Sedmé kolo pro Hlavinku

Sedmé kolo pro Hlavinku
Uherské Hradiště Sport 26 / 02 / 2015

Výsledky sedmého kola
Vítězem sedmého kola HOPE pětky se stal Pavel Hlavinka z Jarošova s jedenácti body. V celkovém pořadí se o průběžné první místo dělí Martin Schön a Petr Salvet.
11 P. Hlavinka (Jar.).
10 A. Bánovský (Kněžpole), O. Adamík (Huštěnovice), P. Salvet (Bojkovice), L. Omelková (Bánov), A. Pauřík (Kněžpole), Z. Borýsek (UH).
9 L. Kalina (UB), M. Schönová (Mistřice), P. Ševčík (UB).
8 M. Schön (Mistřice), J. Omelka (Bánov), J. Pauřík (Kun.), F. Rýc (Svárov), S. Gajdošík (UH), I. Mařák (UH), R. Kouřil (UH), R. Měrka (Mařatice), J. Zemek (UB).
7 L. Hanáček (UB), M. Měrka (Mistřice), M. Hlavinková (Jar.), M. Doležalová (UH), R. Holásek (UH), A. Trávníčková (Traplice), F. Botek (Kudlovice), L. Zichová (Traplice), O. Hlavinka (Jar.).
6 Z. Rýc (Svárov), M. Zapletalová (Vlčnov), A. Ševčíková (UB), I. Štefko (UB).
5 M. Jančová (D. Němčí), K. Kopeček (UB), M. Kundera (SM), L. Mikulka (Spytihněv), V. Volčík (UH), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Bělovský (Kněžpole), V. Kadlčíková (Popovice), A. Kolaja (Svárov), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Zapletal (Kudlovice), J. Schön (Mistřice), M. Rozsypálek (Jar.).
4 J. Bělovská (Kněžpole), V. Měrková (Mistřice), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Janůšek (UH).
3 L. Kovařík (UO), P. Zelinka (D. Němčí), D. Hykl (Jar.), P. Svoboda (Mor. Písek).
2 F. Šupka (Kun.), L. Zelinková (D. Němčí), Z. Brázdil (UH), P. Večeřa (UH), M. Vaškových (UH), M. Weintrittová (Míkovice), P. Jančová (D. Němčí), B. Zelinka (D. Němčí), M. Plundrák (Mor. Písek).

Pořadí po sedmém kole
45 M. Schön (Mistřice), P. Salvet (Bojkovice).
38 I. Mařák (UH).
36 A. Pauřík (Kněžpole), L. Omelková (Bánov), R. Kouřil (UH), I. Štefko (UB).
35 L. Zichová (Traplice), F. Botek (Kudlovice), Z. Borýsek (UH).
34 M. Doležalová (UH), L. Hanáček (UB), P. Ševčík (UB).
33 L. Kovařík (UO), M. Janůšek (UH), A. Kolaja (Svárov), F. Rýc (Svárov).
32 J. Schön (Mistřice).
31 S. Gajdošík (UH), R. Měrka (Mařatice), M. Rozsypálek (Jar.), P. Svoboda (Mor. Písek), V. Kadlčíková (Popovice), J. Mazůrek ml. (Kun.).
30 R. Holásek (UH), J. Omelka (Bánov).
29 A. Bánovský (Kněžpole), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.).
28 O. Hlavinka (Jar.), P. Zelinka (D. Němčí), V. Volčík (UH).
27 M. Bělovský (Kněžpole), M. Weintrittová (Míkovice), D. Hykl (Jar.), Z. Rýc (Svárov), P. Hlavinka (Jar.), M. Jančová (D. Němčí), V. Měrková (Mistřice).
26 K. Kopeček (UB), J. Zemek (UB).
25 O. Adamík (Huštěnovice).
24 M. Plundrák (Mor. Písek), M. Vaškových (UH), M. Zapletalová (Vlčnov), M. Zapletal (Kudlovice).
23 Z. Brázdil (UH), J. Bělovská (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice), P. Jančová (D. Němčí).
22 L. Mikulka (Spytihněv), P. Večeřa (UH), V. Melichárek (Jar.), M. Hlavinková (Jar.).
21 M. Kundera (SM), L. Kalina (UB).
20 M. Měrka (Mistřice), F. Šupka (Kun.), T. Doležal (UH).
18 A. Kolaja ml. (Svárov).
15 L. Zelinková (D. Němčí).
13 Š. Kret (D. Němčí), S. Tinka (D. Němčí).
12 B. Zelinka (D. Němčí).
11 A. Ševčíková (UB).
10 V. Šimík (Nedakonice).
9 P. Janošek (Kudlovice), M. Schönová (Mistřice).


Správné výsledky 7. kola
1. 1:2  2. 3:1  3.1:3  4. 5:4  5. 6:4


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace