Šesté kolo pro kudlovického Janoška

Šesté kolo pro kudlovického Janoška
Slovácko Sport 09 / 05 / 2010

Slovácká sedma

Třináctka v podobě počtu nahraných bodů přinesla štěstí Tomáši Janoškovi z Kudlovic, který se stal vítězem šestého pokračování Slovácké sedmy.
13 Janošek T. (Kudlovice).
12 Rosík V. (Kudlovice), Jančová M. (Dol. Němčí), Tomáštík P. (Záhorovice), Weintrittová M. (Míkovice), Nepraš P. (Jar.).
11 Kostková M. (Kroměříž), Buš V. (Kudlovice), Kozelek V. (Kněžpole), Hruboš L. (Kněžpole), Jančová Z. (Dol. Němčí).
10 Mazurková J. (UH), Botek F. (Kudlovice), Gášek J. (UH), Mikulec F. (UH), Koudela A. (Bojkovice), Schnürmacherová J. (UB), Plundrák M. (Mor. Písek), Pavelka S. (Kudlovice), Brzica P. (Boršice), Kršek Z. (Jalubí), Jelínek L. (UH), Hladník D. (Bělá n/Svit.), Vaškových M. (UH), Janošek P. (Kudlovice).
9 Berec L. (Bystřice p/L), Brož Z. (Jar.), Ševčík J. (Veletiny), Křiklavová M. (Osvětimany), Zichová L. (UH), Remeš V. (Kněžpole), Slováček K. (UH), Fusek M. (SM), Lekeš L. (UB), Rozsypálek M. (Jar.), Kyncl J. (SM), Mikulka T. (Topolná), Kadlčík M. (Popovice), Dohnal T. (Topolná), Mikulka L. (Topolná), Janošková A. (Kudlovice).
8 Hladiš L. (Šumice), Šašinka J. (Záhorovice), Kopeček K. (UB), Fiala L. (UH), Kovařík L. (UO), Šimík V. (Nedakonice), Procházka J. (Tupesy), Hřib J. (Šumice), Svoboda L. (Podolí), Mařák I. (UH), Pokorák V. (Ořechov), Lukš K. (SM), Zemek J. (UB), Bělovská J. (Kněžpole), Macela M. (Mařatice), Kundera M. (SM), Jančík M. (Jar.), Šurmánek M. (Jar.), Stehlík P. (UB), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Hrubošová J. (Kněžpole), Pipal V. (Sady), Rozsypálek Z. (Mistřice), Kirchner M. (Kun.), Hoferek O. (Topolná), Bělovský M. (Kněžpole), Vacula P. (UB).
7 Mazůrek J. (Boršice), Křůmal F. (Březolupy), Janůšek M. (UH), Michalcio Z. (UH), Gajdošík F. (Jar.), Schön J. (Mistřice), Kozelek F. (Topolná), Křiklava Z. (Osvětimany), Šilhavík J. (UH), Hanák K. (Drslavice), Borýsek Z. (UH), Rachůnek P. (Havřice), Krpal A. (Stříbrnice), Pospíšil R. (Bílovice), Slováček D. (Brno), Melichárek V. (Jar.), Balačová J. (Kudlovice), Michalec R. (UH), Volčík V. (UH), Krsička P. (Sušice), Folwarczná M. (UH), Stehlíková M. (UB), Kaňovský M. (Bílovice), Vacula P. (UB), Gajdošík P. (Topolná).
6 Bukvald A. (SM), Beneš F. (ONV), Svoboda P. (Mor. Písek), Blaha K. (Huštěnovice), Pauřík A. (Kněžpole), Měrka M. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Salvet L. (Bojkovice), Maroňák V. (UH), Trávníčková A. (Traplice), Janošek A. (Kudlovice), Vaculová L. (UB), Garžík K. (UH), Horký J. (Nedakonice), Dobeš A. (UH), Schnürmacher F. (UB), Bánovský A. (Kněžpole), Kolaja A. (Svárov), Bělovský Z. (Kněžpole), Janík M. (UO), Bukvald P. (SM), Ševčík P. (UB), Zach C. (Boršice), Pospíšil A. (Bílovice), Bartoň P. (Buchlovice), Schnürmacher F. (UB), Krsičková M. (Sušice), Tomáštík J. (Záhorovice).
5 Křůmal P. (Březolupy), Hubáček A. (Kun.), Gajdošík S. (UH), Pauřík J. (Kun.), Brázdil Z. (UH), Mahdalík Z. (Korytná), Šumíček I. (Kudlovice), Měrková V. (Jar.), Thomayerová J. (UB), Medek J. (Topolná), Srnec J. (UB), Javor J. (Vlčnov), Borák Z. (Polichno), Vacula L. (UB), Kučík I. (Jankovice), Kraváček B. (Kudlovice), Šťasta J. (Huštěnovice), Večeřa P. (UH), Hykl D. (Jar.), Šurmánková A. (Jar.), Škrášek P. (UH), Kučera M. (UH), Slováčková M. (SM), Kozelková M. (Kněžpole).
4 Ludvíček J. (Boršice), Pongo Ľ. (UH), Prokeš M. (SM), Podškubka L. (Vlčnov), Štěpaník M. (Babice), Kovařík Z. (Sady), Rýc Z. (Svárov), Schön M. (Mistřice), Bureš J. (Sady), Šupka F. (Kun.), Rýc F. (Svárov), Abrhámová M. (UH), Máčala J. (Vážany), Tomešek Z. (Velká n/V), Dvořáčková M. (Třebíč), Jančová P. (Dol. Němčí), Čaňo P. (Březová).
3 Remeš L. (Kněžpole).
2 Zelinka P. (Dol. Němčí), Mrkůs J. (Medlovice).
1 Červenka J. (Tupesy).

Průběžné pořadí
53 Kyncl J. (SM).
52 Mazůrek J. (Boršice).
51 Lekeš L. (UB).
50 Gášek J. (UH), Ševčík J. (Veletiny), Pokorák V. (Ořechov), Kršek Z. (Jalubí).
49 Hoferek O. (Topolná).
48 Jelínek L. (UH), Mikulka T. (Topolná).
46 Kostková M. (Kroměříž), Kučera M. (UH), Mikulka L. (Topolná), Janošek T. (Kudlovice).
45 Berec L. (Bystřice p/L), Blaha K. (Huštěnovice), Horký J. (Nedakonice), Jančová M. (Dol. Němčí), Rozsypálek Z. (Mistřice), Kadlčík M. (Popovice).
44 Kopeček K. (UB), Mazurková J. (UH), Botek F. (Kudlovice), Kozelek F. (Topolná), Tomáštík P. (Záhorovice), Kundera M. (SM), Jančová Z. (Dol. Němčí).
43 Pauřík A. (Kněžpole), Prokeš M. (SM), Podškubka L. (Vlčnov), Melichárek V. (Jar.), Folwarczná M. (UH).
42 Janůšek M. (UH), Procházka J. (Tupesy), Hřib J. (Šumice), Křiklavová M. (Osvětimany), Zemek J. (UB), Plundrák M. (Mor. Písek), Krsička P. (Sušice), Stehlíková M. (UB), Tomáštík J. (Záhorovice).
41 Maroňák V. (UH), Remeš V. (Kněžpole), Vaculová L. (UB), Rozsypálek M. (Jar.).
40 Medek J. (Topolná), Javor J. (Vlčnov), Schnürmacherová J. (UB), Weintrittová M. (Míkovice), Jančík M. (Jar.).
39 Hubáček A. (Kun.), Pauřík J. (Kun.), Brož Z. (Jar.), Michalcio Z. (UH), Zichová L. (UH), Janošek A. (Kudlovice), Kovařík Z. (Sady), Rýc Z. (Svárov), Hrubošová J. (Kněžpole), Dohnal T. (Topolná), Janošek P. (Kudlovice).
38 Svoboda P. (Mor. Písek), Vacula L. (UB), Kolaja A. (Svárov), Hykl D. (Jar.), Stehlík P. (UB), Hladník D. (Bělá n/Svit.), Kirchner M. (Kun.), Krsičková M. (Sušice), Remeš L. (Kněžpole).
37 Šašinka J. (Záhorovice), Mahdalík Z. (Korytná), Schön J. (Mistřice), Schnürmacher F. (UB), Rachůnek P. (Havřice), Buš V. (Kudlovice), Večeřa P. (UH), Michalec R. (UH), Bartoň P. (Buchlovice), Vacula P. (UB).
36 Křůmal F. (Březolupy), Gajdošík F. (Jar.), Omelka J. (Bánov), Slováček K. (UH), Borýsek Z. (UH), Krpal A. (Stříbrnice), Pospíšil R. (Bílovice), Šupka F. (Kun.), Pipal V. (Sady), Gajdošík P. (Topolná), Janošková A. (Kudlovice), Bělovský M. (Kněžpole).
35 Fiala L. (UH), Měrka M. (Jar.), Křiklava Z. (Osvětimany), Šilhavík J. (UH), Nepraš P. (Jar.), Balačová J. (Kudlovice), Pospíšil A. (Bílovice), Kozelek V. (Kněžpole), Kaňovský M. (Bílovice), Jančová P. (Dol. Němčí), Kozelková M. (Kněžpole).
34 Mikulec F. (UH), Rosík V. (Kudlovice), Mařák I. (UH), Brzica P. (Boršice), Dvořáčková M. (Třebíč).
33 Kovařík L. (UO), Thomayerová J. (UB), Koudela A. (Bojkovice), Zach C. (Boršice), Blaha ml. K. (Huštěnovice), Schnürmacher F. (UB).
32 Gajdošík S. (UH), Červenka J. (Tupesy), Borák Z. (Polichno), Bělovská J. (Kněžpole), Šťasta J. (Huštěnovice), Ševčík P. (UB), Macela M. (Mařatice), Vacula P. (UB).
31 Beneš F. (ONV), Trávníčková A. (Traplice), Bánovský A. (Kněžpole), Bělovský Z. (Kněžpole), Bukvald P. (SM).
30 Hladiš L. (Šumice), Pongo Ľ. (UH), Měrková V. (Jar.), Svoboda L. (Podolí), Šurmánek M. (Jar.), Škrášek P. (UH).
29 Šumíček I. (Kudlovice), Volčík V. (UH), Sklenka D. (Ořechov), Tomešek Z. (Velká n/V), Janečková M. (Tupesy), Kozelek O. (Kněžpole).
28 Ludvíček J. (Boršice), Brázdil Z. (UH), Salvet L. (Bojkovice), Hanák K. (Drslavice), Garžík K. (UH), Slováček D. (Brno), Schön M. (Mistřice), Slováčková M. (SM).
27 Lukš K. (SM), Abrhámová M. (UH).
26 Štěpaník M. (Babice), Janík M. (UO), Mrkůs J. (Medlovice).
25 Srnec J. (UB), Kalina L. (UB), Pavelka S. (Kudlovice), Doležal T. (UH), Rýc F. (Svárov).
24 Zajíc Z. (Březolupy), Křůmal P. (Březolupy), Šimík V. (Nedakonice), Ježek Z. (Hluk), Kraváček B. (Kudlovice), Vaškových M. (UH).
23 Kučík I. (Jankovice), Fusek M. (SM), Bureš J. (Sady), Dvouletá R. (Nedakonice), Čaňo P. (Březová).
22 Bukvald A. (SM), Zelinka P. (Dol. Němčí), Šurmánková A. (Jar.).
21 Dobeš A. (UH), Holásek R. (UH), Adamík O. (Huštěnovice).
17 Hůsek F. (UO), Máčala J. (Vážany).
16 Piňos F. (Hluk).
13 Kret Š. (UO).
12 Grebeníček J. (ONV), Dvouletý R. (Nedakonice).
11 Hruboš L. (Kněžpole).
10 Trávníček V. (Nedakonice).
9 Hamrlík F. (UH).
8 Haluza M. (Těšov).
7 Berecka V. (Březolupy), Vojtek M. (SM), Strapina M. (Bílovice), Březina T. (Ořechov).
6 Krejčiřík L. (Luhačovice).
5 Kloček K. (Traplice).
0 Mikulka J. (Topolná).

SPRÁVNÉ výsledky 6. KOLA
1. 2:1    2. 2:2   3. 2:0   4. 3:2   5. 0:0   6. 2:0   7. 0:2 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace