Sedmé kolo přineslo dva vítěze

Sedmé kolo přineslo dva vítěze
Uherské Hradiště Sport 17 / 05 / 2010

Slovácká sedma

Až sedmé kolo Slovácké sedmy přineslo dva výherce. Jolana Bělovská z Kněžpole a Libor Jelínek z Uh. Hradiště se utkají v telefonickém rozstřelu o vítězství v tomto kole.
10 Bělovská J. (Kněžpole), Jelínek L. (UH).
9 Koudela A. (Bojkovice), Pospíšil A. (Bílovice).
8 Kolaja A. (Svárov), Weintrittová M. (Míkovice), Abrhámová M. (UH), Janošková A. (Kudlovice), Tomešek Z. (Velká n/V).
7 Kopeček K. (UB), Procházka J. (Tupesy), Gášek J. (UH), Medek J. (Topolná), Křiklava Z. (Osvětimany), Rosík V. (Kudlovice), Zemek J. (UB), Kovařík Z. (Sady), Pavelka S. (Kudlovice), Kršek Z. (Jalubí), Stehlík P. (UB), Rozsypálek Z. (Mistřice), Vacula P. (UB), Tomáštík J. (Záhorovice).
6 Hladiš L. (Šumice), Blaha K. (Huštěnovice), Měrka M. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Borák Z. (Polichno), Remeš V. (Kněžpole), Schnürmacher F. (UB), Rachůnek P. (Havřice), Janík M. (UO), Volčík V. (UH), Kučera M. (UH), Folwarczná M. (UH), Hoferek O. (Topolná), Bělovský M. (Kněžpole), Vacula P. (UB).
5 Kostková M. (Kroměříž), Mazůrek J. (Boršice), Brázdil Z. (UH), Janůšek M. (UH), Michalcio Z. (UH), Mahdalík Z. (Korytná), Šumíček I. (Kudlovice), Pauřík A. (Kněžpole), Gajdošík F. (Jar.), Schön J. (Mistřice), Kozelek F. (Topolná), Kalina L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Prokeš M. (SM), Pokorák V. (Ořechov), Brzica P. (Boršice), Hykl D. (Jar.), Michalec R. (UH), Kyncl J. (SM), Mikulka T. (Topolná), Stehlíková M. (UB), Schnürmacher F. (UB), Vaškových M. (UH), Janošek P. (Kudlovice).
4 Šašinka J. (Záhorovice), Ludvíček J. (Boršice), Gajdošík S. (UH), Berec L. (Bystřice p/L), Kovařík L. (UO), Pauřík J. (Kun.), Brož Z. (Jar.), Svoboda P. (Mor. Písek), Hřib J. (Šumice), Ševčík J. (Veletiny), Mikulec F. (UH), Měrková V. (Jar.), Maroňák V. (UH), Javor J. (Vlčnov), Červenka J. (Tupesy), Trávníčková A. (Traplice), Dobeš A. (UH), Mařák I. (UH), Bělovský Z. (Kněžpole), Rozsypálek M. (Jar.), Pospíšil R. (Bílovice), Zálešák R. (ONV), Schön M. (Mistřice), Balačová J. (Kudlovice), Škrášek P. (UH), Krsička P. (Sušice), Slováčková M. (SM), Kadlčík M. (Popovice), Kaňovský M. (Bílovice), Dohnal T. (Topolná), Mrkůs J. (Medlovice).
3 Pongo Ľ. (UH), Mazurková J. (UH), Botek F. (Kudlovice), Zichová L. (UH), Hanák K. (Drslavice), Piňos F. (Hluk), Slováček K. (UH), Bánovský A. (Kněžpole), Lukš K. (SM), Zelinka P. (Dol. Němčí), Plundrák M. (Mor. Písek), Kraváček B. (Kudlovice), Šťasta J. (Huštěnovice), Macela M. (Mařatice), Rýc Z. (Svárov), Slováček D. (Brno), Melichárek V. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Bureš J. (Sady), Mikulka L. (Topolná), Gajdošík P. (Topolná), Jančová Z. (Dol. Němčí), Čaňo P. (Březová).
2 Hubáček A. (Kun.), Fiala L. (UH), Bukvald A. (SM), Beneš F. (ONV), Thomayerová J. (UB), Svoboda L. (Podolí), Křiklavová M. (Osvětimany), Mikulka J. (Topolná), Vacula L. (UB), Janošek A. (Kudlovice), Vaculová L. (UB), Schnürmacherová J. (UB), Podškubka L. (Vlčnov), Krpal A. (Stříbrnice), Večeřa P. (UH), Kundera M. (SM), Jančík M. (Jar.), Šurmánek M. (Jar.), Nepraš P. (Jar.), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Šurmánková A. (Jar.), Pipal V. (Sady), Kirchner M. (Kun.), Janošek T. (Kudlovice), Remeš L. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč), Jančová P. (Dol. Němčí).
1 Salvet L. (Bojkovice), Šilhavík J. (UH), Kučík I. (Jankovice), Lekeš L. (UB), Garžík K. (UH), Borýsek Z. (UH), Jančová M. (Dol. Němčí), Tomáštík P. (Záhorovice), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Zach C. (Boršice), Šupka F. (Kun.), Rýc F. (Svárov), Kozelek V. (Kněžpole), Krsičková M. (Sušice), Kozelek O. (Kněžpole).
0 Srnec J. (UB).

Průběžné pořadí
58 Jelínek L. (UH), Kyncl J. (SM).
57 Mazůrek J. (Boršice), Gášek J. (UH), Kršek Z. (Jalubí).
55 Pokorák V. (Ořechov), Hoferek O. (Topolná).
54 Ševčík J. (Veletiny).
53 Mikulka T. (Topolná).
52 Lekeš L. (UB), Rozsypálek Z. (Mistřice), Kučera M. (UH).
51 Kostková M. (Kroměříž), Kopeček K. (UB), Blaha K. (Huštěnovice).
50 Horký J. (Nedakonice).
49 Berec L. (Bystřice p/L), Procházka J. (Tupesy), Kozelek F. (Topolná), Zemek J. (UB), Folwarczná M. (UH), Kadlčík M. (Popovice), Mikulka L. (Topolná), Tomáštík J. (Záhorovice).
48 Pauřík A. (Kněžpole), Prokeš M. (SM), Weintrittová M. (Míkovice), Janošek T. (Kudlovice).
47 Mazurková J. (UH), Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Medek J. (Topolná), Remeš V. (Kněžpole), Stehlíková M. (UB), Jančová Z. (Dol. Němčí).
46 Hřib J. (Šumice), Jančová M. (Dol. Němčí), Kolaja A. (Svárov), Kovařík Z. (Sady), Kundera M. (SM), Melichárek V. (Jar.), Krsička P. (Sušice).
45 Maroňák V. (UH), Tomáštík P. (Záhorovice), Podškubka L. (Vlčnov), Plundrák M. (Mor. Písek), Rozsypálek M. (Jar.), Stehlík P. (UB).
44 Michalcio Z. (UH), Javor J. (Vlčnov), Křiklavová M. (Osvětimany), Pospíšil A. (Bílovice), Vacula P. (UB), Janošková A. (Kudlovice), Janošek P. (Kudlovice).
43 Pauřík J. (Kun.), Brož Z. (Jar.), Vaculová L. (UB), Schnürmacher F. (UB), Rachůnek P. (Havřice), Hykl D. (Jar.), Dohnal T. (Topolná).
42 Mahdalík Z. (Korytná), Svoboda P. (Mor. Písek), Schön J. (Mistřice), Omelka J. (Bánov), Koudela A. (Bojkovice), Zichová L. (UH), Křiklava Z. (Osvětimany), Schnürmacherová J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Rýc Z. (Svárov), Jančík M. (Jar.), Hrubošová J. (Kněžpole), Michalec R. (UH), Bělovský M. (Kněžpole).
41 Hubáček A. (Kun.), Šašinka J. (Záhorovice), Gajdošík F. (Jar.), Měrka M. (Jar.), Janošek A. (Kudlovice), Rosík V. (Kudlovice).
40 Vacula L. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Kirchner M. (Kun.), Remeš L. (Kněžpole).
39 Slováček K. (UH), Brzica P. (Boršice), Večeřa P. (UH), Balačová J. (Kudlovice), Kaňovský M. (Bílovice), Krsičková M. (Sušice), Gajdošík P. (Topolná).
38 Mikulec F. (UH), Borák Z. (Polichno), Mařák I. (UH), Krpal A. (Stříbrnice), Pipal V. (Sady), Hladník D. (Bělá n/Svit.), Schnürmacher F. (UB), Vacula P. (UB).
37 Fiala L. (UH), Kovařík L. (UO), Borýsek Z. (UH), Buš V. (Kudlovice), Nepraš P. (Jar.), Šupka F. (Kun.), Bartoň P. (Buchlovice), Tomešek Z. (Velká n/V), Jančová P. (Dol. Němčí).
36 Hladiš L. (Šumice), Gajdošík S. (UH), Křůmal F. (Březolupy), Červenka J. (Tupesy), Šilhavík J. (UH), Kozelek V. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč).
35 Thomayerová J. (UB), Trávníčková A. (Traplice), Bělovský Z. (Kněžpole), Šťasta J. (Huštěnovice), Macela M. (Mařatice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Volčík V. (UH), Abrhámová M. (UH), Kozelková M. (Kněžpole).
34 Šumíček I. (Kudlovice), Měrková V. (Jar.), Bánovský A. (Kněžpole), Zach C. (Boršice), Škrášek P. (UH).
33 Beneš F. (ONV), Brázdil Z. (UH), Pongo Ľ. (UH), Ševčík P. (UB).
32 Ludvíček J. (Boršice), Svoboda L. (Podolí), Pavelka S. (Kudlovice), Janík M. (UO), Bukvald P. (SM), Šurmánek M. (Jar.), Schön M. (Mistřice), Slováčková M. (SM).
31 Hanák K. (Drslavice), Slováček D. (Brno).
30 Kalina L. (UB), Lukš K. (SM), Mrkůs J. (Medlovice), Kozelek O. (Kněžpole).
29 Salvet L. (Bojkovice), Garžík K. (UH), Sklenka D. (Ořechov), Vaškových M. (UH), Janečková M. (Tupesy).
27 Kraváček B. (Kudlovice).
26 Štěpaník M. (Babice), Bureš J. (Sady), Rýc F. (Svárov), Čaňo P. (Březová).
25 Srnec J. (UB), Dobeš A. (UH), Zelinka P. (Dol. Němčí), Doležal T. (UH).
24 Zajíc Z. (Březolupy), Křůmal P. (Březolupy), Bukvald A. (SM), Šimík V. (Nedakonice), Kučík I. (Jankovice), Ježek Z. (Hluk), Šurmánková A. (Jar.).
23 Fusek M. (SM), Dvouletá R. (Nedakonice).
21 Holásek R. (UH), Adamík O. (Huštěnovice).
19 Piňos F. (Hluk).
17 Hůsek F. (UO), Máčala J. (Vážany).
13 Kret Š. (UO).
12 Grebeníček J. (ONV), Dvouletý R. (Nedakonice).
11 Hruboš L. (Kněžpole).
10 Trávníček V. (Nedakonice).
9 Hamrlík F. (UH).
8 Haluza M. (Těšov).
7 Berecka V. (Březolupy), Vojtek M. (SM), Strapina M. (Bílovice), Březina T. (Ořechov).
6 Krejčiřík L. (Luhačovice).
5 Kloček K. (Traplice).
4 Zálešák R. (ONV).
2 Mikulka J. (Topolná).

Správné výsledky 7. kola:
1. 0:2   2. 2:2   3. 3:9   4. 2:2   5. 4:2  6. x:x  7. 1:7

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace