Šesté kolo pro Doležalovou

Šesté kolo pro Doležalovou
Uherské Hradiště Sport 12 / 02 / 2012

V šestém kole HOPE pětky se nejvíce dařilo Marice Doležalové, která zvítězila s jedenácti body. Z vítězství se může radovat i Jaroslav Mazůrek z Kunovic, který byl úspěšný v telefonickém rozstřelu.
11 M. Doležalová (UH).
9 A. Bukvald (SM), P. Ševčík (UB), D. Hykl (Jar.), R. Kouřil (UH), M. Bělovský (Kněžpole), A. Kolaja (Svárov), A. Hubáček (Kun.).
8 M. Bečica (Mařatice), F. Botek (Kudlovice), P. Gabriel (UH).
7 M. Rozsypálek (Jar.), M. Měrka (Jar.), M. Abrhámová (Mařatice), A. Pauřík (Kněžpole), A. Bánovský (Kněžpole), V. Kadlčíková (Popovice), J. Omelka (Bánov), T. Doležal (UH), V. Volčík (UH), Ľ. Pongo (UH), Z. Bělovský (Kněžpole).
6 J. Schön (Mistřice), M. Janůšek (UH), L. Jelínek (UH), F. Křůmal (Březolupy), D. Urban (Nedachlebice), M. Omelka (Bánov), J. Ludvíček (Boršice), J. Zemek (UB), F. Gajdošík (Jar.), J. Pauřík (Kun.), P. Svoboda (Mor. Písek), P. Večeřa (UH), I. Mařák (UH), V. Šimík (Nedakonice), J. Bělovská (Kněžpole), M. Plundrák (Mor. Písek), J. Mazurková (UH).
5 M. Vaškových (UH), F. Šupka (Kun.), K. Kopeček (UB), P. Bukvald (SM), J. Mazůrek (Kun.), K. Blaha (Huštěnovice), V. Měrková (Jar.).
4 Z. Brázdil (UH), M. Kundera (SM), L. Kalina (UB), M. Weintrittová (Míkovice), P. Křůmal (Březolupy).
3 L. Krejčiřík (Luhačovice), E. Ebner (SM), S. Gajdošík (UH), F. Rýc (Svárov), M. Křůmalová (Březolupy), V. Melichárek (Jar.), M. Ebnerová (SM), Z. Borýsek (UH), A. Krpal (Stříbrnice).
2 M. Zapletalová (Vlčnov), Z. Rýc (Svárov).

Průběžné pořadí
34 J. Schön (Mistřice).
32 M. Doležalová (UH).
31 V. Kadlčíková (Popovice), M. Bečica (Mařatice), A. Kolaja (Svárov).
30 A. Hubáček (Kun.), D. Hykl (Jar.).
29 M. Měrka (Jar.).
28 M. Rozsypálek (Jar.), I. Mařák (UH).
27 A. Pauřík (Kněžpole), L. Jelínek (UH).
26 M. Bělovský (Kněžpole), J. Pauřík (Kun.), P. Svoboda (Mor. Písek), P. Gabriel (UH), M. Abrhámová (Mařatice).
24 V. Šimík (Nedakonice), V. Volčík (UH), D. Urban (Nedachlebice), P. Večeřa (UH), T. Doležal (UH).
23 F. Botek (Kudlovice), J. Ludvíček (Boršice), Ľ. Pongo (UH), J. Bělovská (Kněžpole).
22 F. Gajdošík (Jar.), Z. Borýsek (UH), M. Janůšek (UH), K. Kopeček (UB), Z. Bělovský (Kněžpole).
21 Z. Brázdil (UH), P. Ševčík (UB), M. Kundera (SM), J. Zemek (UB).
20 M. Weintrittová (Míkovice), J. Omelka (Bánov), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Zapletalová (Vlčnov).
19 J. Mazůrek (Kun.), K. Blaha (Huštěnovice), F. Rýc (Svárov), L. Kalina (UB).
18 R. Kouřil (UH), V. Melichárek (Jar.).
17 Z. Rýc (Svárov), A. Bukvald (SM).
16 A. Bánovský (Kněžpole).
15 S. Gajdošík (UH), M. Vaškových (UH), M. Omelka (Bánov).
14 E. Ebner (SM), L. Krejčiřík (Luhačovice), A. Kolaja ml. (Svárov).
13 F. Šupka (Kun.), R. Holásek (UH).
12 A. Krpal (Stříbrnice).
11 P. Bukvald (SM).
10 J. Mazurková (UH).
9 V. Měrková (Jar.).
6 F. Křůmal (Březolupy).
4 A. Doležalová (UH), P. Křůmal (Březolupy).
3 M. Ebnerová (SM), M. Křůmalová (Březolupy).
2 M. Macela (Mařatice), M. Kučera (UH), P. Bečicová (Mařatice).

Správné výsledky 6. kola
1. 4:1  2. 2:4  3. 4:1  4. 4:0  5. 6:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace