Šesté kolo pro Šumíčka

Šesté kolo pro Šumíčka
Uherské Hradiště Sport 09 / 05 / 2013

V šestém kole Senzasport Slovácké sedmy se usmálo štěstí na Ignáce Šumíčka z Kudlovic, který se s dvanácti body stal vítězem tohoto kola.
12 I. Šumíček (Kudlovice).
10 K. Šturma (Jar.), J. Hrubošová (Kněžpole), V. Měrková (Mistřice), Z. Brož (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Měrka (Mistřice).
9 V. Berecka (Březolupy), J. Omelka (Bánov), J. Zemek (UB), Z. Kovařík (Sady), A. Pospíšil (Bílovice), P. Jančová (D. Němčí).
8 M. Katrňák (Kudlovice), R. Kolařík (Sady), V. Horká (Buchlovice), A. Andrlíková (Záhorovice), V. Jančík (Jar.), J. Sucháň (Huštěnovice), L. Jelínek (UH), D. Hykl (Jar.), F. Botek (Kudlovice), M. Omelka (Bánov), Z. Mikulčíková (Popovice), M. Zapletalová (Vlčnov), J. Schön (Mistřice).
7 P. Ševčík (UB), F. Rýc (Svárov), A. Zpěvák (Sady), K. Blaha (Huštěnovice), J. Mazurková (UH), V. Kadlčíková (Popovice), V. Melichárek (Jar.), V. Volčík (UH), M. Jančová (D. Němčí), T. Krystýn (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), J. Mikulka (Topolná), L. Salvet (Bojkovice), M. Dufka (H.Němčí), M. Vaškových (UH), L. Mařica (Sady), J. Šašinka (Záhorovice).
6 M. Kovařík (Sady), M. Bělovský (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice), R. Kouřil (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), P. Zelinka (D. Němčí), F. Šupka (Kun.), V. Gajdošíková (Tupesy), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Vlachynský (Sady), M. Kadlčík (Topolná), J. Hřib (Šumice), M. Juračka (Sady), J. Matulka (UH), Z. Borýsek (UH), R. Měrka (Mařatice), J. Neděla (Popovice), A. Kolaja ml. (Svárov), M. Rozsypálek (Jar.), J. Javor (Vlčnov).
5 P. Gabriel (UH), V. Kieryk (Mařatice), J. Kovaříková (Sady), L. Blažek (Sady), Z. Rýc (Svárov), L. Švec (Kudlovice), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Weintrittová (Míkovice), B. Kraváček (Kudlovice), L. Kalina (UB), J. Medek (Topolná), Z. Mahdalík (Korytná), T. Mikulka (Topolná), M. Doležalová (UH), M. Kundera (SM), L. Kovařík (UO), L. Vaculová (UB), P. Krsička (Sušice), I. Blahuš (Sady), K. Blaha ml. (Huštěnovice), I. Mařák (UH), M. Schön (Mistřice), M. Jahodová (Nivnice), P. Vanda (SM), L. Vacula (UB), M. Řihák (UB), P. Vacula (UB), T. Kaňovský (Bílovice), M. Krsičková (Sušice), Ľ. Pongo (UH).
4 K. Kopeček (UB), P. Bělešová (Březolupy), I. Kučík (Jankovice), K. Slováček (UH), O. Adamík (Huštěnovice), M. Janůšek (UH), M. Brožová (Jar.), P. Salvet (Bojkovice), T. Andrlík (Záhorovice), J. Horký (Nedakonice), M. Pipalová (Sady), M. Abrhámová (Mařatice), V. Remeš (Kněžpole), J. Janíček (Bojkovice), P. Žák (UH), L. Zichová (Traplice), M. Kučera (UH), M. Čech (Kudlovice), M. Hruboš (Kněžpole), A. Blažek (Kun.), A. Krpal (Stříbrnice), S. Gajdošík (UH), M. Hlavinková (Jar.), R. Dvouletá (Nedakonice).
3 Z. Brázdil (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), R. Svoboda (Sady), A. Kolaja (Svárov), F. Gajdošík (Tupesy), V. Šimík (Nedakonice), M. Vavřiník (Sady), P. Žák ml. (UH), R. Dvouletý (Nedakonice), Z. Michalcio (UH), J. Srnec (UB), M. Zapletal (Kudlovice), F. Kozelek (Topolná), M. Macela (Mařatice), A. Pauřík (Kněžpole), J. Bělovská (Kněžpole), M. Dvořáčková (Třebíč), E. Ebner (SM), O. Hlavinka (Jar.).
2 T. Doležal (UH), F. Křůmal (Březolupy), P. Vacula (UB), A. Bánovský (Kněžpole), I. Štefko (UB), R. Holásek (UH), P. Večeřa (UH), L. Němeček (Košíky), V. Pipal (Sady).
1 D. Slováček (Brno), J. Koželuha (Zlechov), R. Pospíšil (Bílovice), J. Svobodová (Jar.), J. Pauřík (Kun.).

Průběžné pořadí

34 K. Šturma (Jar.).
33 V. Měrková (Mistřice), Z. Brož (Jar.).
32 J. Schön (Mistřice), L. Blažek (Sady), M. Kovařík (Sady).
31 V. Kadlčíková (Popovice), F. Rýc (Svárov).
30 V. Volčík (UH), M. Omelka (Bánov), M. Pipalová (Sady), I. Šumíček (Kudlovice), M. Měrka (Mistřice), J. Javor (Vlčnov).
29 P. Salvet (Bojkovice), M. Bělovský (Kněžpole), P. Zelinka (D. Němčí), M. Rozsypálek (Jar.).
28 I. Blahuš (Sady), Z. Bělovský (Kněžpole), Z. Rýc (Svárov), A. Pospíšil (Bílovice), A. Zpěvák (Sady), J. Bělovská (Kněžpole), Z. Kovařík (Sady), V. Jančík (Jar.), M. Dufka (H.Němčí).
27 J. Zemek (UB), V. Horká (Buchlovice), J. Šašinka (Záhorovice), J. Omelka (Bánov), M. Vavřiník (Sady), P. Svoboda (Mor. Písek).
26 J. Hřib (Šumice), T. Mikulka (Topolná), K. Blaha (Huštěnovice), M. Schön (Mistřice), M. Kadlčík (Topolná), J. Horký (Nedakonice).
25 F. Gajdošík (Tupesy), P. Vanda (SM), R. Kolařík (Sady), Z. Mahdalík (Korytná), Ľ. Pongo (UH), F. Kozelek (Topolná), P. Ševčík (UB).
24 L. Kovařík (UO), J. Mikulka (Topolná), M. Abrhámová (Mařatice), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Janůšek (UH), O. Adamík (Huštěnovice), M. Zapletalová (Vlčnov), P. Krsička (Sušice), J. Neděla (Popovice).
23 D. Hykl (Jar.), A. Blažek (Kun.), L. Jelínek (UH), J. Pauřík (Kun.), V. Pipal (Sady), L. Kalina (UB), J. Sucháň (Huštěnovice), A. Kolaja ml. (Svárov), L. Zichová (Traplice), R. Pospíšil (Bílovice), M. Krsičková (Sušice), J. Janíček (Bojkovice).
22 R. Dvouletá (Nedakonice), F. Botek (Kudlovice), A. Andrlíková (Záhorovice), Z. Křiklava (Osvětimany), T. Doležal (UH), M. Čech (Kudlovice), Z. Borýsek (UH), T. Krystýn (UH).
21 L. Vacula (UB), J. Hrubošová (Kněžpole), P. Vacula (UB), M. Řihák (UB), I. Kučík (Jankovice), R. Svoboda (Sady), I. Štefko (UB), M. Juračka (Sady).
20 M. Doležalová (UH), A. Trávníčková (Traplice), M. Katrňák (Kudlovice), J. Medek (Topolná), I. Mařák (UH), A. Pauřík (Kněžpole), M. Kučera (UH).
19 P. Večeřa (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), L. Mařica (Sady), E. Ebner (SM), L. Vaculová (UB), V. Kieryk (Mařatice), J. Matulka (UH), K. Slováček (UH), K. Blaha ml. (Huštěnovice), R. Dvouletý (Nedakonice), T. Kaňovský (Bílovice), M. Vlachynský (Sady), P. Žák ml. (UH).
18 P. Gabriel (UH), A. Krpal (Stříbrnice), V. Gajdošíková (Tupesy), J. Svobodová (Jar.), Z. Brázdil (UH), L. Němeček (Košíky), V. Melichárek (Jar.), K. Kopeček (UB), M. Hruboš (Kněžpole), M. Zapletal (Kudlovice), A. Bánovský (Kněžpole), S. Gajdošík (UH).
17 M. Jančová (D. Němčí), Z. Mikulčíková (Popovice), M. Kundera (SM), J. Mazůrek ml. (Kun.), J. Mazurková (UH), R. Měrka (Mařatice), O. Hlavinka (Jar.).
16 L. Salvet (Bojkovice), A. Kolaja (Svárov), P. Bělešová (Březolupy), M. Vaškových (UH), J. Srnec (UB).
15 V. Šimík (Nedakonice), F. Šupka (Kun.), M. Weintrittová (Míkovice), Z. Michalcio (UH).
14 T. Andrlík (Záhorovice), R. Holásek (UH), M. Hlavinková (Jar.), V. Rosík (Kudlovice), P. Žák (UH).
13 P. Vacula (UB), J. Kovaříková (Sady), O. Blaha (Mistřice), F. Křůmal (Březolupy), P. Jančová (D. Němčí).
12 J. Ludvíček (Boršice), M. Jahodová (Nivnice).
11 M. Brožová (Jar.), V. Berecka (Březolupy), M. Kostková (UB), J. Bureš (Sady), P. Sedlář (Sady), J. Koželuha (Zlechov).
10 R. Kouřil (UH), M. Macela (Mařatice), V. Remeš (Kněžpole).
9 P. Sova (Sady), M. Dvořáčková (Třebíč), A. Koudela (Bojkovice).
8 R. Šebestů (Sady), M. Čechová (Topolná).
7 F. Sánchez (Sady), P. Habarta (Sady), L. Švec (Kudlovice).
6 J. Sklenář (UH), J. Hanáček (Sady), B. Kašná (Kun.).
5 R. Kolařík ml. (Sady), L. Mikulík (Kudlovice), B. Kraváček (Kudlovice).
4 J. Doležal (UH), P. Hubík (Sady), A. Pipal (Míkovice), Š. Kret (D. Němčí).
3 M. Anger (Jar.).
2 A. Čech (Topolná), D. Slováček (Brno).
1 L. Mikulka (Spytihněv).

VÝSLEDKY 6. KOLA
1. 2:3   2. 2:2   3. 3:2   4. 3:0   5. 2:3   6. 2:1   7. 1:1

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace