V odvětě za vyřazení z Poháru ČMFS se střelecky dařilo Václavu Ondřejkovi.

1.FC Slovácko - MSK Břeclav 6:1 (2:0)
Branky: 45., 60., 79. a 90. Ondřejka, 7. Urbánek, 64. Fujerik - 82. Bielčík.
Sestava: Motalygo - Kubáň, Reinberk, Starý, Jeleček (66. Borýsek) - Fujerik, Kordula, Cissé (66. Kleiber), Urbánek - Švancara, Ondřejka.
V utkání hraném na umělé ploše v Dubňanech mělo Slovácko raketový nástup. První vyloženou šanci Kordula ještě trestuhodně zahodil, ale v 7. minutě zužitkoval přesnou trefou rychlý Švancarův protiútok Urbánek. Břeclav pak vyrovnala hru a místy si vytvořila i slibné příležitosti, skóre se však měnilo opět na druhé straně. tentokrát to bylo těsně před koncem poločasu, a z otočky se trefil poprvé střelecky disponovaný Ondřejka.
Po změně stran se začalo hrát spíše na jednu bránu. Nejprve pálil z vyložené pozice nad Fujerik, pak nedokázal sklepnout míč do sítě Urbánek. Do černého se tak trefil opět Ondřejka, který poslal tečovaný trestný kop za záda zkamenělého brankáře Břeclavi. Za čtyři minuty si na Urbánkův krásný centr naběhl Fujerik, obešel i brankáře a do prázdné brány zvýšil už na 4:0. Pak se dostal do vyložené šance Švancara. Sám před brankářem zvolil technickou střelu, která však mířila nad bránu. V 79. minutě se prodíral do šestnáctky Kubáň. Jeho koncovku brankář Břeclavi vyrazil k Ondřejkovi, který ranou pod břevno zvýšil už na 5:0. Slovácko v  těchto chvílích jasně ovládalo hru, a bylo jen otázkou času, kdy přidá další branku. Jenže padla paradoxně na opačné straně. Zcela osamocený Bielčík propálil rukavice brankáře Motalygy a zaznamenal čestný úspěch Podlužanů. V poslední minutě spálil další vyloženou šanci Švancara, kterému nabídl skórování Fujerik. Závěrečné slovo však mělo přece jen Slovácko. Zásluhou Ondřejky, kterému se v utkání střelecky mimořádně dařilo, zvýšil na konečných 6:1 dorážkou do prázdné brány. Slovácko si v utkání kromě šesti branek vytvořilo ještě řadu šancí, a tak konečný výsledek byl pro účastníka MSFL ještě příznivý.