Rýc čepoval dvanáctku

Rýc čepoval dvanáctku
Foto: DDK  /  Šampion druhého kola František Rýc ze Svárova.
Slovácko Sport 02 / 04 / 2024

Bodový zisk DOBRÉHO DNE jen o bod vylepšil šampion druhého kola COOP Jednota Slovácká 7 František Rýc ze Svárova. V recepci DOBRÉHO DNE na něho čeká dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, za který v síti prodejen COOP Jednota Uh. Ostroh nakoupí zboží ze široké nabídky čerstvých potravin a nepotravinářského zboží.

12 F. Rýc (Svárov).
11 DDK, J. Horký (Nedakonice), M. Kotásková (UH).
10 K. Blaha (Huštěnovice), J. Medek (Topolná), A. Kolaja (Svárov), I. Kučík (Jankovice), J. Šurmánek (UH), M. Rozsypálek (Jarošov), V. Hruboš (Břestek).
9 J. Hřib (Šumice), M. Jakšík (Nedachlebice), K. Garžík (UH).
8 J. Schneider (UH), S. Soukup (Nedachlebice), D. Marášek (Nedachlebice), R. Holásek (UH), J. Procházka (Tupesy), M. Schön (Mistřice), M. Dvořáček (Huštěnovice), M. Doležalová (UH), L. Kalina (UB), A. Krpal (Stříbrnice), F. Kozelek (Topolná).
7 V. Popelka (Strání), L. Kocábová (Nedachlebice), J. Mazůrek (Kunovice), A. Pauřík (Kněžpole), J. Matulka (UH), A. Janošek (Kudlovice), H. Janíková (Strání), V. Marášek (Nedachlebice), J. Čech (UH), T. Doležal (UH), P. Ševčík (UB), L. Kalinová (UB), J. Doležal (UH), Z. Rýc (Svárov), V. Kadlčíková (Popovice).
6 M. Smělík (Kudlovice), V. Jahoda (Nivnice), O. Adamík (Huštěnovice), M. Bartošík (UH), L. Fiala (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Kazík (Sušice), M. Šurmánek (Jarošov), F. Kocáb (Nedachlebice), L. Hanáček (UB), J. Ježková (Dolní Němčí), V. Volčík (UH), Z. Mahdalík (Korytná).
5 V. Remeš (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole), L. Lekeš (Bánov), L. Bartoňová (Buchlovice), F. Piňos (Hluk).
4 M. Kundera (STM), D. Adamek (UH), O. Bláha (Mistřice), P. Večeřa (UH), K. Taťák (UH), P. Horký (Polešovice).
3 M. Jančová (Dolní Němčí), Š. Kret (Dolní Němčí).

Bodový stav soutěžících po druhém kole

19 J. Medek (Topolná), K. Garžík (UH), J. Horký (Nedakonice), F. Kozelek (Topolná), J. Šurmánek (UH), M. Rozsypálek (Jarošov), A. Krpal (Stříbrnice).
18 L. Kalina (UB), V. Hruboš (Břestek), P. Ševčík (UB), I. Kučík (Jankovice), D. Marášek (Nedachlebice), M. Dvořáček (Huštěnovice), F. Piňos (Hluk).
17 J. Hřib (Šumice), F. Rýc (Svárov), J. Schneider (UH), A. Pauřík (Kněžpole), L. Kocábová (Nedachlebice), H. Janíková (Strání), J. Procházka (Tupesy).
16 L. Kalinová (UB), M. Doležalová (UH), F. Kocáb (Nedachlebice), Z. Mahdalík (Korytná), Z. Bělovský (Kněžpole).
15 P. Večeřa (UH), M. Kotásková (UH), M. Kundera (STM), J. Matulka (UH), L. Fiala (UH), A. Kolaja (Svárov), S. Soukup (Nedachlebice), K. Blaha (Huštěnovice), M. Šurmánek (Jarošov).
14 V. Marášek (Nedachlebice), M. Smělík (Kudlovice), K. Taťák (UH), M. Jakšík (Nedachlebice).
13 J. Doležal (UH), V. Popelka (Strání), V. Kadlčíková (Popovice).
12 V. Volčík (UH), Š. Kret (Dolní Němčí), J. Čech (UH).
11 J. Mazůrek (Kunovice), M. Schön (Mistřice), A. Janošek (Kudlovice), V. Jahoda (Nivnice), V. Remeš (Kněžpole), Z. Rýc (Svárov), T. Doležal (UH), J. Ježková (Dolní Němčí), O. Bláha (Mistřice).
10 Z. Žiška (Traplice).
9 P. Horký (Polešovice), L. Hanáček (UB), A. Bánovský (Kněžpole), M. Bartošík (UH).
8 A. Trávníčková (Traplice), M. Jančová (Dolní Němčí), R. Holásek (UH).
6 J. Kazík (Sušice), V. Vlk (Jalubí), O. Adamík (Huštěnovice).
5 L. Lekeš (Bánov), L. Bartoňová (Buchlovice).
4 D. Adamek (UH).
3 O. Lekeš (Babice).

Tagy článku

TOPlist