hladiš M., Hauerland M., Gavenda P., Daněk M.
Trenér: Marián Šopík.
V prvním poločase obě mužstva hrála spíše překopávanou. Domácí si i přesto vytvořili tři slibné příležitosti, které hostující Daněk zlikvidoval. Ve druhém poločase se mužstva snažila hrát více kombinačně. První branku utkání vstřelili hosté v 52. minutě, kdy se po zaváhání obránce dostal k míči Plášek a otevřel skóre utkání. V 57. minutě hosté přidali druhou branku. Hostující Hauerland se po chybě obrany dostal do samostatného úniku, který proměnil. Domácím se podařilo snížit v 66. minutě, kdy se po závaru v pokutovém území dostal míč k Spáčilovi a ten snížil stav na 1:2. V 71. minutě se k trestnému kopu domácích postavil brankář Bureš, který nastřelil tyč hostující branky. Domácí si vypracovali ještě několik brankových příležitostí, avšak skóre se již neměnilo.
Nejlepší hráči: Martin Bureš - Stanislav Daněk

Suchá Loz - Přečkovice 5:1 (1:1)
Branky: 25. Vítek F., 52. Straňák L., 57. Krajčovič Z., 61. Kandrnál M., 83. Král Š. - 21. Hodulík R.
ŽK: 15. Medůsek M. (Suchá Loz). Diváci: 90.
Rozhodčí: Lubomír Drozdy - Petr Luks (laik), Hynek Šenkeřík (laik).
Suchá Loz: Zajíček P. - Vítek F. (62. Pražan P.), Straňák L., Medůsek M., Král V., Král Š., Krajčovič Z., Kandrnál M. (66. Vlk P.), Gazdík P., Bujáček V., Bartoš D. (46. Bradáč R.).
Trenér: František Král.
Přečkovice: Šenkeřík K. - Valíček B., Slánský M., Procházka M., Novosád J. (58. Tureček Z.), Krejčiřík L. (68. Jančář M.), Klepš M., Kaniok R., Hodulík R. (58. Kotrla M.), Bezruč M., Bednařík S. (79. Kadleček J.).
Trenér: Pavel Holík.
Začátek utkání měl překvapující průběh, hosté zatlačili domácí na dlouhé minuty k jejich brance, hráli rychle, technicky a bojovně. Ve 21. minutě se ujali vedení Hodulíkem. Poté se domácí zlepšili a dokázali za čtyři minuty vyrovnat Vítkem. Ve druhém poločase domácí nastoupili jako vyměnění, převzali inciativu a soupeře drtili jako Real Madrid. V 52. minutě se ujali vedení 2:1, trefil se Straňák, a nadále pokračovali v náporu. V 57. minutě přidal třetí branku Krajčovič. Ani toto skóre domácí neukolébalo a v 61. minutě Kandrnál upravil na 4:1. Tečku za utkáním udělal Král v 83. minutě, když upravil na konečných 5:1. Pro hosty se utkání vyvíjelo velmi dobře, ale nakonec si odvezli debakl.
Nejlepší hráči: Petr Zajíček - Martin Procházka

Záhorovice - Žítková 3:3 (3:2)
Branky: 15., 16. Kročil T., 42. Polanský I. - 26., 50. Bulko P., 38. Krasňan F.
ŽK: 56. Polanský I., 84. Dvořák P. (Záhorovice). Diváci: 107. Rozhodčí: Michal Štulíř - Jiří Gřunděl (laik), Martin Hargaš (laik). Delegát utkání: Zbyněk Vlčnovský.
Záhorovice: Janíček J. - Trška O., Šabršula V. (61. Ondrušek D.), Polanský I., Pokorný D., Kročil T., Kočí Z., Jál J., Chytrý T., Chaloupka O. (86. Struhelka A.), Dvořák P.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Žítková: Arbet J. - Repa M., Lebánek M., Krasňan F., Krajčovič V., Hrubý M., Hargaš M. (62. Pouza D.), Habánik S. (54. Novanský P.), Čejka D., Bulko P., Kako K.
Trenér: Jan Kubáň.
Obě mužstva nastoupila bez obran a do 5. minuty bylo na obou stranách k vidění několik vyložených šancí. Oběma trenérům, jak Andrlíkovi, tak Kubáňovi, musely z defenzivní hry jejich svěřenců vstávat vlasy hrůzou na hlavě. Vedení se ujali domácí v 15. minutě Kročilem. Vzápětí stejný hráč upravil na 2:0. Domácí však přestali hrát a hráči Žítkové toho využili k vyrovnání. Nejprve se trefil ve 26. minutě Bulko a ve 38. minutě Krasňan. Do poločasu ale domácí přidali třetí branku, když míč vystřelený Polanským skončil nikým netečován za zády hostujícího gólmana. Do druhé půle šli lépe hosté, když srovnali v 50. minutě Bulkem. Od té doby už příliš fotbalových akcí na hřišti vidět nebylo a obě lavičky vyhlížely závěrečný hvizd rozhodčího.
Nejlepší hráči: Tomáš Kročil - Ján Arbet

Korytná - Bystřice p. L. 0:8 (0:1)
Branky: 53., 69., 80. Pokorný D., 31, 89. Hanák T., 64. Kubena P., 72. Zelinka P., 88. Slezák V.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Jan Šupák - Josef Flasar (laik), Petr Novák (laik).
Korytná: Poláček D. - Zetka P., Výmola P. (70. Popelka L.), Vaškových L., Lukeš V., Kadlčík K., Čaňo T., Bobčík P., Blaho M. (53. Lekeš P.),, Blaha M., Mrázek P.
Trenér: František Lekeš.
Bystřice p. L.: Hodulík J. - Zelinka P. (77. Machala Ro.), Tomanec M. (46. Kubena P.), Struhařík L., Slezák V., Pokorný D., Matucha K., Londýn M., Hruška P., Hanák T., Machala Ra.
Trenér: Lumír Maršálek.
V Korytné se odehrálo utkání, které skončilo jednoznačným výsledkem pro hostující celek. Hráči hostí dokázali nastřílet osm branek. Skóre utkání otevřel ve 31. minutě Tomáš Hanák. Do kabin se šlo za stavu 0:1. Ve druhé půli hosté rozjeli svůj koncert. Druhou branku přidal v 53. minutě Pokorný, který vyslal krásnou střelu z hranice šestnáctky. Třetí branku vstřelil Kubena v 64. minutě. Na 0:4 zvyšoval v 69. minutě Pokorný. Pátou branku vstřelil Zelinka v 72. minutě. Šestou branku dával v 80. minutě Pokorný, který zkompletoval hattrick. Sedmou branku vstřelil Slezák v 88. minutě. Poslední branku zápasu vstřelil Hanák v 89. minutě. Tři body si zaslouženě odvezli hosté.
Nejlepší hráči: Pavel Bobčík - David Pokorný

Strání B - Orel UB 4:0 (4:0)
Branky: 25., 32. Bušo M., 7. Pavluš M., 12. Popelka J.
ŽK: 6. Mikláš J. (Orel UB). Diváci: 95.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Jiří Guriča (laik), Jakub Sedláček (laik).
Strání B: Man L. - Zderčík P., Zderčík A., Vintr P., Štajner J. (46. Mimochodek Ja.), Popelka J., Pavluš M. (46. Grebík M.), Miklovič P., Čaňo P. (65. Janovský M.), Bušo M. (83. Tóth P.), Adámek M. (60. Čaňo V.).
Trenér: Pavel Bruštík.
Orel UB: Maršálek M. - Popelka L., Mikláš J. (46. Durďák T.), Meindlschmid P., Machala R. (79. Meisel R.), Konrád P., Jurča V. (46. Křápek M.), Hroch M., Gureň M., Gášek L., Durďák V.
Trenér: Tomáš Moravanský.
Utkání, ve kterém byli domácí v první půli lepší po všech stránkách, otevřel již v 7. minutě Pavluš. Ve 12. minutě z přímého kopu přidal druhou branku Popelka. Ve 25. minutě se po rohovém kopu hlavou prosadil Bušo. Ve 32. minutě si tentýž hráč našel centrovaný míč Čaňa a vstřelil čtvrtou branku domácích. Do kabin šli hráči za stavu 4:0. Ve druhé půli se hra vyrovnala, domácím se přestalo dařit střelecky. Žádné z mužstev si nevytvořilo převahu, a tak se hra odehrávala spíše mezi brankami. Diváci se již nedočkali žádné brankové příležitosti. Proto tedy utkání skončilo 4:0.
Nejlepší hráči: Antonín Zderčík - Martin Hroch