Šestkrát do černého

Kunovice Sport 18 / 09 / 2014

Souboj týmů z horní poloviny tabulky vyzněl jednoznačně ve prospěch domácích. Ti svého soupeře z Hlučína vyprovodili šestigólovým přídělem.
1.FC Slovácko B - Hlučín 6:1 (3:0)
I s podporou domácích fanoušků se béčko Slovácka ujalo vedení už ve 4. minutě, kdy se trefil Galuška. Zaskočení hosté se snažili o rychlé srovnání, ale střelecky se jim nedařilo. Klid do domácích řad přinesl ve 23. minutě Bartoš, který využil přihrávku od Galušky. Do konce poločasu se skóre měnilo ještě jednou, a to ve 35. minutě. Sadílek prudkou střelou rozvlnil síť za gólmanem Hlučína. Po změně stran nejprve v 53. minutě zvyšoval po rohu Košút na 4:0, aby vzápětí hosté snížili opět na rozdíl tří branek. A nechybělo mnoho a hosté se mohli radovat podruhé. I další šance Hlučína zaváněly gólem, ale Slovácko buď podržel gólman Nemrava, nebo míč zastavila branková konstrukce. V 71. minutě přidal pátou branku Dočekal a o dvě minuty později pečetil na konečných 6:1 Havlík.
Branky: Galuška, Bartoš, Sadílek, Košút, Dočekal, Havlík