1.FC Slovácko - FC Slovan Liberec 3:1 (2:1)
Branky: 2. vlastní Hybš, 8. Šašinka, 87. Kalabiška - 43. Baluta.
Rozhodčí: Zelinka - Hájek, Horák - Marek (VAR).
ŽK: 54. Kadlec - 44. Potočný, 53. Karafiát, 55. Malinský, 61. Musa, 90. Fukala.
Diváci: 3 863.
Slovácko: Trmal - Reinberk, Hofmann, Kadlec, Divíšek - Petržela (69. Kalabiška), Havlík, Daníček, Navrátil (88. Krejčí) - Šašinka (80. Sadílek), Zajíc. Trenér: Martin Svědík.

Liberec: Nguyen - Fukala, Mikula, Kačaraba, Hybš - Malinský (58. Pešek), Breite (80. Mara), Karafiát, Baluta, Potočný (72. Kuchta) - Musa. Trenér: Pavel Hoftych.

Už ve druhé minutě poslal Divíškův ideální centr z pravé strany do vlastní brány tísněný Hybš. Za šest minut to bylo už 2:0. Havlíkův centr ze stejného místa poslal nekompromisně k pravé tyči nehlídaný Šašinka. Hosté se z tvrdé rány vzpamatovávali půl hodiny, ale před odchodem do kabin dokázal dorazit míč do sítě Baluta a Slovanu narostla křídla. Po patnácti minutách dokonce Musa rozvlnil síť za zády Trmala, videorozhodčí však kvůli předchozí ruce Baluty gól odvolal. Liberečtí i nadále tlačili, jenže v samém závěru utekl do otevřené obrany Navrátil a Kalabiška technickou střelou zúročil jeho skvělou přihrávku v tříbodovou pojistku.