Ševčík do čela

Ševčík do čela
Uherské Hradiště Sport 25 / 09 / 2014

Sedmé kolo Aquapark Slovácké sedmy přineslo dva výherce, kteří získali shodně po třinácti bodech. Telefonický rozstřel opět rozhodne, kdo se bude radovat z výhry. V celkovém pořadí se na průběžné první místo probojoval Petr Ševčík.

13 M. Weintrittová (Míkovice), P. Ševčík (UB).
12 L. Omelková (Bánov), S. Tinka (D. Němčí), J. Omelka (Bánov), M. Vaškových (UH), M. Plundrák (Mor. Písek), S. Gajdošík (UH)
11 J. Pazderka (UH), A. Trávníčková (Traplice), I. Štefko (UB), F. Gajdošík (Tupesy), V. Horká (Buchlovice), M. Schön (Mistřice).
10 J. Ludvíček (Boršice), F. Vaverka (Huštěnovice), V. Měrková (Mistřice), J. Javor (Vlčnov), P. Hlavinka (Jar.), L. Kalina (UB), F. Rýc (Svárov), L. Kovařík (UO), L. Mikulík (Kudlovice).
9 A. Jašová (Veletiny), A. Zpěvák (Sady), M. Rozsypálek (Jar.), S. Chmelařová (UH), J. Horký (Nedakonice), L. Svoboda (Podolí), A. Pauřík (Kněžpole), M. Jančová (D. Němčí), F. Botek (Kudlovice), M. Čech (Kudlovice), D. Hykl (Jar.), P. Krsička (Sušice), Z. Borýsek (UH), R. Měrka (Mařatice), J. Mikulková (Spytihněv), J. Hřib (Šumice), V. Šimík (Nedakonice).
8 P. Zelinka (D. Němčí), R. Kouřil (UH), Z. Křiklava (Osvětimany), T. Doležal (UH), K. Kopeček (UB).
7 J. Zemek (UB), P. Večeřa (UH), O. Hlavinka (Jar.), O. Kozelek (Kněžpole), L. Zichová (Traplice), M. Zapletal (Kudlovice), M. Kundera (SM), J. Pauřík (Kun.), M. Zapletalová (Vlčnov), Z. Bělovský (Kněžpole), P. Jančová (D. Němčí), J. Koželuha (Zlechov), J. Červenka (Tupesy), V. Melichárek (Jar.), O. Blaha (Mistřice), J. Bělovská (Kněžpole), L. Hanáček (UB), K. Blaha (Huštěnovice).
6 K. Slováček (UH), V. Kadlčíková (Popovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Hruboš (Kněžpole), F. Kozelek (Topolná), M. Brožová (Jar.), A. Koudela (Bojkovice), Z. Rýc (Svárov), J. Medek (Topolná), P. Svoboda (Mor. Písek), L. Jelínek (UH).
5 I. Kučík (Jankovice), Z. Brázdil (UH), V. Volčík (UH), J. Matulka (UH), I. Mařák (UH), L. Remeš (Kněžpole), Z. Jančová (D.Němčí), D. Jakšík (Jar.), J. Janků (Březová), F. Šupka (Kun.), T. Janošek (Kudlovice), J. Gazdík (UB), M. Měrka (Mistřice), V. Remeš (Kněžpole), M. Janůšek (UH).
4 V. Hubáček (Březolupy), J. Svobodová (D. Němčí), J. Srnec (UB), L. Salvet (Bojkovice), J. Mazůrek st. (Kun.), Z. Brož (Jar.), M. Krsičková (Sušice), V. Remeš ml. (Kněžpole), J. Mazurková (UH), P. Janošek (Kudlovice), K. Blaha ml. (Huštěnovice), M. Bělovský (Kněžpole), M. Omelka (Jar.), A. Bánovský (Kněžpole).
3 J. Hrubošová (Kněžpole), M. Doležalová (UH), J. Schön (Mistřice), J. Mrázek (Pašovice), M. Janošek (Kudlovice), A. Kolaja (Svárov), A. Sojáková (Nedakonice).
2 A. Kolaja ml. (Svárov), M. Hlavinková (Jar.), M. Kadlčík (Topolná), V. Jančík (Jar.).


Průběžné pořadí
61 P. Ševčík (UB).
59 K. Kopeček (UB).
57 J. Javor (Vlčnov), M. Jančová (D. Němčí).
56 F. Rýc (Svárov), T. Doležal (UH), M. Rozsypálek (Jar.).
54 V. Horká (Buchlovice).
53 M. Schön (Mistřice), P. Krsička (Sušice), M. Brožová (Jar.), M. Krsičková (Sušice), J. Hřib (Šumice).
52 L. Mikulík (Kudlovice), F. Gajdošík (Tupesy).
51 M. Plundrák (Mor. Písek), F. Vaverka (Huštěnovice).
50 Z. Křiklava (Osvětimany), O. Blaha (Mistřice), M. Janošek (Kudlovice).
49 L. Kovařík (UO), J. Mikulková (Spytihněv), J. Horký (Nedakonice), V. Kadlčíková (Popovice).
48 L. Zichová (Traplice), Z. Borýsek (UH), J. Zemek (UB), I. Mařák (UH), L. Jelínek (UH), F. Botek (Kudlovice), J. Schön (Mistřice).
47 F. Kozelek (Topolná).
46 F. Šupka (Kun.), V. Melichárek (Jar.), J. Červenka (Tupesy), S. Chmelařová (UH), M. Zapletal (Kudlovice).
45 L. Hanáček (UB), K. Blaha (Huštěnovice), L. Kalina (UB), R. Kouřil (UH), A. Trávníčková (Traplice), J. Omelka (Bánov), P. Večeřa (UH), S. Gajdošík (UH).
44 M. Weintrittová (Míkovice), T. Janošek (Kudlovice), M. Měrka (Mistřice), M. Doležalová (UH), V. Měrková (Mistřice), L. Omelková (Bánov).
43 A. Kolaja (Svárov), M. Kadlčík (Topolná), Z. Rýc (Svárov), A. Pauřík (Kněžpole), J. Medek (Topolná), M. Vaškových (UH), I. Štefko (UB), M. Čech (Kudlovice), J. Matulka (UH), J. Mazurková (UH), A. Zpěvák (Sady).
42 M. Kundera (SM), J. Ludvíček (Boršice).
41 P. Zelinka (D. Němčí), A. Koudela (Bojkovice), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Zapletalová (Vlčnov), J. Pauřík (Kun.).
40 R. Měrka (Mařatice), K. Blaha ml. (Huštěnovice), P. Jančová (D. Němčí).
39 M. Hruboš (Kněžpole), D. Hykl (Jar.), V. Jančík (Jar.).
38 L. Remeš (Kněžpole), J. Koželuha (Zlechov), J. Gazdík (UB), R. Holásek (UH), M. Janůšek (UH), V. Remeš ml. (Kněžpole), K. Šturma (Jar.), J. Bělovská (Kněžpole), V. Remeš (Kněžpole).
37 O. Kozelek (Kněžpole), V. Volčík (UH), L. Salvet (Bojkovice), J. Pazderka (UH).
36 J. Hrubošová (Kněžpole), D. Jakšík (Jar.), P. Hlavinka (Jar.), L. Svoboda (Podolí), Z. Bělovský (Kněžpole).
35 I. Kučík (Jankovice), Z. Brož (Jar.), M. Bělovský (Kněžpole).
34 J. Mazůrek ml. (Kun.), A. Bánovský (Kněžpole).
33 L. Mikulka (Spytihněv).
32 K. Slováček (UH), J. Srnec (UB).
31 M. Omelka (Jar.), O. Hlavinka (Jar.).
30 J. Janků (Březová), J. Svobodová (D. Němčí).
29 V. Hubáček (Březolupy).
28 P. Janošek (Kudlovice).
27 M. Hlavinková (Jar.), A. Jašová (Veletiny), J. Mazůrek st. (Kun.), D. Slováček (Brno), T. Mahdal (Bánov).
26 V. Šimík (Nedakonice), A. Kolaja ml. (Svárov).
25 Z. Jančová (D.Němčí).
23 A. Sojáková (Nedakonice).
22 S. Tinka (D. Němčí).
20 P. Hanáček (Jar.), P. Vanda (SM).
19 V. Kieryk (Mařatice), M. Macela (Mařatice).
18 O. Adamík (Huštěnovice).
16 L. Kalinová (UB).
15 L. Zelinková (D. Němčí), Z. Brázdil (UH).
10 F. Křůmal (Březolupy).
8 V. Polášková (Topolná).
7 L. Krejčiřík (Luhačovice).
6 J. Doležal (UH), R. Dvouletý (Nedakonice).
5 L. Hruboš (Kněžpole), M. Toral (UB), M. Kučera (UH).
4 V. Vlk (Jalubí), S. Synčák (Šumice), J. Kalus (UH).
3 J. Mrázek (Pašovice).
1 A. Dvouletý (Nedakonice).

VÝSLEDKY 7. KOLA
1. 2:2   2. 5:1   3. 2:3   4. 2:1   5. 2:1   6. 0:5   7. 5:0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace