Sedmé kolo pro Slováčkovou

Sedmé kolo pro Slováčkovou
Uherské Hradiště Sport 19 / 09 / 2010

Miluše Slováčková ze Starého Města se stala vítězkou sedmého kola Slovácké sedmy. V tomto kole se jí podařilo uhrát patnáct bodů.
15 Slováčková M. (SM).
13 Kozelek F. (Topolná), Bělovská J. (Kněžpole).
12 Kovařík L. (UO), Mikulčíková Z. (Popovice).
11 Vávra J. (Tupesy), Trávníčková A. (Traplice), Kundera M. (SM), Horká V. (Buchlovice).
10 Hubáček A. (Kun.), Botek F. (Kudlovice), Blaha K. (Huštěnovice), Medek J. (Topolná), Červenka J. (Tupesy), Křiklavová M. (Osvětimany), Kovařík Z. (Sady), Janík M. (UO), Hykl D. (Jar.).
9 Maroňák V. (UH), Svoboda L. (Podolí), Šťasta J. (Huštěnovice), Rozsypálek O. (Javorovec), Kadlčík M. (Popovice), Brhel M. (SM), Remeš L. (Kněžpole), Mahdal T. (Bánov), Bilavčík J. (Mistřice).
8 Kopeček K. (UB), Brázdil Z. (UH), Srnec J. (UB), Křiklava Z. (Osvětimany), Kalina L. (UB), Lekeš L. (UB), Zelinka P. (D. Němčí), Štěpaník M. (Babice), Jahoda P. (Nivnice), Rozsypálek M. (Jar.), Gabriel P. (UH), Weintrittová M. (Míkovice), Stehlík P. (UB), Pipal V. (Sady), Rýc F. (Svárov), Sklenka D. (Ořechov), Kozelek V. (Topolná), Andrlíková A. (Záhorovice).
7 Šašinka J. (Záhorovice), Berec L. (Bystřice p/L), Bukvald A. (SM), Křůmal F. (Březolupy), Michalcio Z. (UH), Schön J. (Mistřice), Měrka M. (Jar.), Mikulec F. (UH), Koudela A. (Bojkovice), Zichová L. (UH), Kučík I. (Jankovice), Horký J. (Nedakonice), Dobeš A. (UH), Schnürmacher F. (UB), Kolaja A. (Svárov), Podškubka L. (Vlčnov), Zemková M. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Gottvald J. (Kudlovice), Bureš J. (Sady), Machalová J. (Záhorovice), Skopal L. (Kudlovice), Krsičková M. (Sušice), Abrhámová M. (UH), Sklenková t. (Medlovice), Boček D. (UH).
6 Pongo Ľ. (UH), Janůšek M. (UH), Hřib J. (Šumice), Ševčík J. (Veletiny), Měrková V. (Jar.), Salvet L. (Bojkovice), Remeš V. (Kněžpole), Rosík V. (Kudlovice), Garžík K. (UH), Mařák I. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Nedělová J. (Popovice), Bělovský Z. (Kněžpole), Rýc Z. (Svárov), Jelínek L. (UH), Slováček D. (Brno), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Šurmánková A. (Jar.), Doležal T. (UH), Michalec R. (UH), Krsička P. (Sušice), Kaňovská M. (Bílovice), Kostková M. (Kroměříž), Stehlíková M. (UB), Vacula P. (UB), Brož M. (Jar.), Janošek T. (Kudlovice), Hruboš L. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč), Kozelek O. (Kněžpole), David T. (Sady).
5 Gajdošík S. (UH), Šimík V. (Nedakonice), Pauřík A. (Kněžpole), Gajdošík F. (Jar.), Vacula L. (UB), Slováček K. (UH), Borýsek Z. (UH), Neděla J. (Popovice), Jančová M. (D. Němčí), Tomáštík P. (Záhorovice), Schnürmacherová J. (UB), Plundrák M. (M. Písek), Pavelka S. (Kudlovice), Kraváček B. (Kudlovice), Macela M. (UH), Dvouletý R. (Nedakonice), Maňásková M. (Nedakonice), Křůmal P. (Březolupy), Hubáček P. (Březolupy), Hrubošová J. (Kněžpole), Mikulka T. (Topolná), Schnürmacher F. (UB), Vaškových M. (UH), Jančová Z. (D. Němčí), Kloček K. (Traplice), Bělovský M. (Kněžpole).
4 Duda F. (Březolupy), Svoboda P. (M. Písek), Hladiš L. (Šumice), Hanák K. (Drslavice), Bánovský A. (Kněžpole), Zemek J. (UB), Večeřa P. (UH), Šupka F. (Kun.), Kirchner M. (Kun.), Pospíšil A. (Bílovice), Hoferek O. (Topolná), Máčala J. (Vážany), Šenk P. (UH), Gajdošík P. (Topolná), Vacula P. (UB), Jančová P. (D. Němčí).
3 Mazůrek J. (Boršice), Fiala L. (UH), Pauřík J. (Kun.), Beneš F. (ONV), Gášek J. (UH), Thomayerová J. (UB), Omelka J. (Bánov), Řihák M. (UB), Vaculová L. (UB), Prokeš M. (SM), Šrámek P. (UH), Mazůrek J. (Kun.), Bukvald P. (SM), Kyncl J. (SM), Jančík M. (Jar.), Volčík V. (UH), Bartoň P. (Buchlovice), Dohnal T. (Topolná), Němeček L. (Košíky).
2 Hejda V. (SM), Ludvíček J. (Boršice), Šumíček I. (Kudlovice), Javor J. (Vlčnov), Krpal A. (Stříbrnice), Ševčík P. (UB), Horká J. (UH), Balaštík A. (Sady).
1 Mazurková J. (UH).
0 Berecka V. (Březolupy).

Průběžné pořadí
62 Kostková M. (Kroměříž).
56 Skopal L. (Kudlovice).
54 Šimík V. (Nedakonice), Pospíšil R. (Bílovice).
53 Vávra J. (Tupesy), Trávníčková A. (Traplice), Neděla J. (Popovice), Šurmánková A. (Jar.).
52 Ludvíček J. (Boršice), Svoboda P. (M. Písek), Rozsypálek O. (Javorovec).
51 Schnürmacherová J. (UB), Kirchner M. (Kun.).
50 Hubáček A. (Kun.), Bukvald A. (SM), Gášek J. (UH), Kozelek F. (Topolná), Schnürmacher F. (UB), Tomáštík P. (Záhorovice), Jelínek L. (UH), Bartoň P. (Buchlovice), Brhel M. (SM).
49 Slováček K. (UH), Šťasta J. (Huštěnovice), Slováček D. (Brno), Doležal T. (UH), Krsička P. (Sušice), Krsičková M. (Sušice), Hoferek O. (Topolná), Mahdal T. (Bánov).
48 Gajdošík S. (UH), Botek F. (Kudlovice), Blaha K. (Huštěnovice), Bělovská J. (Kněžpole).
47 Fiala L. (UH), Janůšek M. (UH), Zichová L. (UH), Hanák K. (Drslavice).
46 Horký J. (Nedakonice), Podškubka L. (Vlčnov), Rozsypálek M. (Jar.), Jančík M. (Jar.), Pipal V. (Sady), Kozelek V. (Topolná), Slováčková M. (SM), Jančová Z. (D. Němčí).
45 Kovařík L. (UO), Hřib J. (Šumice), Medek J. (Topolná), Kalina L. (UB), Borýsek Z. (UH), Kolaja A. (Svárov), Michalec R. (UH), Mikulka T. (Topolná), Sklenka D. (Ořechov), Andrlíková A. (Záhorovice), Dvořáčková M. (Třebíč).
44 Křůmal F. (Březolupy), Michalcio Z. (UH), Kučík I. (Jankovice), Kadlčík M. (Popovice), Abrhámová M. (UH), Jančová P. (D. Němčí), David T. (Sady).
43 Mazůrek J. (Boršice), Měrka M. (Jar.), Ševčík J. (Veletiny), Thomayerová J. (UB), Křiklavová M. (Osvětimany), Mařák I. (UH), Kundera M. (SM), Kyncl J. (SM), Bureš J. (Sady), Vacula P. (UB), Brož M. (Jar.).
42 Šašinka J. (Záhorovice), Berec L. (Bystřice p/L), Brázdil Z. (UH), Mikulka J. (Topolná), Koudela A. (Bojkovice), Zelinka P. (D. Němčí), Kovařík Z. (Sady), Stehlík P. (UB), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Hrubošová J. (Kněžpole), Dohnal T. (Topolná), Schnürmacher F. (UB), Bělovský M. (Kněžpole).
41 Vaculová L. (UB), Pokorák V. (Ořechov), Plundrák M. (M. Písek), Kraváček B. (Kudlovice), Ševčík P. (UB), Večeřa P. (UH), Gabriel P. (UH), Machalová J. (Záhorovice).
40 Kopeček K. (UB), Gajdošík F. (Jar.), Maroňák V. (UH), Svoboda L. (Podolí), Jančová M. (D. Němčí), Pavelka S. (Kudlovice), Janík M. (UO), Macela M. (UH), Hubáček P. (Březolupy), Vacula P. (UB).
39 Schön J. (Mistřice), Mikulec F. (UH), Omelka J. (Bánov), Bánovský A. (Kněžpole), Zemek J. (UB), Remeš L. (Kněžpole).
38 Javor J. (Vlčnov), Křiklava Z. (Osvětimany), Vacula L. (UB), Remeš V. (Kněžpole), Lekeš L. (UB), Jahoda P. (Nivnice), Hykl D. (Jar.), Rýc F. (Svárov), Stehlíková M. (UB).
37 Měrková V. (Jar.), Salvet L. (Bojkovice), Rosík V. (Kudlovice), Prokeš M. (SM), Mazůrek J. (Kun.), Bukvald P. (SM), Šupka F. (Kun.), Kaňovský M. (Bílovice), Boček D. (UH).
36 Pongo Ľ. (UH), Srnec J. (UB), Bělovský Z. (Kněžpole), Štěpaník M. (Babice), Rýc Z. (Svárov), Dvouletý R. (Nedakonice), Weintrittová M. (Míkovice).
35 Hladiš L. (Šumice), Pospíšil A. (Bílovice), Janošek T. (Kudlovice).
34 Mazurková J. (UH), Krpal A. (Stříbrnice), Křůmal P. (Březolupy), Šenk P. (UH).
33 Pauřík J. (Kun.), Procházka J. (Tupesy), Šumíček I. (Kudlovice), Pauřík A. (Kněžpole), Šrámek P. (UH), Horká J. (UH), Kozelek O. (Kněžpole), Kloček K. (Traplice).
32 Řihák M. (UB), Hanáček P. (Jar.), Vaškových M. (UH).
31 Červenka J. (Tupesy), Horká V. (Buchlovice).
30 Zemková M. (UB), Kaňovská M. (Bílovice), Bilavčík J. (Mistřice).
28 Gajdošík P. (Topolná).
27 Beneš F. (ONV).
26 Volčík V. (UH), Balaštík A. (Sady).
25 Hejda V. (SM), Maňásková M. (Nedakonice), Mikulka L. (Topolná).
24 Rachůnek P. (Havřice), Šurmánek M. (Jar.).
23 Garžík K. (UH).
22 Dobeš A. (UH), Hruboš L. (Kněžpole), Gottvald J. (Kudlovice).
21 Berecka V. (Březolupy), Doležalová M. (UH), Máčala J. (Vážany).
17 Mikulčíková Z. (Popovice).
16 Brož Z. (Jar.).
14 Vlk V. (Jalubí), Němeček L. (Košíky).
12 Blahová B. (SM).
7 Melichárek V. (Jar.), Sklenková t. (Medlovice).
6 Trávníček V. (Nedakonice), Nedělová J. (Popovice).
5 Tomáštík J. (Záhorovice).
4 Tomešek Z. (Velká n/V.), Hyklová M. (Jar.), Duda F. (Březolupy).
2 Prťka A. (Havřice).

Správné výsledky 7. kola
1. 0:1    2. 2:2    3. 2:1    4. 4:5    5. 1:2    6. 2:3    7. 3:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace