Sedmé kolo pro Plundráka

Sedmé kolo pro Plundráka
Uherské Hradiště Sport 19 / 02 / 2012

Miroslav Plundrák z Moravského Písku se stal s osmi body vítězem sedmého kola HOPE pětky.
8 M. Plundrák (Mor. Písek).
7 V. Měrková (Jar.), Z. Borýsek (UH).
6 M. Bělovský (Kněžpole), V. Kadlčíková (Popovice), J. Mazůrek (Kun.), L. Kalina (UB), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Doležalová (UH), P. Večeřa (UH), S. Gajdošík (UH), A. Hubáček (Kun.), V. Šimík (Nedakonice), K. Kopeček (UB), Ľ. Pongo (UH), J. Omelka (Bánov), K. Blaha (Huštěnovice).
5 D. Hykl (Jar.), R. Kouřil (UH), J. Mazurková (UH), M. Rozsypálek (Jar.), P. Ševčík (UB).
4 M. Bečica (Mařatice), M. Měrka (Jar.), F. Botek (Kudlovice), J. Schön (Mistřice), A. Bánovský (Kněžpole), L. Jelínek (UH), J. Ludvíček (Boršice), P. Gabriel (UH), M. Omelka (Bánov), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Zapletalová (Vlčnov), D. Urban (Nedachlebice), F. Šupka (Kun.), F. Gajdošík (Jar.), F. Křůmal (Březolupy), J. Zemek (UB), M. Kundera (SM), A. Pauřík (Kněžpole).
3 V. Melichárek (Jar.), V. Volčík (UH), Z. Rýc (Svárov), Z. Brázdil (UH), M. Ebnerová (SM), I. Mařák (UH), A. Kolaja (Svárov), F. Rýc (Svárov), P. Bukvald (SM), A. Krpal (Stříbrnice), E. Ebner (SM), M. Janůšek (UH), J. Pauřík (Kun.), J. Bělovská (Kněžpole), M. Abrhámová (Mařatice).
1 M. Křůmalová (Březolupy)

Průběžné pořadí
38 J. Schön (Mistřice), M. Doležalová (UH),
37 V. Kadlčíková (Popovice),
36 A. Hubáček (Kun.),
35 D. Hykl (Jar.), M. Bečica (Mařatice),
34 A. Kolaja (Svárov),
33 M. Rozsypálek (Jar.), M. Měrka (Jar.),
32 M. Bělovský (Kněžpole), P. Svoboda (Mor. Písek),
31 L. Jelínek (UH), A. Pauřík (Kněžpole), I. Mařák (UH),
30 P. Gabriel (UH), P. Večeřa (UH), V. Šimík (Nedakonice),
29 Ľ. Pongo (UH), Z. Borýsek (UH), J. Pauřík (Kun.), M. Abrhámová (Mařatice),
28 M. Plundrák (Mor. Písek), K. Kopeček (UB), D. Urban (Nedachlebice),
27 J. Ludvíček (Boršice), V. Volčík (UH), F. Botek (Kudlovice),
26 J. Bělovská (Kněžpole), F. Gajdošík (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole), P. Ševčík (UB), J. Omelka (Bánov),
25 J. Mazůrek (Kun.), L. Kalina (UB), M. Janůšek (UH), K. Blaha (Huštěnovice), J. Zemek (UB), M. Kundera (SM),
24 T. Doležal (UH), M. Zapletalová (Vlčnov), Z. Brázdil (UH),
23 R. Kouřil (UH),
22 F. Rýc (Svárov),
21 S. Gajdošík (UH), V. Melichárek (Jar.),
20 M. Weintrittová (Míkovice), Z. Rýc (Svárov), A. Bánovský (Kněžpole),
19 M. Omelka (Bánov),
17 E. Ebner (SM), A. Bukvald (SM), F. Šupka (Kun.),
16 V. Měrková (Jar.),
15 M. Vaškových (UH), A. Krpal (Stříbrnice), J. Mazurková (UH),
14 P. Bukvald (SM), L. Krejčiřík (Luhačovice), A. Kolaja ml. (Svárov),
13 R. Holásek (UH),
10 F. Křůmal (Březolupy),
6 M. Ebnerová (SM),
4 A. Doležalová (UH), M. Křůmalová (Březolupy), P. Křůmal (Březolupy),
2 M. Macela (Mařatice), M. Kučera (UH), P. Bečicová (Mařatice)

Správné výsledky 7. kola
1. 1:0  2. 0:4  3. 2:1  4. 3:4  5. x:x


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace