S posledním propadli

Uherský Brod Sport 02 / 11 / 2010

Proti poslednímu celku tabulky si chtěli brodští fotbalisté na domácím hřišti jistě spravit chuť. Realita byla úplně jiná. Domácí borci dostali od soupeře tvrdé K.O. v podobě čtyř branek.
Uh. Brod - Bystrc 0:4 (0:3)
Od začátku utkání měli domácí hráči více ze hry a dokázali si vytvořit i několik šancí. I to možná ukázalo, že proti Bystrci to zase tak těžké nebude. Ovšem soupeř ze svého prvního protiútoku ve 25. minutě do otevřené obrany dokázal vstřelit první branku. O čtyři minuty později se situace opakovala a domácí prohrávali 0:2. Když do konce poločasu přidali hosté z trestného kopu ještě třetí branku, bylo vymalováno. Po změně stran, v době, kdy se jednomu z domácích fanoušků udělalo nevolno a na stadion musela přijet záchranka, vsítili hosté čtvrtou branku. Poté sice domácí vsítili dvě branky, ale ty pro předcházející fauly nebyly uznány.
Uh. Brod: Ondrůšek - L. Ligas, P. Ligas, Vrága, david (65. Josefík) - Dvořák, Daněk, Slinták, Zalubil (39. Horňák) - Vacula, P. Lukeš. Trenér: L. Blaha.
1. Hodonín    14    8    3    3    25:13    27
2. Vyškov    14    7    2    5    25:13    23
3. Třebíč    14    5    8    1    16:10    23
4. Velké Meziříčí    14    6    5    3    20:17    23
5. Žďář n. S.    14    6    3    5    30:19    21
6. Rosice    14    6    2    6    24:16    20
7. Pelhřimov    14    5    5    4    21:20    20