Rychlý gól zápas ovlivnil, ale nerozhodl

Rychlý gól zápas ovlivnil, ale nerozhodl
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 01 / 08 / 2012

Úvod utkání ukazoval, že by z moravského derby mohl být opravdový fotbalový svátek. Fanouškovské kotle se dávaly slyšet a vytvářely skvělou atmosféru. Jenže po pěti mutách ten domácí ztichl, zato hostující explodoval. Míč k rohovému praporku si postavila největší brněnská posila Zavadil a jeho centr prošel překvapivě až do malého vápna, kde stál na pravém místě mladíček ve zbrojováckém dresu Luděk Pernica.
Z lavičky jsem to pořádně neviděl. Budu se muset podívat na video, ale podle mě Košút na přední tyči měl míč, který byl podle mě špatně kopnutý od Zavadila, protože byl nízký, odvrátit z prostoru. Míč ale propadl a pak je to spíš možná náhoda nebo neštěstí, že Pernica měl k němu blíž. Ten míč tam ale neměl vůbec přiletět. To je primární chyba, popisoval klíčový moment utkání trenér Miroslav Soukup.
Koši (Tomáš Košút) to měl jednoznačně na noze a nevím, proč to prolítlo a jak to prolítlo. My jsme se Perňou drželi a jemu to odskočilo přímo k hlavě. Jenom to tečoval a nedalo se s tím nic dělat, přidal svůj pohled strážce střelce gólu Jan Trousil. Brněnský benjamínek na slováckého mazáka však vyzrál. Dokázal jsem se mu z držení vymanit a hlavou to poslal o tyč. Bylo to spíš šťastné, přiznával šťastný střelec tříbodového gólu Luděk Pernica. Zraky hráčů v bílých dresech se tak po brance upínaly k Tomáši Košútovi. Přede mě nabíhal jeden hráč, který se utrhl a trošku míč tečoval. Mně to prošlo pod nohou nebo ani nevím jak. Vím, že by to přese mě nemělo projít, když stojím na první tyči, uznával podíl své viny slovenský stoper. Pátá minuta utkání ovlivnila. Určitě ale nerozhodla. Prohráli jsme kvůli tomu, že jsme hráli hůř, udeřil kladivem na hlavu hřebíku domácí kouč Miroslav Soukup.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace