Saňákovi pokazil premiéru Vrága

Slovácko Sport 15 / 06 / 2020

Fotbalisté na Uherskohradišťsku po rozvolnění vládních opatření nelení a pokračují v kolotoči přátelských zápasů. Duel nových trenérů nabídl souboj Uherského Brodu se zálohou 1.FC Slovácko, jako vítěz z něj vzešel domácí Martin Onda.

Příprava

UH. BROD - SLOVÁCKO B ?:?

Sobota…

OSTR. NOVÁ VES - UH. OSTROH 3:2

Ostrožané byli první poločas lepší, z mnoha šancí však vytěžili pouze jeden gól, který stačil k vyrovnání. Po přestávce domácí přitlačili na pilu a strhli vedení na svou stranu. Zbylé góly už nesly podpis svěřenců Bronislava Šálka, Kovařík však zamířil smolně do vlastní branky a přisoudil v 76. minutě vítězství soupeři. Branky: R. Zálešák ml., M. Zálešák, vlastní - Kozumplík, Rapant. Poločas: 1:1.

STARÉ MĚSTO - BOJKOVICE 3:2

Bojkovičtí šli dvakrát do vedení, ale nakonec neuhráli ani remízu. A kdyby byli domácí přesnější v koncovce, vyhráli výraznějším rozdílem. Gólman Urbánek jim dokonce zneškodnil pokutový kop. „Podali jsme nekompaktní výkon, vyprodukovali obrovské množství ztrát, ze kterých pramenily situace, které naše obrana nezachytávala. V útoku jsme pak složitě řešili finální fázi,“ posteskl si hostující kouč Martin Liška. Branky: - Vacula z pen., Kundrata. Poločas: 0:1.

BORŠICE - Mutěnice 1:1

Boršičtí narazili na jednoho z kandidátů na postup do divize, takže si fanoušci přišli na své. „Soupeř hrál agresivní fotbal, hodně do těla, což nám dělalo problém. Ale jinak jsme s ním drželi krok, hrálo se nahoru dolů,“ uvedl Pavel Cigoš, kouč Boršic. Branka: Večeřa. Poločas: 1:1.

SLAVKOV - NIVNICE 0:2

Na výkonu obou týmů byla znát tříměsíční pauza. Hlavně první poločas tak příliš krásy nepobral. Až po přestávce Nivničtí nabídli pár kombinací a taky seřídili mířidla, což jim vyneslo zasloužené vítězství. Branky: Kostelník, Máčalík. Poločas: 0:0.