S osmi body zvítězil písecký Pavel Svoboda

S osmi body zvítězil písecký Pavel Svoboda
Uherské Hradiště Sport 06 / 02 / 2011

V pátém kole Zimní pětky se nejvíce dařilo Pavlu Svobodovi z Moravského Písku, který se s osmi body stal vítězem tohoto kola. V celkovém průběžném pořadí se do čela vyhoupl Ladislav Fiala.
8 Svoboda P. (M. Písek).
7 Vaškových R. (Ořechov), Gajdošík S. (UH), Fiala L. (UH), Kraváček B. (Kudlovice), Stehlík P. (UB), Měrka R. (Mařatice), Zemek R. (UB).
6 Duda F. (Březolupy), Ludvíček J. (Boršice), Pongo Ľ. (UH), Schön J. (Mistřice), Plundrák M. (M. Písek), Bukvald P. (SM), Kundera M. (SM), Kyncl J. (SM), Salvet P. (Bojkovice), Doležal T. (UH), Abrhámová M. (UH).
5 Slováčková M. (SM), Křůmal P. (Březolupy), Bukvald A. (SM), Měrková V. (Jar.), Bánovský A. (Kněžpole), Mařák I. (UH), Zelinka P. (D. Němčí), Macela M. (Mařatice).
4 Křůmal F. (Březolupy), Hubáček A. (Kun.), Šimík V. (Nedakonice), Svoboda L. (Podolí), Jančová M. (D. Němčí), Schnürmacherová J. (UB), Zemek J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Bečica M. (Mařatice), Špaček J. (Veselí n/M.), Rýc F. (Svárov), Schnürmacher F. (UB), Vaškových M. (UH), Mikulášek A. (Bojkovice).
3 Brož Z. (Jar.), Blaha K. (Huštěnovice), Pauřík A. (Kněžpole), Omelka J. (Bánov), Kolaja A. (Svárov), Ševčík P. (UB), Rýc Z. (Svárov), Šupka F. (Kun.), Stehlíková M. (UB), Jančová P. (D. Němčí), Bělovský M. (Kněžpole).
2 Kret Š. (UO), Kopeček K. (UB), Kovařík L. (UO), Brázdil Z. (UH), Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Gášek J. (UH), Měrka M. (Jar.), Thomayerová J. (UB), Vacula L. (UB), Vaculová L. (UB), Fusek M. (SM), Schnürmacher F. (UB), Bělovský Z. (Kněžpole), Rozsypálek M. (Jar.), Hykl D. (Jar.), Weintrittová M. (Míkovice), Zapletalová M. (Vlčnov), Vacula P. (UB), Jančová Z. (D. Němčí), Dvořáčková M. (Třebíč), Vacula P. (UB).
1 Holásek R. (UH), Grebeníček J. (ONV), Pauřík J. (Kun.), Mazurková J. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Srnec J. (UB), Javor J. (Vlčnov), Synčák S. (Šumice).
0 Jelínek L. (UH).

Průběžné pořadí
32 Fiala L. (UH).
31 Schön J. (Mistřice), Kraváček B. (Kudlovice), Stehlík P. (UB), Doležal T. (UH).
30 Kyncl J. (SM), Vacula P. (UB).
28 Salvet P. (Bojkovice).
27 Bělovská J. (Kněžpole), Šupka F. (Kun.).
26 Svoboda P. (M. Písek).
25 Slováčková M. (SM), Gajdošík S. (UH), Janůšek M. (UH).
24 Mařák I. (UH), Zemek J. (UB).
23 Blaha K. (Huštěnovice), Thomayerová J. (UB), Omelka J. (Bánov), Kolaja A. (Svárov), Schnürmacherová J. (UB), Kundera M. (SM), Schnürmacher F. (UB), Vaškových M. (UH).
22 Hubáček A. (Kun.), Ludvíček J. (Boršice), Bukvald A. (SM), Vacula L. (UB), Vaculová L. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Schnürmacher F. (UB), Měrka R. (Mařatice).
21 Brož Z. (Jar.), Ševčík P. (UB), Bečica M. (Mařatice), Rýc F. (Svárov).
20 Gášek J. (UH), Srnec J. (UB), Svoboda L. (Podolí), Jančová M. (D. Němčí), Plundrák M. (M. Písek), Špaček J. (Veselí n/M.).
19 Kret Š. (UO), Brázdil Z. (UH), Pongo Ľ. (UH), Botek F. (Kudlovice), Bělovský Z. (Kněžpole), Vacula P. (UB), Zemek R. (UB), Bělovský M. (Kněžpole).
18 Kovařík L. (UO), Pauřík A. (Kněžpole), Rozsypálek M. (Jar.), Rýc Z. (Svárov), Zapletalová M. (Vlčnov), Stehlíková M. (UB), Dvořáčková M. (Třebíč).
17 Vaškových R. (Ořechov), Pauřík J. (Kun.), Gajdošík F. (Jar.), Měrková V. (Jar.), Javor J. (Vlčnov), Fusek M. (SM), Bukvald P. (SM), Weintrittová M. (Míkovice), Abrhámová M. (UH), Jančová P. (D. Němčí).
16 Šimík V. (Nedakonice), Zelinka P. (D. Němčí), Jančová Z. (D. Němčí).
15 Křůmal P. (Březolupy), Grebeníček J. (ONV).
14 Mazurková J. (UH), Macela M. (Mařatice), Hykl D. (Jar.), Mikulášek A. (Bojkovice).
13 Křůmal F. (Březolupy), Jelínek L. (UH), Měrka M. (Jar.).
12 Duda F. (Březolupy), Krpal A. (Stříbrnice).
11 Synčák S. (Šumice).
10 Kopeček K. (UB).
9 Doležalová M. (UH).
7 Hůsek F. (UO).
6 Fiala T. (UH).
4 Holásek R. (UH).
1 Piňos F. (Hluk).

Správné výsledky 5. kola
1. 2:1   2. 7:5   3. 0:3   4. 7:0   5. 2:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace