Sedm sekund od prvního bodu

Uherský Brod Sport 22 / 05 / 2015

Extraligoví inlinisté IHC Uherský Brod utrpěli čtvrtou porážku. Na ploše zlínských Devils přitom až do poslední minuty sahali po prodloužení, o které se nakonec připravili školáckou minelou v obraně sedm sekund před koncem... Odčiní ji v neděli při domácí premiéře?
Zlín - Uh. Brod 6:5
Broďané měli parádní start, v 75. sekundě se trefil Kartusek a v šesté minutě zvýšil na 2:0 Vyoral. Domácí se z šoku do první sirény nevzpamatovali, ale ve druhé čtvrtině spustili kanonádu, jejímž výsledkem byly tři góly v brodské síti! A když pak domácí utekli na 4:2, respektive 5:3, zdálo se, že je vymalováno. Hosté však nesložili zbraně a v závěrečné dvanáctiminutovce srovnali krok. Když se týmy pozvolna smiřovaly s prodloužením, přišla chyba hostů v obraně, kterou 7 sekund před koncem potrestal Zámorský. Branky: Vyoral 2, Heča 2, Kartůsek. Čtvrtiny 0:2, 3:0, 2:1, 1:2)
V neděli se svěřenci kouče Zbyňka Kúdely po čtyřech zápasech za hranicemi Uh. Brodu představí doma, kde přivítají Devils Zlín (12 hod.) a Brno (15). Fanoušci mají vstup a tři piva zdarma!