S Třincem jsme hráli plážový fotbal

S Třincem jsme hráli plážový fotbal
Foto: sal
Uherské Hradiště Sport 23 / 07 / 2014

Slovácko zakončilo přípravu na novou Synot ligu domácí remízou s Třincem, po které trenér Svatopluk Habanec nebyl vůbec spokojený.
Ani bych neřekl, že to bylo nic moc, spíš bych to obrátil na moc nic. Především v prvním poločase to bylo hlavně nic. Abychom ve třicáté minutě koukali na to, že soupeř má tři tutové šance... (kroutí hlavou) V prvním poločase jsme hráli spíše plážový fotbal. Bez soubojů, které hráči navíc nezvládali. Nerad se bavím o věcech, jako je tvrdost, protože preferujeme fotbalovost, ale bez vyhraných soubojů se fotbalový projev nedá posunout. To si musíme vyříkat jasně. Ve druhé půli byl soupeř kromě rohového kopu a jedné střely zataženější a my jsme hráli do obranného valu, takže fotbal vypadal jinak. S výkonem ale určitě nejsem spokojený a doufám, že nám generálka ukázala chyby ve věcech, které jsme si jasně řekli, že budeme dodržovat.
Nehrálo v tom roli, že šlo o poslední přípravu a hráči se třeba podvědomě šetřili a nechtěli se zranit?
My jsme nechtěli podcenit absolutně nic. Ať šlo o čas výkopu utkání, který s ohledem na vedro i čas výkopu premiéry se Slavií byl dobrá myšlenka, a pokud by se měli v zápase hráči šetřit, tak by to bylo smutné. Já myslím, že se určitě nešetřili. Hodně věcí nám ale nevycházelo.
Ze hřiště byl odveden Diviš s nepříliš optimistickým výrazem ve tváři. Už víte, co s ním je?
Jarda dostal kolenem do zad a pevně doufám, že to bude jen naražené a bude v pořádku.
Na hřiště jste poslal jedinou letní posilu - Luboše Kaloudu. Přihrál na gól, trefil břevno... Jak se vám pozdával jeho výkon?
Jeho start splnil účel, který měl mít. Vstoupil do zápasu a byl tam vidět. Stále ještě nemá potrénováno tolik, aby mohl držet tempo celých devadesát minut.
Takže do základní sestavy s ním na Slavii nepočítáte?
Určitou minutáž si představit dokážu.
Máte jasno o všech jedenácti hráčích proti Slavii?
Dá se říci, že ano.
Nedá se tedy očekávat nějaká last minute posila?
Hrozně bych rád a neustále na tom pracujeme, ale pořád není úplně jasno.


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace