Ševčíková slaví ve dvanáctém kole

Ševčíková slaví ve dvanáctém kole
Uherské Hradiště Sport 29 / 10 / 2015

Předposlední kolo Hamé Slovácké sedmy se stalo kořistí Aleny Ševčíkové z Uh. Brodu, která zvítězila se čtrnácti body. V celkovém pořadí je nadále první Roman Kouřil s těsným náskokem jednoho bodu. O tom, kdo se nakonec bude radovat z celkového prvenství, se rozhodne v posledním kole.
14 A. Ševčíková (UB).
12 I. Mařák (UH), P. Ševčík (UB), J. Matulka (UH), P. Svoboda (Mor. Písek), P. Večeřa (UH).
11 M. Čech (Kudlovice).
10 L. Mikulík (Kudlovice), Z. Mahdalík (Korytná), J. Mazůrek ml. (Kun.), L. Kovařík (UO), L. Remeš (Kněžpole), M. Zapletal (Kudlovice), J. Horký (Nedakonice), K. Blaha (Huštěnovice), R. Dvouletá (Nedakonice), D. Hykl (Jar.), O. Adamík (Huštěnovice), V. Remeš (Kněžpole).
9 P. Hlavinka (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Šurmánek (Jar.), J. Zemek (UB), L. Mikulka (Spytihněv), M. Kotásková (UH), M. Janůšek (UH), I. Pavolová (Traplice), M. Kadlčík (Topolná), A. Zpěvák (Sady), S. Gajdošík (UH), F. Vaverka (Huštěnovice), J. Červenka (Tupesy).
8 R. Kouřil (UH), L. Hanáček (UB), Š. Kret (D. Němčí), L. Salvet (Bojkovice), L. Kalinová (UB), M. Anger (Jar.), J. Koželuha (Zlechov), V. Volčík (UH), F. Botek (Kudlovice), M. Hlavinková (Jar.), J. Omelka (Bánov), J. Medek (Topolná), J. Schön (Mistřice), R. Holásek (UH), F. Kocáb (Nedachlebice), J. Hřib (Šumice), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Gazdík (UB), J. Pauřík (Kun.), P. Krsička (Sušice), L. Zichová (Traplice), L. Omelková (Bánov), M. Rozsypálek (Jar.).
7 Z. Brázdil (UH), A. Bánovský (Kněžpole), R. Dvouletý (Nedakonice), M. Weintrittová (Míkovice), Z. Brož (Jar.), J. Javor (Vlčnov), K. Kopeček (UB), F. Rýc (Svárov), Z. Rýc (Svárov), J. Ludvíček (Boršice), I. Kučík (Jankovice), P. Salvet (Bojkovice), M. Schön (Mistřice), M. Plundrák (Mor. Písek), P. Hanáček (Jar.), M. Schönová (Mistřice), J. Čech (UH), F. Šupka (Kun.), Z. Borýsek (UH), O. Hlavinka (Jar.), M. Šurmánek (Jar.), M. Brožová (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole), A. Krpal (Stříbrnice).
6 M. Doležalová (UH), L. Svoboda (Podolí), V. Měrková (Mistřice), J. Jakšík (Topolná), M. Kundera (SM), V. Kadlčíková (Popovice), J. Mazurková (UH), A. Trávníčková (Traplice), Z. Janča (Mistřice), F. Kozelek (Topolná), J. Hrubošová (Kněžpole), R. Měrka (Mařatice), M. Jančová (D. Němčí), P. Jančová (D. Němčí), M. Krsičková (Sušice), A. Kolaja (Svárov).
5 M. Bělovský (Kněžpole), F. Piňos (Hluk), A. Kolaja ml. (Svárov), J. Kazík (Sušice), V. Tomáštík (UH).
4 J. Srnec (UB), P. Zelinka (D. Němčí), M. Měrka (Mistřice), Z. Křiklava (Osvětimany), V. Melichárek (Jar.).
3 J. Bělovská (Kněžpole).
2 M. Hyklová (Jar.).
1 K. Hezucká (Jar.).

Průběžné pořadí

94 R. Kouřil (UH).
93 M. Zapletal (Kudlovice).
92 O. Adamík (Huštěnovice).
90 L. Kalinová (UB), L. Kovařík (UO).
89 A. Kolaja (Svárov), R. Dvouletý (Nedakonice).
88 I. Mařák (UH).
87 A. Pauřík (Kněžpole), M. Šurmánek (Jar.).
86 J. Jakšík (Topolná), M. Janůšek (UH).
85 J. Horký (Nedakonice), J. Mazurková (UH), P. Ševčík (UB), J. Hřib (Šumice), M. Hlavinková (Jar.).
84 M. Anger (Jar.).
83 M. Rozsypálek (Jar.), Z. Brož (Jar.).
82 Z. Borýsek (UH), J. Schön (Mistřice), L. Omelková (Bánov), V. Kadlčíková (Popovice), J. Matulka (UH).
81 P. Krsička (Sušice), P. Svoboda (Mor. Písek), Z. Mahdalík (Korytná), J. Medek (Topolná).
80 M. Kadlčík (Topolná), J. Omelka (Bánov), F. Vaverka (Huštěnovice), J. Koželuha (Zlechov), M. Brožová (Jar.), Š. Kret (D. Němčí).
79 L. Mikulík (Kudlovice), Z. Bělovský (Kněžpole), F. Kozelek (Topolná).
78 R. Dvouletá (Nedakonice), J. Červenka (Tupesy), J. Javor (Vlčnov), L. Zichová (Traplice).
77 F. Botek (Kudlovice), P. Salvet (Bojkovice), K. Blaha (Huštěnovice), D. Hykl (Jar.).
76 A. Zpěvák (Sady), K. Kopeček (UB), P. Večeřa (UH), P. Zelinka (D. Němčí).
75 R. Měrka (Mařatice), J. Šurmánek (Jar.), J. Zemek (UB), J. Čech (UH), I. Pavolová (Traplice).
74 L. Remeš (Kněžpole), F. Šupka (Kun.), M. Jančová (D. Němčí), M. Schön (Mistřice).
73 J. Ludvíček (Boršice), M. Plundrák (Mor. Písek), M. Krsičková (Sušice), V. Remeš (Kněžpole), F. Rýc (Svárov), V. Měrková (Mistřice).
72 M. Schönová (Mistřice), J. Pauřík (Kun.), L. Hanáček (UB), J. Gazdík (UB).
71 M. Weintrittová (Míkovice).
70 Z. Rýc (Svárov), P. Hlavinka (Jar.), F. Kocáb (Nedachlebice).
69 J. Mazůrek ml. (Kun.).
68 J. Mazůrek st. (Kun.), A. Trávníčková (Traplice), M. Čech (Kudlovice), V. Volčík (UH).
67 L. Mikulka (Spytihněv), S. Gajdošík (UH).
66 O. Hlavinka (Jar.), I. Kučík (Jankovice), V. Melichárek (Jar.).
65 M. Doležalová (UH).
64 Z. Brázdil (UH).
63 P. Jančová (D. Němčí).
62 F. Lukeš (Nivnice), M. Hyklová (Jar.).
60 M. Kotásková (UH), J. Srnec (UB).
59 J. Hrubošová (Kněžpole), L. Kalina (UB), J. Kazík (Sušice).
58 P. Hanáček (Jar.).
57 A. Krpal (Stříbrnice), L. Svoboda (Podolí), Z. Křiklava (Osvětimany), A. Kolaja ml. (Svárov).
55 R. Holásek (UH).
53 M. Kundera (SM), M. Měrka (Mistřice).
51 A. Ševčíková (UB).
50 M. Bělovský (Kněžpole), V. Tomáštík (UH).
49 A. Bánovský (Kněžpole).
47 F. Piňos (Hluk).
45 M. Vaškových (UH).
44 Z. Jančová (Ostrava).
41 I. Štefko (UB).
40 L. Salvet (Bojkovice).
34 J. Bělovská (Kněžpole).
32 M. Juřík (UH).
29 Z. Janča (Mistřice).
25 V. Horká (Buchlovice).
24 T. Doležal (UH), R. Skládal (Buchlovice).
23 V. Jančík (Jar.).
11 M. Katrňák (Kudlovice).
10 J. Mikulková (Spytihněv), L. Zelinková (D. Němčí).
8 J. Kalus (UH).
7 D. Hyklová (Jar.).
6 O. Prokeš (Kun.), P. Kalina (UB), K. Hezucká (Jar.).
5 K. Blaha ml. (Huštěnovice), P. Štefaník (Vlčnov).
4 A. Šurmánková (Jar.).
3 P. Janošek (Kudlovice), A. Snopek (UH).
1 T. Mikulka (Topolná).

VÝSLEDKY 12. KOLA
1. 4:1   2. 1:0   3. 3:2   4. 1:0   5. 3:2   6. x:x   7. 5:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace