Sestupující Nivnice si připsala třetí výhru v Mladcové

Slovácko Sport 11 / 06 / 2015

Bojkovice - Dol. Němčí 6:2 (3:1)
Bezstarostný fotbal byl k vidění v Bojkovicích. Na vedoucí branku Zimčíka z 8. min. odpověděli domácí zvýšenou aktivitou a do přestávky otočili vývoj brankami Kašši, Šišky a Gaga. I po přestávce domácí pokračovali v dobrém výkonu a po hodině hry vedli už 6:1, když se trefili dvakrát Kašša a Kříž. Hosté se v závěrečné půlhodině probrali a  měli řadu šancí, ale v bráně domácích dělal Mendl divy a kapituloval pouze v 88. min. po střele T. Tinky.
O. N. Ves - Nedachlebice 0:5 (0:3)
Oslabení domácí příliš problémů ze ziskem bodu soupeři nedělali. Hostům pomohla rychlá branka Brzici už v 5. min, diktovali hru a v závěru půle přidali další branky Sovišem a Pravdíkem. Domácí měli pouze jednou slibnou příležitost, ale Cigoš trefil pouze tyč. I závěru druhé půle hosté pojistili vedení Chaloupkou a Brzicou.
Březolupy - Žalkovice 2:0 (1:0)
Úvod patřil domácím, do 15. minuty měli domácí čtyři šance, jednu proměnili, když se krásnou brankou prezentoval Kundrt. V závěru poločasu se do hry dostali i hosté a domácí podržel brankář Boček. Ve druhé půli byla hra rozháraná a pěkných akcí bylo poskrovnu. Výhru domácích pojistil v 90. min. další krásnou brankou Kundrt.
Osvětimany - Újezdec 1:0 (1:0)
V první půli se hrál atraktivní fotbal, domácí svou šanci proměnili ve 29. min. Brhelem, na druhé straně Velecký už tak úspěšný nebyl. Po přestávce úroveň hry upadla, domácí bránili těsné vedení, což se jim podařilo.
Kvasice - Hluk 1:2
Jaroslavice - Strání 2:3 (0:1)