Sedmé kolo zatím bez vítěze

Sedmé kolo zatím bez vítěze
Uherské Hradiště Sport 15 / 05 / 2011

Sedmé kolo Slovácké sedmy bylo opět štědré ke dvěma tipujícím. Jaroslav Omelka z Bánova a František Šupka z Kunovic získali shodně po dvanácti bodech. Kdo z nich bude po telefonickém rozstřelu šťastnější, se uvidí příští týden. Už dnes se může z výhry radovat Vít Kozelek z Kněžpole, který na tipovací otázku, kolik branek padne o víkendu v OP, tipoval 25. Branek padlo 17, i když byl jeden duel odložen, ten ale na tipování neměl až takový vliv, protože Miroslav Plundrák tipoval 30 branek.
12 Omelka J. (Bánov), Šupka F. (Kun.).
11 Slováček K. (UH), Kyncl J. (SM), Kadlčíková V. (Popovice), Vacula P. (UB).
10 Šimík V. (Nedakonice), Gášek J. (UH), Remeš V. (Kněžpole), Pavelka S. (Kudlovice), Janík M. (UO), Kolařík R. (Sady), Jančík M. (Jar.), Stehlík P. (UB), Slováček D. (Brno), Pipal V. (Sady), Vacula P. (UB), Hoferek O. (Topolná), Omelka M. (Bánov).
9 Michalcio Z. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Vávra J. (Tupesy), Vacula L. (UB), Tomáštík P. (Záhorovice), Krpal A. (Stříbrnice), Večeřa P. (UH), Podškubková H. (Vlčnov), Dvouletý R. (Nedakonice), Weintrittová M. (Míkovice), Bečica M. (Mařatice), Zapletalová M. (Vlčnov), Andrlík T. (Záhorovice), Blažek A. (Kun.), Pospíšil A. (Bílovice), Zajacová J. (Kudlovice), Bartoň P. (Buchlovice), Dujka F. (Bílovice).
8 Šašinka J. (Záhorovice), Měrka M. (Jar.), Mařák I. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Schnürmacherová J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Jahoda P. (Nivnice), Mikliš R. (UB), Bureš J. (Sady), Doležal T. (UH).
7 Hubáček A. (Kunovice), Ludvíček J. (Boršice), Gajdošík S. (UH), Pauřík J. (Kun.), Pongo Ĺ. (UH), Janůšek M. (UH), Botek F. (Kudlovice), Sucháň J. (Huštěnovice), Gajdošík F. (Jar.), Ebner E. (SM), Ševčík J. (Veletiny), Mikliš st. M. (Těšov), Medek J. (Topolná), Křiklava Z. (Osvětimany), Vaculová L. (UB), Zemek J. (UB), Podškubka L. (Vlčnov), Plundrák M. (M. Písek), Bělovský Z. (Kněžpole), Kovařík Z. (Sady), Kraváček B. (Kudlovice), Mikulčíková Z. (Popovice), Kundera M. (SM), Hykl D. (Jar.), Pospíšil R. (Bílovice), Šimek L. (Bánov), Salvet P. (Bojkovice), Schön M. (Mistřice), Nepraš P. (Jar.), Šurmánková A. (Jar.), Dvouletá R. (Nedakonice), Stehlíková M. (UB), Vaškových R. (Ořechov), Hruboš L. (Kněžpole), Dvořáčková M. (Třebíč), Kozelek O. (Kněžpole), Zemek R. (UB), David T. (Sady).
6 Brož Z. (Jar.), Mazurková J. (UH), Procházka J. (Tupesy), Blaha K. (Huštěnovice), Pauřík A. (Kněžpole), Kozelek F. (Topolná), Měrková V. (Jar.), Thomayerová J. (UB), Javor J. (Vlčnov), Červenka J. (Tupesy), Hanák K. (Drslavice), Kalina L. (UB), Garžík K. (UH), Borýsek Z. (UH), Neděla J. (Popovice), Horká V. (Buchlovice), Kolaja A. (Svárov), Zelinka P. (D. Němčí), Kaňovský T. (Bílovice), Štěpaník M. (Babice), Mikliš ml. M. (Těšov), Měrka R. (Mařatice), Volčík V. (UH), Rýc F. (Svárov), Doležalová M. (UH), Kozelek V. (Kněžpole), Slováčková M. (SM), Skopalová A. (Kudlovice), Němec P. (Kostelany n/M.), Kaňovský M. (Bílovice), Mikulka L. (Topolná), Adamík O. (Huštěnovice).
5 Schön J. (Mistřice), Šojdr F. (Šumice), Trávníčková A. (Traplice), Kučík I. (Jankovice), Bánovský A. (Kněžpole), Bukvald P. (SM), Šťasta J. (Huštěnovice), Rozsypálek M. (Jar.), Blažková R. (UH), Macela M. (Mařatice), Rýc Z. (Svárov), Kostková M. (UB), Heja B. (Záhorovice), Hrubošová J. (Kněžpole), Kučera M. (UH), Mikulka T. (Topolná), Vaškových M. (UH), Burda L. (Knežpole), Bělovský M. (Kněžpole).
4 Kopeček K. (UB), Fiala L. (UH), Bukvald A. (SM), Zpěvák A. (Sady), Kieryk V. (Mařatice), Křiklavová M. (Osvětimany), Fusek M. (SM), Rosík V. (Kudlovice), Horký J. (Nedakonice), Schnürmacher F. (UB), Zemková M. (UB), Ševčík P. (UB), Kaňovská M. (Bílovice), Skopal L. (Kudlovice), Kadlčík M. (Topolná), Remešová R. (Kněžpole), Abrhámová M. (Mařatice), Remeš L. (Kněžpole), Jančová P. (D. Němčí), Kovařík M. (Sady).
3 Kovařík L. (UO), Brázdil Z. (UH), Šumíček I. (Kudlovice), Hřib J. (Šumice), Srnec J. (UB), Salvet L. (Bojkovice), Řihák M. (UB), Zichová L. (UH), Lekeš L. (UB), Jančová M. (D. Němčí), Melichárek V. (Jar.), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Schnürmacher F. (UB), Boček D. (UH), Jančová Z. (D. Němčí).
2 Hladiš L. (Šumice), Ježek Z. (Hluk), Hanáček P. (Jar.), Katrňák M. (Kudlovice).

Průběžné pořadí
54 Kozelek O. (Kněžpole).
53 Šupka F. (Kun.), Kyncl J. (SM), Kadlčíková V. (Popovice).
52 Medek J. (Topolná).
51 Kostková M. (UB).
50 Kolařík R. (Sady), Hoferek O. (Topolná).
49 Mařák I. (UH), Kolaja A. (Svárov), Kozelek V. (Kněžpole).
48 Gášek J. (UH), Weintrittová M. (Míkovice).
47 Omelka J. (Bánov), Vacula L. (UB), Večeřa P. (UH), Slováčková M. (SM), Dujka F. (Bílovice).
46 Brož Z. (Jar.), Michalcio Z. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Janík M. (UO), Bečica M. (Mařatice), Pospíšil A. (Bílovice), Omelka M. (Bánov).
45 Janůšek M. (UH), Javor J. (Vlčnov), Plundrák M. (M. Písek).
44 Zpěvák A. (Sady), Mazurková J. (UH), Svoboda P. (M. Písek), Tomáštík P. (Záhorovice), Zelinka P. (D. Němčí), Měrka R. (Mařatice), Dvořáčková M. (Třebíč).
43 Kopeček K. (UB), Šimík V. (Nedakonice), Pauřík A. (Kněžpole), Schön J. (Mistřice), Lekeš L. (UB), Horký J. (Nedakonice), Bělovská J. (Kněžpole), Mikulčíková Z. (Popovice), Podškubková H. (Vlčnov), Doležalová M. (UH), Mikulka L. (Topolná).
42 Šašinka J. (Záhorovice), Ševčík J. (Veletiny), Vávra J. (Tupesy), Pokorák V. (Ořechov), Kraváček B. (Kudlovice), Šimek L. (Bánov), Nepraš P. (Jar.), Pipal V. (Sady), Doležal T. (UH), Kadlčík M. (Topolná), Vacula P. (UB).
41 Procházka J. (Tupesy), Borýsek Z. (UH), Kaňovský T. (Bílovice), Pavelka S. (Kudlovice), Salvet P. (Bojkovice), Zemek R. (UB).
40 Ebner E. (SM), Kozelek F. (Topolná), Slováček K. (UH), Vaculová L. (UB), Zemková M. (UB), Pospíšil R. (Bílovice), Zapletalová M. (Vlčnov), Šurmánková A. (Jar.), Bartoň P. (Buchlovice), Abrhámová M. (Mařatice), Vacula P. (UB).
39 Ludvíček J. (Boršice), Kovařík L. (UO), Horká V. (Buchlovice), Bělovský Z. (Kněžpole), Dvouletý R. (Nedakonice), Andrlík T. (Záhorovice), Hrubošová J. (Kněžpole), Mikliš ml. M. (Těšov).
38 Hubáček A. (Kunovice), Pongo Ĺ. (UH), Měrková V. (Jar.), Křiklava Z. (Osvětimany), Jančík M. (Jar.), Blažek A. (Kun.), Stehlíková M. (UB), Hruboš L. (Kněžpole).
37 Botek F. (Kudlovice), Blaha K. (Huštěnovice), Hřib J. (Šumice), Mikliš st. M. (Těšov), Jančová M. (D. Němčí), Zemek J. (UB), Zajacová J. (Kudlovice), Vaškových R. (Ořechov), Boček D. (UH).
36 Červenka J. (Tupesy), Křiklavová M. (Osvětimany), Neděla J. (Popovice), Schnürmacher F. (UB), Schnürmacherová J. (UB), Kovařík Z. (Sady), Jahoda P. (Nivnice), Hykl D. (Jar.), Volčík V. (UH), Skopal L. (Kudlovice), Jančová P. (D. Němčí), David T. (Sady).
35 Pauřík J. (Kun.), Sucháň J. (Huštěnovice), Krpal A. (Stříbrnice), Rozsypálek M. (Jar.), Kundera M. (SM), Stehlík P. (UB), Kaňovský M. (Bílovice), Adamík O. (Huštěnovice), Bělovský M. (Kněžpole).
34 Hladiš L. (Šumice), Křůmal F. (Březolupy), Remeš V. (Kněžpole), Hanák K. (Drslavice), Jelínek L. (UH), Remeš L. (Kněžpole).
33 Měrka M. (Jar.), Thomayerová J. (UB), Kalina L. (UB), Fusek M. (SM), Štěpaník M. (Babice), Rýc Z. (Svárov), Rýc F. (Svárov), Mikulka T. (Topolná), Remešová R. (Kněžpole), Schnürmacher F. (UB).
32 Srnec J. (UB), Vlk V. (Jalubí), Ševčík P. (UB), Křůmal P. (Březolupy), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Dvouletá R. (Nedakonice).
31 Gajdošík S. (UH), Brázdil Z. (UH), Kučík I. (Jankovice), Garžík K. (UH), Bureš J. (Sady).
30 Šumíček I. (Kudlovice), Rosík V. (Kudlovice), Ježek Z. (Hluk), Bukvald P. (SM), Blažková R. (UH), Schön M. (Mistřice), Skopalová A. (Kudlovice), Pravdová K. (Vlčnov).
29 Řihák M. (UB), Zichová L. (UH), Katrňák M. (Kudlovice).
28 Fiala L. (UH), Salvet L. (Bojkovice), Slováček D. (Brno), Melichárek V. (Jar.).
27 Bukvald A. (SM), Kovařík P. (Boršice), Šurmánek M. (Jar.), Heja B. (Záhorovice).
26 Šťasta J. (Huštěnovice), Macela M. (Mařatice), Krsička P. (Sušice), Jančová Z. (D. Němčí).
25 Hanáček P. (Jar.), Kučera M. (UH), Mahdalíková B. (Sady).
24 Burda L. (Knežpole), Kloček ml. K. (Traplice).
23 Trávníčková A. (Traplice), Bánovský A. (Kněžpole), Holásek R. (UH).
20 Vaškových M. (UH).
19 Svoboda L. (Podolí), Kozelková A. (Kněžpole), Balaštík A. (Sady).
18 Kret Š. (UO), Španiel O. (M. Písek).
17 Kaňovská M. (Bílovice).
16 Šojdr F. (Šumice), Mikliš R. (UB), Frola M. (Salaš).
15 Dobeš A. (UH), Střítecký M. (Huštěnovice).
13 Kieryk V. (Mařatice).
9 Škrášek P. (UH), Kovařík M. (Sady).
8 Máčala J. (Vážany).
7 Němec P. (Kostelany n/M.), Podškubka L. (Vlčnov).
5 Páchová M. (Polešovice), Juračka M. (Sady).
4 Duda F. (Březolupy), Marek D. (Kostelany n/M.).
3 Hejda V. (SM), Buš V. (Kudlovice), Grebeníček J. (Sady), Michalec R. (UH).
2 Glac J. (ONV).
1 Šopíková B. (Bánov).

SPRÁVNÉ VÝSLEDKY 7. KOLA
1. 0:5   2. 2:0   3. 2:0   4. 2:0   5. 2:3   6. 3:2   7. 1:7


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace