Sedmé kolo pro mistřického Měrku

Sedmé kolo pro mistřického Měrku
Uherské Hradiště Sport 22 / 05 / 2014

S devíti body zvítězil v sedmém kole Senzasport Slovácké sedmy Miroslav Měrka z Mistřic. V tomto kole se nezapočítával výsledek utkání mezi Slavkovem a Mařaticemi z důvodů jeho neodehrání. V minulém kole se o prvenství dělilo pět výherců, ale radovat se může jenom jeden, a to Ivan Mařák, který měl nejpřesnější tip na otázku, ve které minutě padne první branka utkání hokeje mezi Českem a Dánskem, a to 4. minuta. Branka padla v 5. minutě. Tipy ostatních soutěžících: Matulka 7., Hřib 12., Zemek 12., Salvet 8. minuta.
9 M. Měrka (Mistřice).
8 F. Vaverka (Huštěnovice).
7 M. Janošek (Kudlovice), M. Dlapa (UB), J. Omelka (Bánov), D. Slováček (Brno), Z. Kovařík (Sady), A. Janošková (Kudlovice), L. Jelínek (UH), V. Melichárek (Jar.), T. Doležal (UH), V. Měrková (Mistřice), L. Zichová (Traplice), K. Slováček (UH).
6 K. Blaha ml. (Huštěnovice), V. Volčík (UH), R. Svoboda (Sady), P. Jančová (D. Němčí), J. Mazurková (UH), A. Zpěvák (Sady), J. Šašinka (Záhorovice), P. Janošek (Kudlovice), M. Jančová (D. Němčí), I. Kučík (Jankovice), M. Janůšek (UH), M. Čech (Kudlovice), K. Kopeček (UB), D. Hykl (Jar.), Z. Brož (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), A. Pauřík (Kněžpole), F. Rýc (Svárov), I. Mařák (UH), F. Piňos (Hluk), J. Šurmánek (Jar.), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Zapletal (Kudlovice).
5 S. Tinka (D. Němčí), M. Rozsypálek (Jar.), M. Brožová (Jar.), L. Kalina (UB), M. Bělovský (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice), V. Kadlčíková (Popovice), L. Hruboš (Kněžpole), J. Hřib (Šumice), R. Dvouletá (Nedakonice), R. Měrka (Mařatice), F. Gajdošík (Tupesy), P. Krsička (Sušice), V. Pipal (Sady), M. Páchová (Polešovice), M. Vaškových (UH), M. Krsičková (Sušice), O. Hlavinka (Jar.), L. Kovařík (UO), Z. Rýc (Svárov), M. Kučera (UH), M. Schön (Mistřice).
4 V. Remeš (Kněžpole), F. Botek (Kudlovice), I. Štefko (UB), P. Salvet (Bojkovice), Z. Blaha (Korytná), P. Večeřa (UH), V. Horká (Buchlovice), J. Horký (Nedakonice), P. Svoboda (Mor. Písek), T. Janošek (Kudlovice), J. Kalus (UH).
3 J. Koželuha (Zlechov), M. Macela (Mařatice), O. Adamík (Huštěnovice), M. Weintrittová (Míkovice), J. Svobodová (Jar.), M. Kundera (SM), P. Zelinka (D. Němčí), L. Salvet (Bojkovice), J. Zemek (UB), F. Křůmal (Březolupy), M. Hruboš (Kněžpole), R. Dvouletý (Nedakonice), A. Kolaja (Svárov), S. Pavelka (Kudlovice), Z. Jančová (D.Němčí), A. Janošek (Kudlovice), J. Bělovská (Kněžpole), L. Remeš (Kněžpole), Z. Borýsek (UH), P. Ševčík (UB), A. Krpal (Stříbrnice), K. Šturma (Jar.), J. Pauřík (Kun.), J. Matulka (UH), S. Gajdošík (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), R. Holásek (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), J. Schön (Mistřice), J. Medek (Topolná), L. Kalinová (UB), L. Svoboda (Podolí), A. Jašová (Veletiny), B. Zelinka (D. Němčí), J. Doležal (UH), L. Mikulík (Kudlovice), F. Kozelek (Topolná).
2 A. Bánovský (Kněžpole), Z. Bělovský (Kněžpole), D. Jakšík (Jar.), F. Šupka (Kun.), P. Hlavinka (Jar.), P. Škrášek (UH), Z. Brázdil (UH), V. Šimík (Nedakonice), R. Kouřil (UH), M. Zapletalová (Vlčnov), J. Hrubošová (Kněžpole), R. Barkovsi (Kudlovice), J. Červenka (Tupesy), M. Šurmánek (Jar.), V. Kieryk (Mařatice), C. Zach (Boršice), V. Jančík (Jar.), V. Remeš ml. (Kněžpole), L. Mikulka (Spytihněv), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Srnec (UB).
1 M. Kovařík (Sady).

Průběžné pořadí
48 S. Pavelka (Kudlovice).
47 Z. Brož (Jar.), M. Krsičková (Sušice).
46 M. Zapletal (Kudlovice).
45 J. Mazůrek ml. (Kun.), F. Šupka (Kun.), P. Salvet (Bojkovice), A. Zpěvák (Sady).
44 L. Jelínek (UH), I. Mařák (UH), V. Měrková (Mistřice), M. Jančová (D. Němčí).
43 F. Gajdošík (Tupesy), K. Kopeček (UB).
42 L. Zichová (Traplice), F. Vaverka (Huštěnovice), M. Rozsypálek (Jar.), K. Slováček (UH), J. Horký (Nedakonice).
41 J. Matulka (UH), Z. Blaha (Korytná), P. Ševčík (UB), R. Měrka (Mařatice), J. Mazurková (UH), J. Šurmánek (Jar.), I. Kučík (Jankovice).
40 V. Melichárek (Jar.), R. Svoboda (Sady), L. Hruboš (Kněžpole), A. Kolaja (Svárov), D. Hykl (Jar.).
39 K. Blaha ml. (Huštěnovice), P. Janošek (Kudlovice), P. Hlavinka (Jar.), V. Volčík (UH), V. Pipal (Sady), J. Omelka (Bánov), Z. Rýc (Svárov), F. Botek (Kudlovice), J. Doležal (UH), P. Škrášek (UH), P. Zelinka (D. Němčí).
38 M. Janošek (Kudlovice), M. Kučera (UH), F. Rýc (Svárov), A. Janošek (Kudlovice), P. Krsička (Sušice), J. Zemek (UB).
37 S. Tinka (D. Němčí), M. Janůšek (UH), R. Kouřil (UH), J. Svobodová (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice), R. Barkovsi (Kudlovice), S. Gajdošík (UH), J. Šašinka (Záhorovice), M. Plundrák (Mor. Písek).
36 O. Hlavinka (Jar.), J. Koželuha (Zlechov), L. Remeš (Kněžpole), J. Kalus (UH), J. Hřib (Šumice), K. Blaha (Huštěnovice), A. Trávníčková (Traplice), Z. Jančová (D.Němčí).
35 I. Štefko (UB), K. Šturma (Jar.), M. Měrka (Mistřice), V. Remeš (Kněžpole), Z. Kovařík (Sady), P. Svoboda (Mor. Písek), Z. Borýsek (UH), M. Weintrittová (Míkovice), Z. Křiklava (Osvětimany).
34 L. Kovařík (UO), J. Medek (Topolná), T. Doležal (UH).
33 T. Janošek (Kudlovice), M. Schön (Mistřice), L. Salvet (Bojkovice), L. Kalina (UB).
32 J. Červenka (Tupesy), D. Slováček (Brno), V. Remeš ml. (Kněžpole), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Macela (Mařatice), Z. Brázdil (UH).
31 P. Večeřa (UH), A. Janošková (Kudlovice).
30 P. Jančová (D. Němčí), M. Bělovský (Kněžpole), M. Kundera (SM), M. Páchová (Polešovice), M. Zapletalová (Vlčnov), J. Srnec (UB), J. Bělovská (Kněžpole), L. Svoboda (Podolí), L. Kalinová (UB).
29 Z. Bělovský (Kněžpole), L. Mikulka (Spytihněv), F. Kozelek (Topolná).
28 M. Brožová (Jar.), V. Horká (Buchlovice), F. Křůmal (Březolupy), D. Jakšík (Jar.).
27 M. Vaškových (UH), V. Jančík (Jar.).
26 M. Čech (Kudlovice), P. Křůmal (Březolupy), J. Schön (Mistřice), L. Mikulík (Kudlovice).
25 J. Pauřík (Kun.), R. Dvouletá (Nedakonice), R. Dvouletý (Nedakonice).
24 J. Mazůrek st. (Kun.), A. Pauřík (Kněžpole), M. Řihák (UB), O. Blaha (Mistřice), A. Bánovský (Kněžpole).
23 M. Šurmánek (Jar.).
22 L. Bartoňová (Buchlovice).
21 J. Mikulková (Spytihněv), R. Holásek (UH).
20 J. Hrubošová (Kněžpole), M. Kovařík (Sady), V. Kieryk (Mařatice), C. Zach (Boršice).
19 A. Krpal (Stříbrnice).
18 B. Kraváček (Kudlovice).
17 V. Šimík (Nedakonice), M. Dlapa (UB).
16 O. Adamík (Huštěnovice).
15 M. Hruboš (Kněžpole).
14 M. Pipalová (Sady).
13 J. Ludvíček (Boršice), Z. Kršek (Jalubí).
9 F. Piňos (Hluk), A. Jašová (Veletiny), P. Gabriel (UH).
8 V. Mareček (Nedakonice), L. Němeček (Košíky).
6 B. Zelinka (D. Němčí).
5 Š. Kret (D. Němčí).
4 M. Doležalová (UH), R. Lux (UB).
2 K. Beneš (Kun.), O. Kozelek (Kněžpole), R. Pospíšil (Bílovice).

VÝSLEDKY 7. KOLA
1. 1:5   2. 0:0   3. x:x   4. 7:1   5. 3:4   6. 4:2  7. 4:5

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace